لتس گو یونی

رزرو وقت مشاوره مهاجرت تحصیلی

در این صفحه شما می توانید زمان و روز مورد نظر خود را برای مشاوره رزرو کنید. زمان مشاوره حضوری یک ساعت و مشاوره غیر حضوری نیم ساعت می‌باشد.
اطلاعات بیشتر درباره جلسه مشاوره
هزینه مشاوره به حساب موسسه خیریه مهرآفرین واریز خواهد شد برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.
جلسه مشاوره بر اساس تجربه تنظیم شده و مهم ترین موضوعات در این جلسه مطرح می شود. پرسش و پاسخ هایی درباره شرایط و اولویت های شما مطرح می شود. در پایان جلسه تصویر روشنی از مسیر پیش روی شما ارائه خواهد شد.

در جلسه مشاوره:

  • فرم ارزیابی در اختیارتان قرار می گیرد و باتوجه به شرایط و اولویت های شما بهترین گزینه برای شما مشخص می شود.
  • مقصد های مناسب برای شما از نظر سطح زندگی، هزینه های تحصیل، زندگی دانشگاهی، کالج ها، فرهنگ، چشم انداز های شغلی و برنامه های اقامتی مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.
  • نقاط قوت شما برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های مورد نظر بررسی می شود.
  • مسیر اجرایی توسط مشاور طراحی و ارائه می شود.
  • مدارک مورد نیاز و نکات مهم برای گرفتن ویزا بیان می شود. بسیار مهم هست که علاوه بر اقدام برای پذیرش، مراحل دریافت ویزا هم به درستی انجام شود.
پیش از رزرو وقت مشاره، برای تعیین سطح، فرم ارزیابی را تکمیل کنید. 👈 فرم ارزیابی
۱
انتخاب روز
روز مورد نظرتان را انتخاب کنید
۲
انتخاب ساعت
ساعت مورد نظرتان را انتخاب کنید
رزرو وقت مشاوره
در صورتی که هر گونه سوال یا ابهامی در باره نحوه رزرو وقت مشاوره دارید، با کارشناسان لتسگویونی تماس بگیرید.
شماره تماس
021-91097492

سوالات متداول

آیا داشتن مدرک زبان انگلیسی برای تحصیل در دانشگاه لازم است؟

بله . مدرک زبان یکی از مدارک مهم جهت اخذ پذیرش از دانشگاه‌های کانادا است. هرچند شرایطی مبنی بر پذیرش بدون مدرک زبان در برخی دانشگاه‌ها وجود دارد اما به جهت ریسک داشتن برای دریافت ویزا، توصیه نمی‌شود.

شرایط ویزا شدن و شانس گرفتن ویزا چگونه است؟

اینکه بتوان درصد مشخصی برای هر شخص مشخص شود امکان پذیر نیست. اما میتوان شانس ویزا شدن را افزایش داد. مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار برای ویزا، مدارک مالی متقاضی، مدارک شغلی، نامه SOP برای سفارت و رزومه متقاضی است.

آیا مشاوره غیر حضوری هم ممکن هست؟

بله مشاوره می تواند بصورت تلفنی یا از طریق واتساپ بصورت صوتی یا تصویری انجام شود که در این صورت در ساعت مشاوره با شما تماس می گیریم.

شرایط اقامت و کار در حین تحصیل و بعد از تحصیل چگونه است؟

در حین تحصیل دانشجو 20 ساعت در هفته اجازه کار دارد و بعد از اتمام تحصیل در صورت پیدا کردن کار با شرط بیمه و پرداخت مالیات میتواند در خواست PR بدهد.

شرایط ویزای همراه و امکان کار کردن همراه چگونه است؟

ویزای همراه، در صورت داشتن پذیرش همسر انجام پذیر هست و به دو صورت انجام می پذیرد: 1. همزمان 2. ابتدا متقاضی تحصیل اقدام کند و بعد از دریافت نامه ثبت نام دانشگاه (enrollment letter) برای همسرشان نیز اقدام شود. برای کار نیز هفته ای 40 ساعت میتوانند کار پیدا کنند. چنانچه کار رسمی (همراه با بیمه باشد و مالیات پرداخت کنند) میتوانند بعد از 1 سال مدوام در آن کار، درخواست PR دهند.