لتس گو یونی

نظرات کاربران در باره ما

در ادامه نظرات بعضی از افرادی که با ما موفق به اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی شده اند را می توانید بخوانید.
فائزه شمس
سلام من دور روز بعد از بستن قرارداد با مجموعه لتسگو یونی تونستم پذیرشمو بگیریم. هم آرامش داشتم هم اینکه کارام خیلی سریع انجام شد. و اینکه توی زمستون میتونم برم رشته پرستاری دانشگاه ایستینیه ترکیه رو شروع کنم.
- فائزه شمس
ادامه
ترگل بختیاروند
سلام ترگل هستم، دارای مدرک کارشناسی IT، من با کمک تیم لتسگو یونی تونستم از دانشگاه کلورادو اسپرینگ آمریکا توی رشته برق و الکترونیک پذیرش بگیرم. همچنین با کمک های این شرکت تونستم ویزای خودمو هم بگیرم. ازشون تشکر میکنم و پیشنهاد میکنم برای مهاجرت تحصیلی به این شرکت بیاین.
- ترگل بختیاروند
ادامه
امیر ارشیا مصری
بعد از نارضایتی از کار با شرکت دیگه برای پذیرش و ویزای تحصیلی کانادا با شرکت لتس گو یونی کار کردم. موفق شدم از چند دانشگاه پذیرش بگیرم و در نهایت دانشگاه یورک رو انتخاب کردم. کارهای ویزا و پیکاپ رو هم به خودشون سپردم. به همه دوستان و کسانی که میخوان برای خصوصا کانادا اقدام کنن این مجموعه رو پیشنهاد میکنم.
- امیر ارشیا مصری
ادامه
آراز لطیفی
آبان 98 برای پذیرش و ویزای تحصیلی همکاری خودمونو با لتسگو یونی شروع کردیم و موفق شدم از دانشگاه یورک کانادا رشته کامپیوتر پذیرش و بعد ویزا دریافت کنم. ممنونم ازشون که توی این مسیر همراه ما بود همیشه و برای تک تک عزیزان در این دپارتمان آرزوی موفقیت میکنم.
- آراز لطیفی
ادامه
مهشید رضوانی
من با کمک گروره لتسگویونی از دانشگاه تامسون ریورز کانادا پذیرش گرفتم. کارهای ویزا رو هم به خود شرکت سپردم. از کارشناسان لتسگویونی تشکر میکنم بابت دقت در جمع آوری مدارک و پاسخگویی به سوالات و نگرانی های من.
- مهشید رضوانی
ادامه
میلاد جاهدی
من قرارداد پذیرش و ویزای تحصیلی رو با لتس گو یونی انجام دادم. مشاورها راهنمایی های ریز و دقیقی میدادن تا پرونده قوی بسته بشه و ریسک ریجکت پایین بیاد. ask شهریه رو هم توسط لتس گو یونی پرداخت کردم و تشکر میکنم از تیم خوب لتس گو یونی.
- میلاد جاهدی
ادامه
پردیس سلیمانی
با وجود اینکه قبلا دوبار ریجکتی روی پرونده ویزای تحصیلی داشتم توسط شرکت دیگه، اینبار هم پذیرش و هم ویزا رو به شرکت لتسگویونی سپردم و این روند به خوبی و بدون استرس انجام شد. خیلی راضی بودم ممنونم.
- پردیس سلیمانی
ادامه
طناز
به کمک سرعت بالا، انرژی و برنامه ریزی خوب کارشناسان لتس گو یونی همه کارهای پذیرش من در مدت 3 الی 4 ماه عالی پیش رفت و تونستم در مدت زمان کوتاهی پذیرش خودمو از دانشگاه تورنتو کانادا بگیرم.
- طناز
ادامه
روشن پ.
قصد اقدام ویزای تحصیلی رو داشتم. با شرکت لتس گو یونی از طریق دوستام آشنا شدم. ویزای تحصیلی اقدام کردم. بسیار تجربه خوبی بود.
- روشن پ.
ادامه
مهدیس ط.
من تصمیم گرفتم برای تحصیل به کانادا برم و کارهای گرفتن ویزام رو به لتس گو یونی سپردم به دلیل اینکه پدر و مادرم قبلا از اینجا ویزای توریستی گرفته بودند و از روند کارشون راضی بودند.
- مهدیس ط.
ادامه
مارال برزگر
ویزای من در مدت کمتر از 3 هفته اومد تمامی مراحل خیلی دقیق و سریع انجام شد و خودمم باورم نمیشد به این سرعت ویزام بیاد و خوشحال شدم و لتس گو یونی کمک کرد من به آرزوهام برسم.
- مارال برزگر
ادامه
نارین ا.
هدف من ثبت نام در دبیرستان در تورنتو بود. با لتس گو یونی ابتدا با یک روند خیلی خوب و بدون استرس پذیرش دبیرستان رو گرفتم و بعد ویزای کانادا رو گرفتم و خوشبختانه همه چیز به خوبی پیش رفت.
- نارین ا.