لتس گو یونی

رزرو وقت مشاوره مهاجرت تحصیلی

در این صفحه شما می توانید زمان و روز مورد نظر خود را برای مشاوره رزرو کنید. قبل از رزرو وقت مشاره، می توانید برای تعیین سطح، فرم ارزیابی را تکمیل کنید.

جلسه مشاوره با هدف بهره وری بالا و بر اساس تجربه تنظیم شده و مهم ترین موضوعات در این جلسه مطرح می شود. زمان مشاوره 30 دقیقه است. پرسش و پاسخ هایی درباره شرایط و اولویت های شما مطرح می شود. در پایان جلسه تصویر روشنی از مسیر پیش روی شما ارائه خواهد شد.


در جلسه مشاوره:

  • فرم ارزیابی در اختیارتان قرار می گیرد و باتوجه به شرایط و اولویت های شما بهترین گزینه برای شما مشخص می شود.
  • مقصد های مناسب برای شما از نظر سطح زندگی، هزینه های تحصیل، زندگی دانشگاهی، کالج ها، فرهنگ، چشم انداز های شغلی و برنامه های اقامتی مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.
  • نقاط قوت شما برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های مورد نظر بررسی می شود.
  • مسیر اجرایی توسط مشاور طراحی و ارائه می شود.
  • مدارک مورد نیاز و نکات مهم برای گرفتن ویزا بیان می شود. بسیار مهم هست که علاوه بر اقدام برای پذیرش، مراحل دریافت ویزا هم به درستی انجام شود.

برای متقاضیانی خارج از تهران و متقاضیانی که شرایط مراجعه حضوری ندارند٬ امکان مشاوره به صورت تلفنی هم فراهم میباشد، مشاوره به صورت حضوری بسیار گیرا تر و مفید تر خواهد بود و امکان بررسی بیشتر پرونده متقاضی فراهم خواهد بود.
اطلاعات بیشتر درباره جلسه مشاوره


شما در هر زمان می توانید به راحتی با مشاوران ما در ارتباط باشید.

انتخاب مشاور
انتخاب ساعت
قبل از ظهر
بعد از ظهر

سوالات متداول

آیا داشتن مدرک زبان انگلیسی برای تحصیل در دانشگاه لازم است؟
بله . مدرک زبان یکی از مدارک مهم جهت اخذ پذیرش از دانشگاه های کانادا میباشد. هرچند شرایطی مبنی بر پذیرش بدون مدرک زبان در برخی دانشگاه ها وجود دارد اما توصیه نمیشود.
شرایط ویزا شدن و شانس گرفتن ویزا چگونه است؟
اینکه بتوان درصد مشخصی برای هر شخص مشخص شود امکان پذیر نیست . اما میتوان شانس ویزا شدن را افزایش داد. مهم ترین عوامل تاثیر گذار برای ویزا مدارک مالی متقاضی و ساپورتر ، مدارک شغلی ، نامه SOP برای سفارت و رزومه متقاضی میباشد
شرایط اقامت و کار در حین تحصیل و بعد از تحصیل چگونه است؟
در حین تحصیل دانشجو 20 ساعت در هفته اجازه کار دارد. و بعد از اتمام تحصیل در صورت پیدا کردن کار میتوانند با شرایط بیمه و پرداخت مالیات میتواند در خواست PR بدهد.
شرایط ویزای همراه و امکان کار کردن همراه چگونه است؟
ویزای همراه،در صورت داشتن پذیرش همسر انجام پذیر هست و به دو صورت انجام می پذیرد: 1. همزمان 2. ابتدا متقاضی تحصیلی اقدام کند و بعد از دریافت نامه ثبت نام دانشگاه (enrollment letter) برای همسرشان نیز اقدام شود. برای کار نیز هفته ای 40 ساعت میتوانند کار پیدا کنند. چنانچه کار رسمی (همراه با بیمه باشد و مالیات پرداخت کنند) میتوانند بعد از 1 سال مدوام در آن کار، درخواست PR دهند.