لتس گو یونی
school

concordia university of edmonton (CUE)

خصوصی
نوع موسسه
خصوصی
1921
سال تاسیس
1921
79
رتبه جهانی
79
10,000 دلار
خوابگاه سالیانه
10,000 دلار

درباره دانشگاه

work-permit
اجازه کار در زمان تحصیل
اطلاعات بیشتر
دانشجویان این کشور اجازه کار در زمان تحصیل دارند
pgwp
اجازه کار پس از فارغ تحصیلی
اطلاعات بیشتر
دانشجویان این رشته اجازه کار پس از فارغ تحصیلی دارند

دانشگاه کنکوردیای ادمونتون ، که قبلاً کالج دانشگاه کنکوردیا در آلبرتا بود ، یک دانشگاه خصوصی با بودجه  دولتی در ادمونتون استان آلبرتا کانادا است. طبق قانون آموزشی فارغ التحصیلی از  دبیرستان در آلبرتا ، دانشگاه کنکوردیا در درجه اول توسط شهریه دانشجویان و کمکهای مالی تأمین می شود ، و بودجه کمی از دولت آلبرتا نیز دریافت می کند. قبل از سکولاریزاسیون در سال 2016 ، دانشگاه کنکوردیا ادمونتون با کلیسای لوتران - کانادا وابسته بود. دانشگاه کنکوردیای ادمونتون در سال 1921 به عنوان کالج کنکوردیا توسط کلیسای لوتران - میسوری سینود برای آماده سازی جوانان برای موعظه و تدریس در کلیسای مسیحی تاسیس شد. در اصل چندین دهه دبیرستان بود. در سال 1967 ، کنکوردیا دوره های دانشگاهی در سال اول را در ارتباط با دانشگاه آلبرتا آغاز کرد و کمک به دوره های سال دوم در سال 1975 آغاز شد. این دانشگاه در سال 1988 اولین گروه فارغ التحصیل در دوره کارشناسی خود را در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد معرفی کرد و به تدریج در سایر رشته ها و برنامه های چهار ساله گسترش یافت. جدایی رسمی بین دبیرستان و دانشگاه (اعطای مدرک) در سال 1994 آغاز شد.

وابستگی با دانشگاه آلبرتا رسما در سال 1991 با توافق متقابل به پایان رسید. کالج کنکوردیا تا سال 1987 به عنوان یک کالج وابسته به بخش دولتی فعالیت می کرد ، هنگامی که استان آلبرتا به کنکوردیا اجازه داد که به عنوان یک کالج دانشگاهی با اعطای مدرک خصوصی ، فعالیت خود را آغاز کند. در سال 1995 نام خود را از کالج Concordia به کالج Concordia University of Alberta تغییر داد. برنامه دبیرستان که از سال 1939 در کنکوردیا اجرا شده بود در سال 2000 به یک موسسه مستقل به نام دبیرستان Concordia منتقل شد. در سال 2014 ، دولت آلبرتا اعلام كرد كه كنكوردیا مجاز خواهد بود نام خود را تغییر دهد ، كلمه "کالج" را حذف کرد و به كنكوردیا اجازه داده شد خود را به عنوان دانشگاه معرفی کند. در اول ماه می سال 2015 ، کالج دانشگاه کنکوردیا در آلبرتا به دانشگاه کنکوردیا از ادمونتون تغییر نام داد.

برای تعیین سطح و مشاهده امتیاز خود، فرم ارزیابی را تکمیل کنید
کانادا آلبرتا ادمونتون
مشاهده همه تصاویر

دانشکده ها

Arts
Arts
مشاهده رشته ها
Science
Science
مشاهده رشته ها
Management
Management
مشاهده رشته ها
Education
Education
مشاهده رشته ها
Graduate Studies
Graduate Studies
مشاهده رشته ها

رشته های تحصیلی

نمایش فیلترها
دانشکده
عنوان رشته تحصیلی
سطح
شهریه سالانه
general
Graduate Certificate
1 ساله
شهریه 7,000 دلار در سال
earth
Bachelor's Degree
1 ساله
شهریه 9,000 دلار در سال
earth
Graduate Diploma
1 ساله
شهریه 9,000 دلار در سال
general
Graduate Diploma
6 ساله
شهریه 10,000 دلار در سال
general
Graduate Diploma
2 ساله
شهریه 10,000 دلار در سال
general
Graduate Diploma
1 ساله
شهریه 10,000 دلار در سال

مشاهیر دانشگاه

Nathan Fillion
Nathan Fillion
هنرپیشه آمریکایی - کانادایی
Sarah Hoffman
Sarah Hoffman
سیاستمدار کانادایی
Lynne Bowen
Lynne Bowen
نویسنده کانادایی

سوالات متداول

ارزان ترین دانشگاه های کانادا کدامند؟
دانشگاه ارزان در مقطع کارشناسی: دانشگاه براندون (Brandon University)، Université de Saint-Boniface ، دانشگاه گوئلف (University of Guelph)، دانشگاه مانونیت کانادا (Canadian Mennonite University)، دانشگاه مموریال نیوفاندلند (Memorial University of Newfoundland) دانشگاه ارزان در مقطع کارشناسی ارشد: دانشگاه مموریال نیوفاندلند (Memorial University of Newfoundland)، دانشگاه بریتیش کلمبیای شمالی (University of Northern British Columbia)، دانشگاه کلگری (University of Calgary)، دانشگاه سایمون فریزر (Simon Fraser University)، دانشگاه ساسکاچوان (University of Saskatchewan)"
هزینه درمان در کانادا به چه صورت هست ؟
"درمان و پوشش بیمه در استان های کانادا باهم متفاوت است . اگر شما دانشجو هستید و از بیمه دانشجویی استفاده می کنید یک سری از خدمات شامل دندانپزشگی و چشم پوشش بیمه خصوصی است نه دولتی. به طور میانگین و متوسط بیمه درمانی سالانه از 600 دلار الی 900 دلار خواهد بود برای آشنایی با انواع بیمه در کانادا به لینک زیر مراجعه فرمایید. https://nilgam.com/canada-international-student-insurance."
شهریه دانشگاه ها در کانادا چقدر است؟
شهریه دانشگاه ها در کانادا بر اساس چندین عامل مشخص می شود: دولتی یا خصوصی بودن دانشگاه، رنک داخلی و جهانی، رشته های ارائه شده (رشته های پزشکی و آزمایشگاهی معمولا پرهزینه تر هستند)، شهر و لوکیشن دانشگاه و ... بنابراین رقم مشخصی قابل ارائه نیست. به طور کلی، هزینه تحصیل دانشجویان خارجی به مراتب بیشتر از هزینه دانشجویانی است که اقامت دائم یا پاسپورت کانادا را دارند. به صورت آماری، میانگین متوسط شهریه در مقطع لیسانس حدود 18000 دلار، و در مقطع ارشد حدود 17000 دلار هستند. متوسط شهریه سالانه برای رشته های مربوط به مدیریت و MBA حدود 18000 تا 20000 دلار است. طبعا دانشگاه هایی وجود دارند که هزینه تحصیلی بسیار کمتر یا بسیار بیشتری دارند که با توجه به فاکتورهای عنوان شده متغیر است.
شرایط گرفتن بورسیه تحصیلی چیست؟
به طور کلی چند نوع کمک مالی برای ادامه تحصیل در کانادا وجود دارد که شامل بورسیه تحصیلی کانادا (scholarships and bursaries)، جوایز تحصیلی (awards)، کمک‌های مالی (grants)، کمک هزینه تحصیلی (fellowships) و وام (loans) می‌شود. Scholarships که نوعی از بورسیه تحصیلی کانادا است، براساس داشتن صلاحیت و برتری علمی، پیشرفت تحصیلی چشمگیر فردی، مهارت‌های ورزشی، تجربه داوطلبانه و مشارکت‌های فوق برنامه و یکسری تحقیقات خاص، به دانشجویان و خصوصا فارغ‌التحصیلان ارائه می‌گردد. بورسیه تحصیلی (Bursaries) به دانشجویانی با نیاز مالی داده می‌شود، به همین خاطر معمولا یک فرم درخواست مورد نیاز است و ممکن است اطلاعات و فرم درخواستی شما جهت شناسایی وضعیت مالی‌تان مورد بررسی دقیق قرار بگیرد. لازم به ذکر است بورسیه تحصیلی کانادا در مقطع کارشناسی در اغلب اوقات مختص شهروندان کانادایی و دانشجویان بومی این کشور است. برای کسب اطلاعات بیشتر از مدارک و شرایط اخذ بورسیه به لینک زیر مراجعه کنید: https://nilgam.com/canada-scholarship-conditions/#f2

نظرات کاربران

امتیاز دهید
نظر خود را ثبت کنید