لتس گو یونی
پردیس سلیمانی
با وجود اینکه قبلا دوبار ریجکتی روی پرونده ویزای تحصیلی داشتم توسط شرکت دیگه، اینبار هم پذیرش و هم ویزا رو به شرکت لتسگویونی سپردم و این روند به خوبی و بدون استرس انجام شد. خیلی راضی بودم ممنونم.
- پردیس سلیمانی

من قبلا اقدام کرده بودم برای ویزای تحصیلی کانادا و با اینکه پذیرش داشتم دوبار ریجکت شد ویزای من توسط شرکتای دیگه! واقعا میخواستم از طریق یه شرکتی اقدام کنم که مطمئن باشم این بار کارم درست میشه. اومدیم از طریق شرکت لتسگو یونی اقدام کردیم. هم پذیرش و هم ویزا تحصیلی. پذیرشمو از یکی از بهترین و تاپ ترین دانشگاه های کانادا تونستن برام بگیرن. با وجود اینکه دو بار ریجکتی داشتم روی پرونده ویزای تحصیلیم تونستن ویزامو بگیرن.

طی این تایم واقعا تمامی کسایی که باهاشون در ارتباط بودیم از بخش مشاوره، بخش اپلای برای دانشگاه و بخش ویزا همه در کمال احترام و آرامش پاسخگوی ما بودن. همیشه هر مشکلی داشتیم باهاشون مطرح کردیم. همیشه در دسترس بودن و بهمون پاسخ دادن و خداروشکر این روند به خوبی و بدون استرس انجام شد.  

 برای پیکاپ ویزا هم پاسپورتمو به خود شرکت سپردم و مطمئنم این هم به خوبی هندل خواهد کرد. ازشون خیلی مچکرم برای همه زحماتی کشیدن و پاسخگویی به موقعشون. اگر شما هم اقدام کردین مطمئنم به همین خوبی پیش میره واستون.