لتس گو یونی
بریتیش کلمبیا
city

تحصیل در بریتیش کلمبیا و راهنمای پذیرش تحصیلی

دانشگاه های بریتیش کلمبیا

adler university
کشور
canada
استان
british columbia
موسسه
خصوصی
نوع
university
رتبه جهانی
1418
تعداد رشته
8
alexander academy
کشور
canada
استان
british columbia
موسسه
خصوصی
نوع
school
رتبه جهانی
74
تعداد رشته
-
bodwell high school
کشور
canada
استان
british columbia
موسسه
خصوصی
نوع
school
رتبه جهانی
-
تعداد رشته
-
canada british columbia

مطالب وبلاگ مرتبط با بریتیش کلمبیا


سوالات متداول

گران ترین استان کانادا کدام است ؟

گرانترین شهر کانادا ونکور و تورنتو است که ونکور در استان بریتیش کلمبیا و تورنتو در استان انتاریو واقع شده است.

ارزان ترین دانشگاه های کانادا کدامند؟

در مقطع کارشناسی، دانشگاه‌های Brandon ،Saint-Boniface ،Guelph ،Mennonite ،Memorial Newfoundland در مقطع کارشناسی ارشد، دانشگاه‌های Memoria Newfoundland ،Northern British Columbia ،Calgary ،Simon Fraser ،Saskatchewan

بهترین کالج های کانادا کدامند ؟

دانشگاه تورنتو، اتاوا، دانشگاه بریتیش کلمبیا در ونکور، دانشگاه McGill در مونترال، دانشگاه لاوال (UL) در کبک.

خوش آب و هوا ترین شهر و استان کانادا کدام است ؟

بخش شمال کانادا نزدیک به قطب شمال است و دارای آب و هوای بسیار سرد می باشد. بخش جنوب کانادا نزدیک به آمریکا می باشد. معتدل ترین و مناسب ترین منطقه بخش جنوبی آن در استان انتاریو و بریتیش کلمیبیا می باشد. خوش آب و هواترین شهر در استان انتاریو شهر ویندزور و در استان بریتیش کلمبیا شهر ویکتوریا است.

شهریه دانشگاه ها در کانادا چقدر است؟

شهریه دانشگاه ها در کانادا بر اساس چندین عامل مشخص می شود: دولتی یا خصوصی بودن دانشگاه، رنک داخلی و جهانی، رشته های ارائه شده (رشته‌های پزشکی و آزمایشگاهی معمولا پرهزینه تر هستند)، شهر و لوکیشن دانشگاه و ... بنابراین رقم مشخصی قابل ارائه نیست. به طور کلی، هزینه تحصیل دانشجویان خارجی به مراتب بیشتر از هزینه دانشجویانی است که اقامت دائم یا پاسپورت کانادا را دارند.

ارزان ترین استان کانادا برای زندگی کدام است ؟

شهر شربوک در استان کبک، مونکتون در استان نیوبرزانویک، ثاندر بی ، سنت کاترینز، کیچنر، لاندن در استان انتاریو، ابوتسفورد در استان برریتیش کلمبیا

هزینه زندگی در کانادا چقدر است؟

در بحث هزینه زندگی در کانادا بهتر است بدانید زندگی در شهرهای بزرگ‌تر، هزینه‌های بیشتری نیز دارد. به طور کلی، تورنتو و ونکوور هزینه‌های بیشتری را در مقایسه با شهرهای دیگر خواهند داشت و در نهایت می‌توان هزینه زندگی یک شخص مجرد در کشور کانادا را حدوداً 3,500 دلار کانادا در نظر گرفت.

شرایط اقامت و کار در حین تحصیل و بعد از تحصیل چگونه است؟

در حین تحصیل دانشجو 20 ساعت در هفته اجازه کار دارد و بعد از اتمام تحصیل در صورت پیدا کردن کار با شرط بیمه و پرداخت مالیات میتواند در خواست PR بدهد.

شرایط ویزای همراه و امکان کار کردن همراه چگونه است؟

ویزای همراه، در صورت داشتن پذیرش همسر انجام پذیر هست و به دو صورت انجام می پذیرد: 1. همزمان 2. ابتدا متقاضی تحصیل اقدام کند و بعد از دریافت نامه ثبت نام دانشگاه (enrollment letter) برای همسرشان نیز اقدام شود. برای کار نیز هفته ای 40 ساعت میتوانند کار پیدا کنند. چنانچه کار رسمی (همراه با بیمه باشد و مالیات پرداخت کنند) میتوانند بعد از 1 سال مدوام در آن کار، درخواست PR دهند.

شرایط دریافت اقامت دائم (PR) کانادا چیست؟

یک فرد برای دریافت PR کانادا ، می‌بایست حداقل برای 2 سال در یک دوره 5 ساله در کانادا اقامت داشته باشد. کانادا اخذ PR را برای دانشجویان بین‌المللی با ساده‌سازی روند مهاجرت ساده‌تر کرده است. جستجوی کار پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه های کانادا فرآیند اخذ PR را آسان کرده است.

نظرات کاربران

امتیاز دهید