لتس گو یونی
نیوفاندلند و لابرادور
city

تحصیل در نیوفاندلند و لابرادور و راهنمای پذیرش تحصیلی

دانشگاه های نیوفاندلند و لابرادور

memorial university of newfoundland
کشور
canada
استان
newfoundland and labrador
موسسه
دولتی
نوع
university
رتبه جهانی
751
تعداد رشته
153
canada newfoundland and labrador

مطالب وبلاگ مرتبط با نیوفاندلند و لابرادور


سوالات متداول

ارزان ترین دانشگاه های کانادا کدامند؟

در مقطع کارشناسی، دانشگاه‌های Brandon ،Saint-Boniface ،Guelph ،Mennonite ،Memorial Newfoundland در مقطع کارشناسی ارشد، دانشگاه‌های Memoria Newfoundland ،Northern British Columbia ،Calgary ،Simon Fraser ،Saskatchewan

شهریه دانشگاه ها در کانادا چقدر است؟

شهریه دانشگاه ها در کانادا بر اساس چندین عامل مشخص می شود: دولتی یا خصوصی بودن دانشگاه، رنک داخلی و جهانی، رشته های ارائه شده (رشته‌های پزشکی و آزمایشگاهی معمولا پرهزینه تر هستند)، شهر و لوکیشن دانشگاه و ... بنابراین رقم مشخصی قابل ارائه نیست. به طور کلی، هزینه تحصیل دانشجویان خارجی به مراتب بیشتر از هزینه دانشجویانی است که اقامت دائم یا پاسپورت کانادا را دارند.

هزینه زندگی در کانادا چقدر است؟

در بحث هزینه زندگی در کانادا بهتر است بدانید زندگی در شهرهای بزرگ‌تر، هزینه‌های بیشتری نیز دارد. به طور کلی، تورنتو و ونکوور هزینه‌های بیشتری را در مقایسه با شهرهای دیگر خواهند داشت و در نهایت می‌توان هزینه زندگی یک شخص مجرد در کشور کانادا را حدوداً 3,500 دلار کانادا در نظر گرفت.

خوش آب و هوا ترین شهر و استان کانادا کدام است ؟

بخش شمال کانادا نزدیک به قطب شمال است و دارای آب و هوای بسیار سرد می باشد. بخش جنوب کانادا نزدیک به آمریکا می باشد. معتدل ترین و مناسب ترین منطقه بخش جنوبی آن در استان انتاریو و بریتیش کلمیبیا می باشد. خوش آب و هواترین شهر در استان انتاریو شهر ویندزور و در استان بریتیش کلمبیا شهر ویکتوریا است.

هزینه رفت و آمد در کانادا چگونه است ؟

انواع حمل و نقل عمومی نظیر قطار، اتوبوس، مترو و هر چیز دیگری تحت پوشش سامانه حمل و نقل کانادا ( TTC ) است. هزینه یک بلیط یک طرفه برای بزرگسال 3.25 دلار ، یکماهه 156 دلار می باشد. همچنین کرایه تاکسی برای یک مسیر مشخص یک مایل 3.22 دلار ، یک گالن گازوئیل 4.43 دلار و خرید ماشین 25,000 دلار می باشد. پیشنهاد می شود محل زندگی خود را نزدیک به دانشگاه انتخاب کنید.

شرایط اقامت و کار در حین تحصیل و بعد از تحصیل چگونه است؟

در حین تحصیل دانشجو 20 ساعت در هفته اجازه کار دارد و بعد از اتمام تحصیل در صورت پیدا کردن کار با شرط بیمه و پرداخت مالیات میتواند در خواست PR بدهد.

شرایط ویزای همراه و امکان کار کردن همراه چگونه است؟

ویزای همراه، در صورت داشتن پذیرش همسر انجام پذیر هست و به دو صورت انجام می پذیرد: 1. همزمان 2. ابتدا متقاضی تحصیل اقدام کند و بعد از دریافت نامه ثبت نام دانشگاه (enrollment letter) برای همسرشان نیز اقدام شود. برای کار نیز هفته ای 40 ساعت میتوانند کار پیدا کنند. چنانچه کار رسمی (همراه با بیمه باشد و مالیات پرداخت کنند) میتوانند بعد از 1 سال مدوام در آن کار، درخواست PR دهند.

شرایط دریافت اقامت دائم (PR) کانادا چیست؟

یک فرد برای دریافت PR کانادا ، می‌بایست حداقل برای 2 سال در یک دوره 5 ساله در کانادا اقامت داشته باشد. کانادا اخذ PR را برای دانشجویان بین‌المللی با ساده‌سازی روند مهاجرت ساده‌تر کرده است. جستجوی کار پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه های کانادا فرآیند اخذ PR را آسان کرده است.

تحصیل در ارزان ترین دانشگاه کانادا چقدر هزینه دارد ؟

هزینه تحصیل در اززان ترین دانشگاه های کانادا به طور تقریبی در مقطع کارشناسی از 4,000 دلار کانادا الی 7,000 دلار کاناداست و در مقطع ارشد از 9,000 دلار کانادا الی 14,000 کاناداست.

هزینه تحصیل در بهترین دانشگاه کانادا چقدر است ؟

هزینه تحصیل در دانشگاه های کانادا برای دانشجویان بین المللی به مراتب بالاتر از شهروندان کاناداست. هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی به طور متوسط و تقریبی از 17,000 دلار کانادا الی 67,000 دلار کانادا می باشد و هزینه تحصیل برای دوره ارشد از 9,000 دلار کانادا الی 60,000 دلار کانادا می باشد.

نظرات کاربران

امتیاز دهید