لتس گو یونی
city

تحصیل در برندن و راهنمای پذیرش تحصیلی

24,000 دلار
هزینه زندگی
24,000 دلار
10,000 دلار
اجاره خانه
10,000 دلار
55,000
جمعیت
55,000
214 کیلومتر
فاصله تا وینیپگ
214 کیلومتر

زندگی و تحصیل در برندن

ساعت به وقت برندن

با اینکه برندن (یا براندون) Brandon یکی از شهرهای به نسبت کم‌جمعیت و کوچک استان منیتوبای کانادا برشمرده می‌شود، اما دانشگاه های برندن بخش مهمی از شبکه آموزش عالی در منیتوبا به حساب می‌آید. تحصیل در برندن به علت حضور موسسات آموزشی مهمی مانند دانشگاه براندون، کالج آسینیبوین Assiniboine و کالج خدمات اضطراری منیتوبا در این شهر، برندن را به شهر دانشگاهی استان تبدیل کرده است. بسیاری از متقاضیان تحصیل در کانادا این شهر خوش آب و هوا را با جاذبه‌های گردشگری آن می‌شناسند. برای شناخت بیشتر شهر برندن و آشنایی با پروسه دریافت پذیرش تحصیلی و ویزای تحصیلی از موسسات آموزشی این شهر این نوشتار لتش گو یونی را تا پایان دنبال کنید.

تحصیل در کانادا نیازمند دریافت پذیرش تحصیلی و ویزای تحصیلی است.

برندن کجاست؟

دومین شهر بزرگ استان منیتوبا در کرانه‌های جنوب غربی رودخانه آسینیبوین گسترده شده است. این شهر در جنوب غربی استان در منطقه دشت‌های کانادا یا Canadian Prairies واقع شده است. دشتی هموار و سبز با پوششی از درختچه‌های انبوه شهر را به محاصره خود درآورده و نقشی از سایه سبز به حومه شهر زده است. تپه‌هایی نه چندان رفیع در بخش‌های جنوبی شهر خودی می‌نمایانند و در کنار افسون دشت، بر آب و هوای این سرزمین نیز نقش‌آفرینی کرده‌اند.

این شهر خوش‌منظر در فاصله 214 کیلومتری غرب مرکز استان یعنی وینیپگ قرار گرفته است. دسترسی به ادارات و مراکز وینیپگ تنها با یک سفر 2 ساعته امکان‌پذیر است. این شهر 120 کیلومتر تا مرزهای استان ساسکاچوان فاصله دارد. رجینا از دیگر شهرهای بزرگ استان است که در فاصله 340 کیلومتری این شهر قرار دارد. شهر آمریکایی گرند فورک در داکاتای شمالی نیز تا این شهر حدود 500 کیلومتر فاصله دارد.

تحصیل در برندن 2020

مانند دیگر شهرهای کانادا، برای تحصیل در برندن Brandon نیز باید دو مرحله دریافت پذیرش تحصیلی و ویزای تحصیلی کانادا را طی کرد. جهت سهولت در جذب دانشجویان بین‌المللی، سیستم آموزشی این کشور شرایط را هموارتر از پیش کرده است؛ تنها با ارائه مدارک مشخص شده از سوی دانشگاه یا کالج می‌توان پذیرش تحصیلی دریافت کرد و با ارئه مدارکی معین از سوی سفارت ویزای تحصیلی کانادا را درخواست داد. 

پذیرش تحصیلی

پیش از هر اقدامی باید با شناخت کافی از شهر و دانشگاه مقصد، محل تحصیل و آموزش را انتخاب کرد. با مطالعه سایت رسمی دانشگاه یا کالج می‌توان لیست مدارک مورد نیاز پذیرش تحصیلی را به دست آورد. پس از آماده‌سازی و ترجمه مدارک باید با مسئولان پذیرش تحصیلی دانشجویان بین‌المللی مکاتبه کرد و درخواست پذیرش تحصیلی را به ثبت رساند. در صورت جلب نظر مسئولان پذیرش تحصیلی، نامه پذیرش تحصیلی موقت با اعتباری محدود برای متقاضی صادر می‌شود؛ در این نامه لیست پرداختی‌ها و نواقص پرونده متقاضی اعلام می‌شود. پس از تکمیل مدارک و ارسال فیش‌ها نامه پذیرش تحصیلی اصلی و نهایی صادر می‌شود.

مدرک زبان

یکی از مدارک مهم در این مرحله و حتی مرحله بعد که درخواست ویزای تحصیلی کاناداست، مدرک زبان بین‌المللی و نمره مورد تقاضاست؛ جهت تحصیل در دانشگاه‌های انگلیسی‌زبان باید مدرک آیلتس، تافل یا دیگر مدارک مورد تایید موسسه آموزشی محل تحصیل را ارائه داد. بسیاری از موسسات آموزشی در استان کبک و انتاریو به زبان فرانسوی تدریس می‌کنند که برای درخواست پذیرش تحصیلی از این قسم موسسات آموزشی کانادا باید مدرک زبان فرانسوی ارسال شود. اگر متقاضی نمره مورد نظر دانشگاه یا کالج مقصد را در مدرک خود نداشته باشد، پذیرش تحصیلی مشروط دریافت می‌کند؛ در این صورت متقاضی پیش از آغاز دوره تحصیلی باید در دوره زبان تحصیل کند. 

گذشته از مسئولان پذیرش تحصیلی، نمره مدرک زبان برای افیسر ویزای تحصیلی نیز اهمیت ویژه‌ای دارد. اگر در نامه درخواست ویزای تحصیلی (انگیزه‌نامه ویزا) متقاضی اشکال دستورزبانی یا املایی داشته باشد، قطع به یقین در نظر نهایی افیسر ویزا تاثیر جدی خواهد گذاشت.

ویزای تحصیلی

پس از دریافت نامه پذیرش تحصیلی اصلی می‌توان برای دریافت ویزای تحصیلی اقدام کرد. نامه اصلی پذیرش برای سفارت معتبر است؛ اگر متقاضی با نامه پذیرش تحصیلی موقت اولیه اقدام به ثبت درخواست ویزای تحصیلی کند، نتیجه‌ای جز رد شدن درخواست او انتظار نمی‌رود. افزون بر نامه پذیرش تحصیلی اصلی، فرم درخواست ویزای تحصیلی به همراه سوابق تحصیلی و شغلی متقاضی، مدرک زبان، انگیزه نامه، مدارک شناسایی و هویتی و گواهی تمکن مالی باید برای سفارت آماده و ارسال شود.

نامه تمکن مالی که از سوی بانک‌ها صادر می‌شود، توانایی متقاضی یا حامی مالی او بر تامین هزینه های زندگی و تحصیل در کانادا را به اثبات می‌رساند. این نامه که گردش حساب سه ماهه فرد را نشان می‌دهد، به زبان انگلیسی یا دیگر زبان‌های مبدا صادر می‌شود.
معمولا در پروسه درخواست ویزای تحصیلی کانادا جلسه مصاحبه برگزار نمی‌شود اما برای شرکت در جلسه انگشت‌نگاری باید به یکی از دفترهای وَک (دفترهای کارگزاری سفارت کانادا) مراجعه کرد. پس از توقف فعالیت‌های سفارت کانادا در ایران این مرحله باید در یکی از کشورهای همسایه طی شود. اما برای دریافت پاسپورت ویزا شده نیازی به سفر دوباره نیست و می‌توان از خدمات پیکاپ بهره‌مند شد. 

دانشگاه های برندن

در این شهر موسسات فرهنگی و مراکز گردشگری بی‌شماری وجود دارد؛ اما بیش از جاذبه‌ها، دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی موجب شهرت آن شده است؛ موسسات آموزش عالی این شهر همچون دانشگاه براندن Brandon University، کالج آسینیبوین Assiniboine Community College ، کالج رابرتسونRobertson College، و کالج خدمات اورژانس منیتوبا Manitoba Emergency Services College مقصد مهاجرت تحصیلی به کانادا می‌شوند. 

کالج رابرتسون

یکی از کالج‌های آمادگی برای بازار کار کانادا در شهر برندن Brandon واقع شده است. کالج رابرتسون که یک کالج خصوصی‎ست و مرکز آن در شهر برندن (براندون) دایر شده، در شهرهای وینیپگ، ادمونتون و کالگری نیز پردیس و شعبه دیگری تاسیس کرده است. کالج رابرتسون در رشته‌های مراقبت‌های بهداشتی، بازرگانی و فناوری پیشتاز دیگر کالج‌های شهر بوده است. بسیاری از برنامه‌های تحصیلی کالج رابرتسون به صورت آنلاین نیز ارائه می‌شود.

دانشگاه برندن

یکی از قدیمی‌ترین موسسات آموزشی کانادا دانشگاه برندن (دانشگاه براندون) است که در سال 1888 به عنوان کالج مذهبی تاسیس شد. این کالج بعدها به محل فعلی دانشگاه منتقل شد و تاریخ 13 جولای سال 1899 را در تقویم این دانشگاه ماندگار کرد. 

دانشگاه برندن در رشته‌های زیرمجموعه هنرهای آزاد یکی از برجسته‌ترین موسسات آموزشی کانادا محسوب می‌شود. سالانه نزدیک به 3 هزار دانشجو در دانشگاه برندن پذیرفته می‌شوند که از این تعداد حدود 400 نفر در مقاطع عالی به ادامه تحصیل می‌پردازند.

تیم‌های ورزشی و انجمن‌های هنری دانشگاه برندن در سطح شهر و استان شهرت بسیاری کسب کرده‌اند؛ برای بسیاری از دانشجویان هنر این دانشگاه در همان دوران تحصیل ژوژمان و گالری در نظر گرفته می‌شوند. دانشجویان رشته موسیقی نیز به گروه ارکستر دانشگاه می‌پیوندد. تیم‌های بسکتبال و والیبال دانشگاه براندون در سطح استانی به شهرت فراوانی دست یافته‌اند.

برندن یکی از مقاصد مهاجرت تحصیلی به کانادا است

آب و هوای برندن

برندن در دشت‌های کانادا و در منطقه اسپن پارک‌لند واقع شده است. جاری شدن رود آسینیبوین، تپه‌های جنوب شرق برندن Brandon، دشت‌های گسترده و دره‌های ژرف، تاثیر بسزایی در آب و هوای برندن و منطقه گذاشته است. این شهر به اصطلاح آب و هوای خشک قاره‌ای دارد؛ به این معنا که تابستان‌ها به نسبت گرم و زمستان‌ها کم‌بارش است. 

در گرم‌ترین روزهای تابستان برندن در ماه جولای دمای هوا به 26 درجه بالای صفر می‌رسد و در سردترین روزهای زمستانی در ژانویه دمای هوای 10.5 درجه زیر صفر تجربه می‌شود. با اینکه به نسبت دیگر شهرها بارش چشمگیری در طول سال اتفاق نمی‌افتد؛ اما سرمای زمستان برندن همچنان پابرجاست. به‌طور میانگین برندن 56 روز بارانی و 38.8 روز برفی را در طول سال از سر می‌گذراند. در ماه‌های اکتبر تا آوریل و همچنین مِی تا سپتامبر می‌توان انتظار بارش داشت.

بهار از آوریل تا مِی مهمان برندن است و در ژوئن جای خود را به تابستان می‌دهد. روزهای گرم تابستانی تا آگوست در شهر جولان می‌دهند تا سپتامبر که خنکای پاییز از راه برسد. سرمای زمستانی از نوامبر در شهر خودنمایی می‌کند و تا ماه مارس مهمان شهر است.

هزینه زندگی در برندن

سبک زندگی افراد هزینه زندگی ماهانه را تعیین می‌کند، اما بر اساس اعلام سایت‌های معتبر کانادا برآمدن از پس مخارج یک زندگی دانشجویی در برندن با احتساب هزینه مسکن به‌طور میانگین ماهانه 1754.73 دلار کاناداست؛ البته میانگین درآمد ماهانه از یک کار تمام‌وقت در این شهر نیز 2647.60 دلار گزارش شده است. برای بررسی دقیق هزینه ماهانه زندگی در برندن کانادا باید به مطالعه عمده مخارج یعنی خورد و خوراک، مسکن و حمل و نقل بپردازیم.

هزینه خورد و خوراک در برندن

صرف یک‌وعده غذا در رستوران‌های معمولی شهر حدود 15 دلار کانادا آب می‌خورد؛ البته با انتخاب رستوران‌های زنجیره‌ای فست‌فود مانند کی‌اف‌سی و مک‌دونالد می‌توان این هزینه را تا 10 دلار کاهش داد. یک فنجان کاپوچینوی معمولی هم به‌طور میانگین 4.69 دلار و یک بطری 330 میلی‌لیتری نوشیدنی پپسی هم 2.33 دلار کانادا هزینه دارد.

در خریدهای سوپرمارکتی که معمولا بخش عمده‌ای از مخارج ماهانه خانوار را شامل می‌شود، برای یک‌لیتر شیر معمولی 1.74 دلار، یک قرص نان سفید 500 گرمی 2 دلار، و یک بسته 12 عددی تخم‌مرغ معمولی هم 2.99 دلار کانادا باید در نظر گرفت. 

قیمت هر کیلو برنج سفید معمولی 4.57 دلار، قیمت هر کیلو پنیر محلی 10.80 دلار، هر کیلو فیله مرغ 13.68 دلار، هر کیلو گوشت قرمز 12.31 دلار، سیب 3.96 دلار، موز 1.81 دلار، پرتقال 3.80 دلار، گوجه 4.44 دلار، سیب‌زمینی 2.46 دلار و پیاز 2.77 دلار کاناداست.

هزینه حمل و نقل در برندن

یکی دیگر از مخارج غیرقابل اغماض تحصیل و زندگی در کانادا، مخارج مربوط به حمل و نقل است. برای استفاده از حمل و نقل عمومی برندن Brandon باید بلیط تک‌سفره با قیمت 1.75 دلار یا بلیط ماهانه با نرخ 47.50 دلار تهیه کرد. تعرفه ورودی تاکسی‌های برندن هم 3.75 دلار اعلام شده که به ازای هر کیلومتر مسیر 1.75 دلار به نرخ ورودی افزوده می‌شود.

هزینه مسکن در برندن

اقامت در پردیس‌های دانشجویی بهترین گزینه برای دانشجویان بین‌المللی محسوب می‌شود؛ چراکه علاوه‌بر هزینه‌های مسکن، در هزینه حمل و نقل و مهم‌تر از همه زمانِ دانشجو نیز صرفه‌جویی می‌شود. در صورت تمایل برای کرایه آپارتمان باید ماهانه حداقل 765 دلار کانادا درنظر گرفت. به‌طور میانگین کرایه ماهانه آپارتمان یک‌خوابه در مرکز شهر برندن 850 دلار و آپارتمان سه‌خوابه در همین حوالی ماهانه 1,412.50 دلار اعلام شده است. برخلاف شهرهای بزرگ، کرایه آپارتمان در حومه شهر کمتر از مرکز شهر نیست و نرخ اعلام شده تقریبا یکسان است. 

تحصیل در برندن نیازمند دریافت ویزای تحصیلی و پذیرش تحصیلی است.

زندگی در برندن 

طبیعت شگفت‌انگیز کرانه‌های رود و به طور کلی برندن موجب شده سالانه گردشگران کانادایی و خارجی بسیاری جذب زیبایی‌های حومه شهر شوند. افزون بر جاذبه های طبیعی، همایش‌ها و جشنواره‌های سالانه فرهنگی در این شهر موجب جذب گردشگران کانادایی شده است.

بیش از 21 هزار خانوار در براندون زندگی می‌کنند؛ نرخ اشغال 94.3 این شهر گواه بر پایین بودن نرخ بیکاری برندن Brandon است. به طور کلی هزینه زندگی یک خانواده در این شهر 264،781 دلار اعلام شده است که بسیار کمتر از میانگین کشوری یعنی 341،556 دلار است.

بر اساس آخرین آمار جمعیتی کانادا در سال 2016، حدود 88 درصد ساکنان این شهر از شهروندان کانادا هستند؛ حدود 5.5 درصد از جمعیت شهر را مهاجرانی تشکیل می‌دهند که به تازگی وارد این شهر شده‌اند و هنوز اقامت دائم یا حق شهروندی کسب نکرده‌اند. 

اقتصاد برندن

به‌طور کلی اقتصاد برندن با کشاورزی در ارتباط است؛ تا جایی که لقب شهر گندم را به خود اختصاص داده است. اما نقاط قوت دیگری مانند مراقبت‌های بهداشتی، تولید، فرآوری مواد غذایی، خدمات تجاری و حمل‌ونقل نیز به چرخش چرخ اقتصاد این شهر کمک شایانی می‌کند. البته دلیل شهرت این شهر میان دانش‌پژوهان، شبکه گسترده آموزش عالی در برندن است که میان دیگر شهرهای منیتوبا خودنمایی می‌کند؛ دانشگاه برندن، کالج منطقه‌ای آسینیبوین و کالج خدمات اورژانس مانیتوبا (MESC) از جمله مهم‌ترین مراکز آموزشی منیتوبا محسوب می‌شوند که در این شهر ساکن شده‌اند.

مروری بر تاریخ برندن

سرخپوستان کانادایی اولین ساکنین این شهر بودند که به تجارت خز می‌پرداختند؛ این شغل درآمد اصلی مردمان ساکن در حاشیه رود آسینیبوین بود. با گسترش شبکه خط آهن کانادا به‌وسیله راه‌آهن پسیفیک جمعیت برندن Brandon رو به فزونی یافت؛ تا اینکه در سال 1882 به عنوان شهر تاسیس و معرفی شد. با رونق صنعت کشاورزی در این سرزمین رفته رفته بر شمارِ جمعیت افزوده شد و این شهر را به شهر گندم کانادا تبدیل کرد. شبکه آموزش عالی برندن نام این شهر را در خاطر پژوهشگران کانادایی ثبت کرده است. 

هزینه های زندگی
canada manitoba brandon
مشاهده همه تصاویر

سایر شهرهای کانادا

سوالات متداول

هزینه درمان در کانادا به چه صورت هست ؟
"درمان و پوشش بیمه در استان های کانادا باهم متفاوت است . اگر شما دانشجو هستید و از بیمه دانشجویی استفاده می کنید یک سری از خدمات شامل دندانپزشگی و چشم پوشش بیمه خصوصی است نه دولتی. به طور میانگین و متوسط بیمه درمانی سالانه از 600 دلار الی 900 دلار خواهد بود برای آشنایی با انواع بیمه در کانادا به لینک زیر مراجعه فرمایید. https://nilgam.com/canada-international-student-insurance."
ارزان ترین دانشگاه های کانادا کدامند؟
در مقطع کارشناسی: Brandon University، Université de Saint-Boniface، University of Guelph، Canadian Mennonite University، Memorial University of Newfoundland در مقطع کارشناسی ارشد: Memorial University of Newfoundland، University of Northern British Columbia، University of Calgary، Simon Fraser University،University of Saskatchewan
شرایط گرفتن بورسیه تحصیلی چیست؟
به طور کلی چند نوع کمک مالی برای ادامه تحصیل در کانادا وجود دارد که شامل بورسیه تحصیلی کانادا (scholarships and bursaries)، جوایز تحصیلی (awards)، کمک‌های مالی (grants)، کمک هزینه تحصیلی (fellowships) و وام (loans) می‌شود. Scholarships که نوعی از بورسیه تحصیلی کانادا است، براساس داشتن صلاحیت و برتری علمی، پیشرفت تحصیلی چشمگیر فردی، مهارت‌های ورزشی، تجربه داوطلبانه و مشارکت‌های فوق برنامه و یکسری تحقیقات خاص، به دانشجویان و خصوصا فارغ‌التحصیلان ارائه می‌گردد. بورسیه تحصیلی (Bursaries) به دانشجویانی با نیاز مالی داده می‌شود، به همین خاطر معمولا یک فرم درخواست مورد نیاز است و ممکن است اطلاعات و فرم درخواستی شما جهت شناسایی وضعیت مالی‌تان مورد بررسی دقیق قرار بگیرد. لازم به ذکر است بورسیه تحصیلی کانادا در مقطع کارشناسی در اغلب اوقات مختص شهروندان کانادایی و دانشجویان بومی این کشور است. برای کسب اطلاعات بیشتر از مدارک و شرایط اخذ بورسیه به لینک زیر مراجعه کنید: https://nilgam.com/canada-scholarship-conditions/#f2
بهترین کالج های کانادا کدامند
دانشگاه تورنتو، اتاوا،دانشگاه بریتیش کلمبیا در ونکور،دانشگاه McGill در مونترال، دانشگاه لاوال (UL) در کبک،
ارزانترین کالج های کانادا کدامند ؟
"ALGONQUIN COLLEGE,BOW VALLEY COLLEGE,CAMOSUN COLLEGE, FANSHAWE COLLEGE , GEORGIAN COLLEGE,LAMBTON COLLEGE,NIAGARA COLLEGE,LETHBRIDGE COLLEGE,LOYALIST COLLEGE,SENECA COLLEGE,SELKIRK COLLEGE,NORTHERN LIGHTS COLLEGE,HUMBER COLLEGE,ST.LAWRENCE COLLEGE,SHERIDAN COLLEGE,CENTENNIAL COLLEGE,CONESTOGA COLLEGE,CONFEDERATION COLLEGE"
چرا باید در کانادا تحصیل کنم؟
بنابر گزارش CNBC ، کشور کانادا در مقایسه با سایر کشورهای صنعتی و موفق دنیا مبلغ بیشتری را صرف سرانه تحصیلات و آموزش و پرورش می‌کند؛ از این رو به عنوان تحصیل‌کرده‌ترین کشور در دنیا محسوب می‌شود. سیستم آموزش و پرورش دولتی K-12 کانادا یکی از بهترین نمونه‌ها در سطح جهان است. این کشور هم‌چنین میزبان برترین دانشگاه‌های دنیا هم‌چون دانشگاه تورنتو، مک‌گیل و بریتیش‌کلمبیا است که در لیست ۱۰۰ دانشگاه برتر جهان قرار گرفته‌اند. بنابر آخرین آمار کشور کانادا، قریب به ۵۴ درصد از شهروندان کانادا با میانگین سنی ۲۵ تا ۶۴ سال دارای مدارک دانشگاهی هستند و در حدود ۱۰٫۸ درصد دوره‌های فنی و حرفه‌ای، کارآموزی و مدارک تجارت وبازاریابی را گذرانده‌اند. کشور کانادا در عین حال بخاطر رویکرد موزاییکی mosaic خود در مقابل موضوع چند فرهنگی شناخته شده است؛ این رویکرد موجب شده تا مهاجران با فرهنگ‌های مختلف در حالی که میراث فرهنگی و مذهبی خود را حفظ می‌کنند، با هماهنگی کامل با یکدیگر به زندگی بپردازند.
دوره تحصیل post bac کانادا چیست ؟
دوره پست بک (لیسانس پیشرفته) در کانادا | Post Bac دوره‌های (Post-Baccalaureate Diploma) (PBD or “post-bac”) در کانادا به دوره‌هایی گفته می‌شود که متقاضیان دارای مدرک undergraduate یا همان کارشناسی می‌توانند وارد این دوره شوند تا مهارت‌های زبان انگلیسی و مهارت کاری خود را به صورت عملی ارتقا دهند. این دوره‌ها در کانادا معمولا شامل ۸ ماه دوره تئوری و ۸ ماه دوره کارورزی در شرکت‌ها یا کارخانه‌ها است و به متقاضیانی که در دوره لیسانس فارغ‌التحصیل شده‌اند، شانس خوبی برای استخدام شدن می‌دهد. پیش نیاز اخذ پذیرش پست بک در کانادا: داشتن مدرک لیسانس (داشتن مدرک زبان برای اخذ پذیرش الزامی نیست)
مزایای کشور کانادا برای تحصیل چیست ؟
"1. تحصیل در کانادا ارزان تر از آمریکا، استرالیا، انگلیس است 2. تحصیل در کانادا بعد از فارغ تحصیل موجب اقامت و شهروندی در کانادا می شود 3. همزمان با تحصیل قادر به کار کردن خواهید بود 4. همزمان با تحصیل شما همراه شما می تواند تمام وقت کار کند 5. اگر مادر و پدر در حال تحصیل و یا شاغل باشند فرزند قادر خواهد بود در مدارس دولتی تحصیل کند که اکثرا رایگان و یا ارزان قیمت هستند 6.هزینه زندگی در کانادا از آمریکا، استرالیا و انگلیس ارزان تر است . 7. فرزندان زیر 16 سال امکان اخذ ویزای تحصیلی را دارند 8.در مقطع ارشد و دکتری امکان اخذ بورسیه تحصیلی وجود دارد 9. امکان تغییر رشته و یا دانشگاه بعد از اخذ ویزای کانادا امکان پذیر است "
گران ترین استان کانادا کدام است ؟
گرانتری شهر کانادا ونکور و تورنتو است که ونکور در استان بریتیش کلمبیا و تورنتو در استان انتاریو واقع است.
هزینه زندگی در کانادا چقدر است ؟
هزینه زندگی در شهرهای مختلف کانادا متفاوت است به طور مثال سالیانه برای یک فرد از 16000 دلار تا 40000 دلار می باشد ولی میانگین متوسط ماهانه برای یک فرد تقریبا 2300 دلار معادل 28000 دلار کانادا می باشد. هزینه زندگی در شهرهای بزرگ مانند تورنتو سالیانه 40000 دلار می باشد.

نظرات کاربران

1 نفر
نظر خود را ثبت کنید
کاربر
01 مهر 99
خوبگاه ها چه خدماتی دارن؟
پاسخ