ارزیابی آنلاین

در صفحه اصلی ، در قسمت ارزیابی آنلاین می توانید شرایط خود را وارد کنید و براساس رشته و کشوري که قصد اقدام دارید، امتیاز خود را مشاهده کنید. این امتیاز نشان می‌دهد که شرایط شما تا چه حد برای مهاجرت تحصیلی مناسب می‌باشد.

روش کار با لتسگویونی روش کار با لتسگویونی

ثبت نام

از نوار بالای سایت روی گزینه ورود/ثبت نام کلیک کنید روش کار با لتسگویونی روش کار با لتسگویونی

حالا براي شما یک صفحه باز می‌شود

روش کار با لتسگویونی

در صفحه باز شده، شماره تلفن خود را وارد کرده و صبر کنید تا کد براي شما ارسال شود شما در حال حاضر ثبت نام شده اید.

در مرحله بعد وارد حساب کاربري خود شده و در قسمت اطلاعات حساب ، اطلاعات خود را کامل کنید .

رزرو وقت مشاوره

براي بررسی دقیق تر شرایط خود، میتوانید از مشاوره تخصصی تحصیلی استفاده کنید . براي این کار فقط کافیست در صفحه اصلی سایت، روي قسمت رزرو وقت مشاوره کلیک کنید و بر اساس زمان هاي خالی مشخص شده، وقت مشاوره رزرو کنید .

توجه داشته باشید براي جلسه مشاوره حتما باید از قبل فرم ارزیابی را تکمیل کنید . این فرم را میتوانید هم از قسمت حساب کاربري ، تکمیل کرده و هم در صفحه رزرو وقت مشاوره روي لینک تعیین سطح کلیک کنید.

روش کار با لتسگویونی روش کار با لتسگویونی

بعد از تکمیل فرم ارزیابی، امتیاز شما محاسبه خواهد شد که بر اساس آن میتوانید شانس خودتان براي پذیرش از دانشگاه ها را ارزیابی کنید. مشاوران ما قبل از مشاوره، شرایط شما را بررسی خواهند نمود تا بر اساس آن بهترین راهکارها و پیشنهادات را ارائه کنند. بعد از تکمیل فرم ارزیابی و انتخاب مشاور ، در صورتی که کد تخفیفی داشتید وارد کنید

روش کار با لتسگویونی روش کار با لتسگویونی

در غیر اینصورت وارد صفحه پرداخت می شوید. و در نهایت بعد از رزرو شدن وقت ، پیامکی براي شما ارسال خواهد شد. بعد از انجام مشاوره نیز یک فرم نظر سنجی براي شما ارسال میشود که خوشحال خواهیم شد به ما در مورد مشاوره اي که داشتید بازخورد بدهید.

ارسال مدارك

در صورتی قصد همکاري با ما را داشتید و قرارداد منعقد شد، چک لیست مدارك مورد نیاز براي شما ارسال خواهد شد و از طریق پیامک نیز اطلاع رسانی میشود. این مدارك را میتونید در حساب کاربري و قسمت "ارسال مدارك" ببینید . و بعد از آپلود مدارك ، کارشناسان اجرایی مدارك شما را مورد بررسی قرار خواهند داد.

روش کار با لتسگویونی روش کار با لتسگویونی

کارشناسان ما بعد از بررسی مدارك ، در صورتی که مدرك مورد نظر نقصی نداشته باشد ، تایید خواهند کرد و در غیر این صورت مدرك را با ذکر دلیل ریجکت میکنند تا مجددا براي ما مدارك کامل را ارسال نمایید.

لازم به ذکر است لیست دانشگاه هاي قابل اقدام بعد از تکمیل مدارك (علی الخصوص مدارك تحصیلی، مدرك زبان و رزومه) براي شما ارسال می گردد و هر چه شما سریعتر نسبت به جمع آوري مدارك خود اقدام نمایید ، اقدام جهت اخذ پذیرش در بازه زمانی کوتاه تري قابل انجام خواهد بود.

ایجاد تیکت

در صورت هر گونه سوال ، میتوانید از طریق تیکت با ما در ارتباط باشید. براي این کار فقط کافیست در قسمت حساب کاربري خود، روي قسمت ایجاد تیکت جدید کلیک کنید.
در قسمت عنوان، لطفا عنوان سوالی که مدنظر دارید را نوشته و در قسمت "موضوع تیکت" نیز مشخص کنید که تیکت مربوط به کارشناسان اجرایی پذیرش است یا کارشناسان نگارش رزومه و انگیزه نامه. در قسمت "متن تیکت" هم توضیحات مدنظر یا سوال خود را بنویسید تا کارشناسان 2-3 ساعته پاسخگوی تیکت شما باشند

روش کار با لتسگویونی روش کار با لتسگویونی

این را مد نظر داشته باشید که ارتباط با کارشناسان اجرایی فقط از طریق تیکت امکانپذیر است و به دلیل دورکار بودن آنها، امکان ارتباط حضوري و یا تلفنی وجود نخواهد داشت.
هم چنین هر زمان که کارشناسان به تیکت شما پاسخ بدهند، از طریق پیامک و ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

جزئیات قرارداد

زمانی که مدارك شما کامل شد، لیست دانشگاه هایی که شما واجد شرایط هستید را در حساب کاربري و قسمت جرئیات قرارداد میتوانید ببینید.

روش کار با لتسگویونی روش کار با لتسگویونی

هر مرحله اي که پرونده شما پیشروي کند، مثل آماده سازي، ارسال درخواست پذیرش، پرداخت اپلیکیشن فی، پذیرش اولیه، درخواست واریزي دپازیت، و در نهایت پذریش نهایی همه از طریق این صفحه نمایش داده خواهد شد. زمانی که پذیرش نهایی صادر شود، فایل نامه براي شما ضمیمه شده و شما به راحتی میتوانید دانلود کنید .

وبلاگ - پرسش و پاسخ

در قسمت سوالات متداول میتوانید جواب سوال هاي خودتان را ببینید و اگر سوالی در ذهنتان است و میخواهید از ما بپرسید در قسمت پرسش و پاسخ از کارشناسان ما بپرسید. هم چنین مطالب مفیدي که در قسمت وبلاگ نوشته میشود را نیز دنبال کنید .