لتس گو یونی
city

تحصیل در ساسکاچوان و راهنمای پذیرش تحصیلی

دانشگاه های ساسکاچوان

university of regina
کشور
canada
استان
saskatchewan
موسسه
دولتی
نوع
university
رتبه جهانی
748
تعداد رشته
225
university of saskatchewan
کشور
canada
استان
saskatchewan
موسسه
دولتی
نوع
university
رتبه جهانی
458
تعداد رشته
237

مطالب وبلاگ مرتبط با ساسکاچوان


سوالات متداول

شهریه دانشگاه ها در کانادا چقدر است؟

شهریه دانشگاه ها در کانادا بر اساس چندین عامل مشخص می شود: دولتی یا خصوصی بودن دانشگاه، رنک داخلی و جهانی، رشته های ارائه شده (رشته‌های پزشکی و آزمایشگاهی معمولا پرهزینه تر هستند)، شهر و لوکیشن دانشگاه و ... بنابراین رقم مشخصی قابل ارائه نیست. به طور کلی، هزینه تحصیل دانشجویان خارجی به مراتب بیشتر از هزینه دانشجویانی است که اقامت دائم یا پاسپورت کانادا را دارند.

شهر ادمونتون در کدام بخش کانادا قرار گرفته است؟

ادمونتون در استان آلبرتا واقع شده و در امتداد رودخانه شمال ساسکاچوان و 220 کیلومتری شمال شرقی کوههای راکی قرار گرفته است. این شهر در مرز بین دشت‌ها و جنگل‌های شمالی کانادا واقع شده و از مناظر و چشم‌اندازهای بسیار زیبایی برخوردار است.

ارزان ترین دانشگاه های کانادا کدامند؟

در مقطع کارشناسی، دانشگاه‌های Brandon ،Saint-Boniface ،Guelph ،Mennonite ،Memorial Newfoundland در مقطع کارشناسی ارشد، دانشگاه‌های Memoria Newfoundland ،Northern British Columbia ،Calgary ،Simon Fraser ،Saskatchewan

هزینه زندگی در کانادا چقدر است؟

در بحث هزینه زندگی در کانادا بهتر است بدانید زندگی در شهرهای بزرگ‌تر، هزینه‌های بیشتری نیز دارد. به طور کلی، تورنتو و ونکوور هزینه‌های بیشتری را در مقایسه با شهرهای دیگر خواهند داشت و در نهایت می‌توان هزینه زندگی یک شخص مجرد در کشور کانادا را حدوداً 3,500 دلار کانادا در نظر گرفت.

شرایط اقامت و کار در حین تحصیل و بعد از تحصیل چگونه است؟

در حین تحصیل دانشجو 20 ساعت در هفته اجازه کار دارد و بعد از اتمام تحصیل در صورت پیدا کردن کار با شرط بیمه و پرداخت مالیات میتواند در خواست PR بدهد.

شرایط ویزای همراه و امکان کار کردن همراه چگونه است؟

ویزای همراه، در صورت داشتن پذیرش همسر انجام پذیر هست و به دو صورت انجام می پذیرد: 1. همزمان 2. ابتدا متقاضی تحصیل اقدام کند و بعد از دریافت نامه ثبت نام دانشگاه (enrollment letter) برای همسرشان نیز اقدام شود. برای کار نیز هفته ای 40 ساعت میتوانند کار پیدا کنند. چنانچه کار رسمی (همراه با بیمه باشد و مالیات پرداخت کنند) میتوانند بعد از 1 سال مدوام در آن کار، درخواست PR دهند.

شرایط دریافت اقامت دائم (PR) کانادا چیست؟

یک فرد برای دریافت PR کانادا ، می‌بایست حداقل برای 2 سال در یک دوره 5 ساله در کانادا اقامت داشته باشد. کانادا اخذ PR را برای دانشجویان بین‌المللی با ساده‌سازی روند مهاجرت ساده‌تر کرده است. جستجوی کار پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه های کانادا فرآیند اخذ PR را آسان کرده است.

تحصیل در ارزان ترین دانشگاه کانادا چقدر هزینه دارد ؟

هزینه تحصیل در اززان ترین دانشگاه های کانادا به طور تقریبی در مقطع کارشناسی از 4,000 دلار کانادا الی 7,000 دلار کاناداست و در مقطع ارشد از 9,000 دلار کانادا الی 14,000 کاناداست.

هزینه تحصیل در بهترین دانشگاه کانادا چقدر است ؟

هزینه تحصیل در دانشگاه های کانادا برای دانشجویان بین المللی به مراتب بالاتر از شهروندان کاناداست. هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی به طور متوسط و تقریبی از 17,000 دلار کانادا الی 67,000 دلار کانادا می باشد و هزینه تحصیل برای دوره ارشد از 9,000 دلار کانادا الی 60,000 دلار کانادا می باشد.

ارزان ترین استان کانادا برای زندگی کدام است ؟

شهر شربوک در استان کبک، مونکتون در استان نیوبرزانویک، ثاندر بی ، سنت کاترینز، کیچنر، لاندن در استان انتاریو، ابوتسفورد در استان برریتیش کلمبیا

نظرات کاربران

امتیاز دهید