صرف نظر از آخرین مدرک تحصیلی نظیر دیپلم، لیسانس و یا فوق لیسانس، اگر قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های خارجی را داشته باشید، باید در مورد تمامی مراحل پیش روی خود از جمله انتخاب کشور و دانشگاه، انتخاب رشته و مقطع تحصیلی، دریافت پذیرش و ویزای تحصیلی، اپلای دانشگاه و سایر جزئیات این تصمیم سرنوشت ساز تصمیم گیری کنید.

چنانچه به فکر ادامه تحصیل در دانشگاه های اروپایی و یا دانشگاه های برتر کانادا باشید، باید علاوه بر نامه پذیرش دانشگاه، ویزای تحصیلی این کشورها را نیز دریافت کنید، اما برای ادامه تحصیل در بهترین دانشگاه های قبرس و ترکیه نیازی به دریافت ویزای تحصیلی نخواهید داشت.

اگر با فرآیند درخواست پذیرش دانشگاه و یا همان اپلای ادمیشن apply for admission آشنایی ندارید، باید به شما بگوییم که در حال حاضر برای ورود و ثبت نام در همه دانشگاه های خارج از کشور، چه آنهایی که نیاز به ویزای تحصیلی دارند و چه آنهایی که ندارند، ملزم به اپلای یا همان درخواست نامه پذیرش دانشگاه هستند.

به طور معمول شما باید به همراه فرم اپلای پذیرش، مدارک تحصیلی و تمکن مالی خود را برای بررسی و ارزیابی به دپارتمان پذیرش دانشگاه بفرستید.

در صورت موافقت با درخواست شما، نامه پذیرش دانشگاه تحت عنوان Acceptance letter برای شما به صورت آنلاین ارسال می گردد، سپس می توانید با در دست داشتن این مدرک ارزشمند به همراه مدارک تحصیلی، هویتی و مالی خود برای دریافت ویزای تحصیلی و یا کارت اقامت موقت از سفارت آن کشور اقدام کنید.

اگر شخصاً قصد اقدام برای اپلای پذیرش دانشگاه و مواردی نظیر پرداخت ادمیشن فی، هزینه ویزای تحصیلی، ثبت نام دانشگاه را داشته باشید، به دلیل نبود اطلاعات و تجربه کافی و نداشتن دسترسی به کردیت کارت بانکی، امکان تکمیل موفق این پروسه را در اغلب اوقات نخواهید داشت.

بر همین اساس، این امکان را دارید تا جهت انجام این امور به یک موسسه معتبر اعزام دانشجو مراجعه کنید. در واقع شما تصمیم می گیرید تا در ازای پرداخت هزینه ریالی، انجام تمامی امور انتخاب مقصد تحصیلی و دانشگاهی، آماده سازی مدارک تحصیلی، اپلای برای پذیرش دانشگاه، ثبت نام ترم تحصیلی، رزرو خوابگاه، اقدام برای ویزای دانشجویی و موارد این چنینی را به یک موسسه مهاجرتی بسپارید.

اما خیلی از افراد به جهت صرفه جویی در هزینه های اولیه مهاجرت تحصیلی و پرداخت نکردن هزینه ای مضاعف به یک موسسه اعزام دانشجو، سختی ها و ریسک های احتمالی اپلای شخصی دانشگاه را به جان خریده و خود برای درخواست پذیرش دانشگاه های خارجی اقدام می کنند.

پیشنهاد lets go uni به شما این است که از این تصمیم خود صرف نظر کرده و در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا در مورد موضوع و خدمتی جذاب به نام فری اپلای - free apply با شما صحبت کنیم.

فری اپلای چیست| free apply

apply discount به طور معمول با مراجعه به وبسایت هر دانشگاه خارجی و بخش پذیرش آن متوجه این موضوع می شوید که اپلای ادمیشن یا همان درخواست پذیرش شامل پرداخت ادمیشن فی به دلار و یا یورو می شود که با توجه به نبود دسترسی به کردیت کارت بین المللی، عملا پرداخت آن برای شما مشکل ساز و هزینه بردار خواهد بود.

در عین حال اگر بخواهید بدون دردسر فراهم نمودن کردیت کارت معتبر، آماده سازی و ترجمه مدارک تحصیلی، تکمیل صحیح فرم ها و ارسال دقیق مدارک به صورت آنلاین و ارسال به موقع اطلاعات و مدارک پیش از ددلاین دانشگاه، برای پذیرش و ویزای تحصیلی دانشگاه های خارجی اقدام کنید، باید به یک موسسه معتبر اعزام دانشجو مراجعه نمایید تا از این طریق درصد موفقیت و اطمینان خود را از دریافت نامه پذیرش دانشگاه و یا ویزای تحصیلی و کارت اقامت موقت آن کشور بالا ببرید.

از این رو اگر به عنوان مثال برای انجام امور مذکور به گروه lets go uni مراجعه کنید، ملزم به پرداخت مبلغ 8.5 میلیون تومان برای انجام خدمات تحصیلی و اپلای دانشگاه هستید. اما در حال حاضر ارائه خدمت جدیدی به نام فری اپلای - free apply موجب شده تا بدون نیاز به پرداخت این هزینه و به صورت رایگان انجام خدمات تحصیلی را به ما بسپارید.

به بیانی دیگر، lets go uni با چندین دانشگاه کشورهای مختلفی از جمله کانادا،قبرس و ترکیه قرارداد کاری بسته و این امکان را دارد تا به عنوان نماینده رسمی این دانشگاه ها، خدمات تحصیلی مورد نیاز دانشجو را به صورت free apply انجام دهد. 

بر همین اساس، شما می توانید از خدماتی نظیر ارزیابی و مشاوره تحصیلی هوشمند، آماده سازی مدارک، ارسال فرم درخواست پذیرش، اپلای دانشگاه و سایر امور مرتبط تحصیلی دانشگاه های خارجی به صورت free apply یا همان رایگان در lets go uni بهره مند شوید.

البته باید به این موضوع توجه داشته باشید که مبلغ ارزی مورد نیاز برای ارسال درخواست پذیرش دانشگاه یا همان ادمیشن فی، موضوعی جدا از خدمت free apply است و شما باید آنرا به صورت جداگانه به دانشگاه مربوطه پرداخت نمایید.

مزایای فری اپلای و اخذ پذیرش تحصیلی رایگان

در حالت کلی مزایای استفاده از فری اپلای - free apply برای متقاضیان ادامه تحصیل در خارج از کشور شامل موارد زیر می شود:

• رسیدگی سریعتر به درخواست پذیرش دانشجو

• بالا رفتن شانس موافقت با پذیرش دانشجو

• عدم نیاز به داشتن کردیت کارت (تمامی امور پرداخت هزینه پذیرش و ثبت نام از درگاه لتس گو یونی انجام می شود)

• امکان استفاده از خدمات مشاوره و ارزیابی تحصیلی رایگان

• پیگیری هدفمند و دقیق مراحل تحصیلی دانشجو به صورت رایگان

تفاوت های فری اپلای و پذیرش تحصیلی نرمال

free apply همانطور که از نامش پیداست به معنی انجام تمامی امور پذیرش دانشگاهی به صورت رایگان است، اما این موضوع تنها از طریق نمایندگی های هر دانشگاه و با استفاده از پنلی اختصاصی قابل انجام است.

چنانچه برای مثال فردی به صورتی شخصی برای اپلای دانشگاهی در قبرس اقدام کند، رسیدگی به درخواست وی به صورت عادی انجام شده و ملزم است تا با کردیت کارت شخصی هزینه ادمیشن را پرداخت کند. اما در حالت فری اپلای - free apply، درخواست پذیرش و ارسال مدارک تحصیلی، هویتی و مالی دانشجو از طریق پنل اختصاصی lets go uni انجام گرفته، رسیدگی به درخواست سریعتر بوده و پرداخت هزینه ارزی درخواست پذیرش دانشگاه با موافقت دانشجو از درگاه lets go uni پرداخت می شود.

با استفاده از خدمت free apply سایت lets go uni تمامی خدمات تحصیلی شما (با مجموع ارزش 8.5 میلیون تومان) رایگان بوده و تنها باید برای شهریه دانشگاه، هزینه ارزی پذیرش دانشگاه، ترجمه مدارک و سایر موارد الزامی از جمله بلیط پرواز و خوابگاه هزینه پرداخت کنید.

دانشجویان فارغ التحصیل در قبرس شمالی

دانشگاه های فری اپلای free apply

شما این اختیار را دارید تا بدون توجه به مزیت free apply برای ادامه تحصیل در دانشگاه های معتبر دنیا از جمله انگلیس، آمریکا، کانادا و استرالیا اقدام کنید، اما برای تصمیمی گیری باید چند موضوع زیر را مدنظر قرار دهید:

• به طور معمول هزینه تحصیل در این دانشگاه ها با توجه به تفاوت فاحش ارزش ریال با یورو، پوند و دلار، بسیار زیاد بوده و به هیچ وجه منطقی نیست.

• تحصیل در دانشگاه های اروپا، آمریکا، انگلیس و استرالیا علاوه بر اپلای نامه پذیرش دانشگاه نیاز به دریافت ویزای تحصیلی دارد که در اغلب موارد اخذ آن دشوار بوده و با سخت گیری های زیادی از سوی سفارت همراه است.

• با توجه به مشکلات اخیر شیوع ویروس کووید-19، امکان دریافت ویزای تحصیلی و ورود به این کشورها وجود نداشته و باید تا زمان باز شدن مرزها و فعالیت کامل دانشگاه، به صورت آنلاین دوره های آموزشی را بگذرانید.

از این رو در حال حاضر lets go uni با چندین دانشگاه مطرح و معتبر قبرس و ترکیه قرارداد کاری بسته و خدمات تحصیلی free apply این دانشگاه ها را به دانشجویان عزیز ارائه می دهد.

این بدین معنی نیست که خدمات اپلای و درخواست پذیرش دانشگاه های کانادا و یا سایر کشورهای دنیا از طریق lets go uni قابل انجام نیست، بلکه مقاصد مناسب و پیشنهادی فعلی این موسسه به متقاضیان ادامه تحصیل و دریافت پذیرش دانشگاه های خارجی، موسسات آموزشی free apply - فری اپلای قبرس و ترکیه است.

ممکن است فکر کنید که قیاس دانشگاه های اروپا و کانادا با موسسات آموزش عالی free apply قبرس و ترکیه کاری اشتباه است، از همین رو بد نیست تا به طور مختصر با مزایای تحصیل و زندگی در قبرس و ترکیه آشنا شوید:

• دانشگاه های قبرس شمالی و ترکیه در لیست 1500 دانشگاه برتر دنیا قرار دارند

• برای حضور در بهترین دانشگاه های قبرس و یا ترکیه نیازی به دریافت ویزای تحصیلی ندارید

• شباهت های فرهنگی و اقلیمی موجب هماهنگی سریعتر شما با سیستم آموزشی و زندگی در خارج می شود

• هزینه های تحصیل و زندگی در این کشورها بسیار پایین بوده و در حدود یک سوم هزینه دانشگاه های آمریکا، انگلیس و کانادا است

• نزدیکی مسافت و همسایگی ایران با قبرس و ترکیه رفت و آمد را برای دانشجو ساده میسازد

• برای تحصیل در ترکیه و یا قبرس الزامی به ارائه مدرک زبان ندارید و می توانید پیش از شروع ترم تحصیلی در دوره های آماده سازی زبان شرکت کنید

• مدارک دانشگاه های free apply قبرس و ترکیه در سراسر دنیا معتبر بوده و امکان دریافت انتقالی برای گذراندن چند ترم تحصیلی در دانشگاه های کشورهای اروپایی، کانادایی و غیره وجود دارد

• امکان دریافت بورسیه و تخفیف شهریه برای دانشجویان بین المللی فراهم شده است

• دانشجویان می توانند برای پوشش هزینه های تحصیل و زندگی در قبرس یا ترکیه به کار دانشجویی بپردازند

• تحصیل در قبرس و یا ترکیه سکوی پرش شما به کشورهای برتر و پیشرفته دنیا و حتی ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر در این کشورها خواهد بود

علاوه بر مزایای اشاره شده در بالا، استفاده از مزیت فری اپلای (free apply) دانشگاه های قبرس و ترکیه، موجب صرفه جویی چند میلیونی در هزینه های اولیه شما خواهد شد.

free apply با lets go uni

در صورت تمایل به استفاده از خدمات فری اپلای lets go uni، لیست دانشگاه های تحت قرارداد free apply در اختیار شما قرار دارد، چنانچه قصد تحصیل در دانشگاه های معتبر قبرس و یا ترکیه را داشته باشید، بدون نیاز به پرداخت هزینه 8.5 میلیون تومانی، خدمات اپلای این دانشگاه ها به همراه مشاوره، ارزیابی تحصیلی، آماده سازی مدارک و انجام سایر امور در سریع ترین شکل ممکن توسط پرسنل لتس گو یونی برای شما انجام می شود. 

در عین حال این امکان را دارید تا از میان سایر دانشگاه های کانادا، قبرس و ترکیه (خارج از لیست free apply) انتخاب خود را انجام داده و با پرداخت هزینه خدمات تحصیلی و هزینه ارزی پذیرش دانشگاه، امور اپلای، ارسال مدارک، دریافت ویزای تحصیلی، ثبت نام و غیره را به lets go uni بسپارید.

در آخر پیشنهاد می کنیم جهت بهره مندی از اطلاعات، مزایا و شرایط پذیرش دانشگاه های مختلف کانادا، قبرس و ترکیه به وبسایت lets go uni مراجعه کرده و برای دریافت مشاوره، ارزیابی هوشمند تحصیلی و اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارشناسان ما در تماس باشید.