مدرسه بین‌المللی اربن یک مدرسه خصوصی در شهر تورنتو کانادا است که با افتخار فارغ‌التحصیلان خود را به دانشگاه‌های معتبر و برتر پذیرش داده است. این مدرسه از کلاس هفتم تا دوازدهم دوره‌های تحصیلی را ارائه می‌دهد، که شامل دروس اصلی و کمکی جهت تقویت و بهبود تحصیلات دانش‌آموزان است. 

با ارائه کلاس‌های کمکی و مشاوره تحصیلی، موسسه بین‌المللی اربن به دانش‌آموزان خود فرصتی را برای رشد و پیشرفت در مسیر تحصیلی خود فراهم می‌کند. با رزرو وقت مشاوره مهاجرتی خود میتوانید برای گرفتن پذیرش تحصیلی در کانادا اقدام کنید. تیم لتس گو یونی خدمات متفاوتی برای گرفتن ویزای تحصیلی از بهترین مدارس بین المللی ارائه می‌دهد. با توجه به اینکه مدرسه بین المللی اربن یکی از چندین موسسه آموزشی طرف قرارداد با موسسه اعزام دانشجو لتس گو یونی است، شما می توانید از خدمات پذیرش تحصیلی رایگان موسسه لتس گو یونی استفاده کنید.

مدرسه بین المللی Urban کانادا

مدرسه بین المللی Urban کانادا برنامه تحصیلی ویژه‌ای را ارائه می‌دهد که به‌طور خاص برای دانش‌آموزانی که می‌خواهند در کانادا و خارج از کشور تحصیلات عالی خود را ادامه دهند طراحی شده است. بسته به برنامه تحصیلی که دانش‌آموز می‌خواهد دنبال کند، موسسه بر روی نیازهای تحصیلی آن برنامه تمرکز می‌کند تا اطمینان حاصل شود که دانش‌آموز موفق میشود. 

ارتباط بین دانش‌آموزان و معلمان برای مدرسه بین‌المللی اربن بسیار مهم است، زیرا اعتقاد دارند که این امر باعث موفقیت دانش‌آموزان از لحاظ تحصیلی و شخصی می‌شود. فارغ‌التحصیلان آن در دانشگاه‌های معتبری پذیرفته شده‌اند. مدرسه بین‌المللی اربن دوره‌هایی از پایه هفتم تا دوازدهم ارائه می‌دهد. بیش از ۱۰۰ دانش‌آموز هرساله از سراسر جهان در مدرسه بین‌المللی اربن حضور دارند. تحصیل در Urban کانادا نیازمند حصول پذیرش تحصیلی است. 

مدرسه بین المللی اربن کانادا کجاست

مدرسه بین المللی اربن کانادا کجاست؟ این مدرسه که در سال ۲۰۰۹ تأسیس شد، یک موسسه دبیرستانی خصوصی در تورنتو، انتاریو است که دو کمپ، یکی در اگلینتون و دیگری در نورث یورک دارد. در سال ۲۰۱۲، نام آن به مدرسه بین‌المللی اربن تغییر کرد و دوره‌های گسترده‌تری ارائه داد. مجموعه اربن درک بالایی از تغییرات جامعه دارد و برنامه‌های تخصصی مانند مطالعات رسانه‌ای، هنر (هنرهای زیبا، عکاسی) و فناوری ارتباطات را ارائه می‌دهد تا نیازهای دانش‌آموزان فعلی را برآورده کند. با تغییر مدیریت، موسسه بین‌المللی اربن توانست از امکانات اضافی بهره‌برداری کند و حضور خود را پررنگ‌تر کند. در سال ۲۰۱۶، به منظور فراهم کردن شرایط رشد بیشتر، مکان مدرسه به محل فعلی منتقل شد. 

تحصیل در مدرسه بین المللی Urban کانادا

تحصیل در مدرسه بین المللی Urban کانادا فرصتی مناسب برای دستیابی به تجربه تحصیلی بین‌المللی، ارتقاء مهارت‌های شخصی و حرفه‌ای و گسترش شبکه ارتباط بین‌المللی است. مدرسه بین‌المللی اربن برنامه‌های تحصیلی محبوب را تجزیه و تحلیل کرده و کلاس‌های کمکی زیادی برای دروسی که دانش‌آموزان برای رفع نیازهای خود باید بگذرانند، ارائه می‌دهد. 

این کلاس‌ها شامل مهندسی، علوم/ریاضیات، هنر و بازرگانی هستند. مرکز هنری مدرسه بین‌المللی اربن اتاق‌های بزرگ و مجهزی دارد که خلاقیت دانش آموزان را شکوفا میکند. تحصیل در مدرسه بین‌المللی Urban کانادا نیازمند دریافت ویزای دانش آموزی کانادا است که از طریق سفارت یا کنسولگری کانادا قابل اخذ است. 

این مجموعه تجهیزات و دانش حرفه‌ای را در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهد تا آن‌ها را در ورود به برنامه‌های هنری در دانشگاه یا کالج به بهترین شکل آماده کند. فارغ‌التحصیلان این مدرسه از دانشگاه‌های معتبری مانند دانشگاه تورنتو، دانشگاه واترلو، دانشگاه بریتیش کلمبیا، دانشگاه مک مستر، دانشگاه مک‌گیل و غیره پذیرش تحصیلی گرفته اند. همچنین برای کمک به دانش‌آموزان بین‌المللی مدرسه اربن در اخذ ویزای تحصیلی، واحد مشاوره تحصیلی لتس گو یونی فعال است. 

سیستم آموزشی مدرسه بین المللی Urban کانادا

سیستم آموزشی مدرسه بین المللی Urban کانادا بر اساس رویکردهای مدرن و فعالیت‌های عملی شکل گرفته‌است. یکی از عوامل مهمی که دانش‌آموزان بین‌المللی را به مدرسه بین‌المللی اربن جذب می‌کند، فرصت‌های کار پس از تحصیل در کانادا است. دانش‌آموزان در راستای برتری در حرفه خود و تأثیر مثبت در جامعه توسط دبیران این مدرسه راهنمایی می‌شوند. 

سیستم آموزشی مدرسه بین‌المللی Urban کانادا گزینه‌ای مناسب برای دانش‌آموزانی است که قصد تحصیل در کانادا و دریافت ویزای تحصیلی را دارند. موسسه Urban دو دوره دارد و هر دوره ۵ ماه طول می‌کشد. مجموعه اربن در طول سال به جز ترم تابستان، دانش‌آموزان را تمام وقت میپذیرد. 

دانش‌آموزان در طول سال ۸ درس اخذ خواهند کرد. دبیرستان اربن ۵ نیمسال در سال دارد و هر نیمسال ۱۰ هفته طول می‌کشد. بنابراین، دانش‌آموزان امکان ثبت نام در طول سال تحصیلی را نیز دارند. دانش‌آموزان می‌توانند تا ۴ درس را بر اساس توانایی تحصیلی خود اتخاذ کنند که می‌تواند مدت زمان دوره دبیرستان آن‌ها را کوتاه کند. 

سیستم آموزشی موسسه بین‌المللی Urban کانادا به گونه‌ای طراحی شده است تا دانش‌آموزان بتوانند پذیرش تحصیلی خود را در دانشگاه‌های معتبر تهیه کنند. مشاوره اربن و تیم تحصیلی به صورت مستقیم با همکاری نزدیک به بررسی دقیق نیازهای دانش‌آموزان می‌پردازند و برنامه تحصیلی به صورت خاص برای هر دانش‌آموز طراحی می‌شود. 

امکانات و خدمات مدرسه بین المللی اربن کانادا

امکانات و خدمات مدرسه بین المللی اربن کانادا شامل کتابخانه، آزمایشگاه‌های مجهز، ورزشگاه، خدمات مشاوره تحصیلی و فرهنگی، ورک‌شاپ‌ها و فعالیت‌های دانش‌آموزی متنوع هستند. خدمات اقامتی دانش‌آموزی مدرسه بین‌المللی اربن متمرکز بر ایجاد محیطی دلنشین و مهمان‌نواز برای تمامی دانش‌آموزان است. این محل اقامتی نزدیک حمل و نقل عمومی بوده و رفت و آمد به موسسه و مکان‌های دیگر تورنتو آسان است. 

همچنین، اربن یک مرکز مجاز آیلتس است و دانش‌آموزان را برای شرکت در آن با آزمون‌های تمرینی ماهانه خود آماده می‌کند. مدرک زبان یک نیاز اجباری برای تمام دانش‌آموزان بین‌المللی در کانادا و سراسر جهان هنگام درخواست برای دانشگاه و کالج است. 

بنابراین، اربن به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا قبل از آزمون مهارت‌های خود را تمرین کنند. دانش‌آموزان همواره می‌توانند در طول سال تحصیلی وقت ملاقات با مشاور کانادایی حرفه‌ای و با تجربه‌ای را ترتیب دهند. برای استفاده از امکانات و خدمات مدرسه بین‌المللی Urban کانادا، دانش‌آموزان بین‌المللی نیازمند حضور با ویزای تحصیلی هستند. 

موسسه بین‌المللی اربن کانادا تجهیزات و خدمات گسترده‌ای را ارائه می‌دهد که به تنوع علایق و نیازهای دانش‌آموزان پاسخ می‌دهد. یکی از نقاط قوت این موسسه برنامه فوق برنامه درسی است که شامل باشگاه‌های جذابی مانند باشگاه بدمینتون، باشگاه بسکتبال و باشگاه یوتیوب است. این باشگاه‌ها به دانش‌آموزان فرصت می‌دهند تا راحت‌تر شغل آینده‌شان را انتخاب و مهارت‌های جدیدی را خارج از کلاس به دست آورند. 

علاوه بر فعالیت‌های فوق برنامه، مدرسه بین‌المللی اربن کانادا از تجهیزات مدرنی برخوردار است. موسسه دارای یک زمین فوتبال بزرگ است که برای دانش‌آموزان فضایی مناسب برای تمرین مهارت‌های فوتبال خود و شرکت در بازی‌های دوستانه فراهم می‌کند. زمین بسکتبال نیز مکانی محبوب است؛ جایی که دانش‌آموزان می‌توانند با دوستان خود بازی و مهارت‌های بسکتبال‌شان را تقویت کنند. 

برای کسانی که از شنا لذت می‌برند، مجموعه یک استخر بسیار تمیز دارد که به دانش‌آموزان اجازه می‌دهد تا استراحت و ورزش کنند. همچنین این مجموعه دائما کلاس‌های شنا و سایر ورزش‌های آبی را ارائه میدهد. علاوه بر این، موسسه بین‌المللی اربن کانادا دارای یک زمین اسکی روی یخ نیز میباشد. 

دانش‌آموزانی که به ورزش‌های یخی مانند هاکی روی یخ یا اسکیت روی یخ علاقه‌مند هستند، می‌توانند از این امکان منحصربفرد استفاده کنند. به طور کلی، تجهیزات و خدمات ارائه شده توسط مدرسه بین‌المللی اربن کانادا برای ارتقای تجربه آموزشی دانش‌آموزان طراحی شده‌اند. تیم لتس گو یونی به دانش‌آموزان بین‌المللی در فرآیند اخذ ویزای تحصیلی کمک و راهنمایی می‌کند. 

هزینه تحصیل در مدرسه بین المللی Urban کانادا

هزینه تحصیل در مدرسه بین المللی Urban کانادا بسته به رشته تحصیلی، سطح تحصیلات و نوع برنامه، متغیر است و باید قبل از اقدام به گرفتن پذیرش به خوبی راجع به آن اطلاعات کسب شود. مدرسه بین المللی اربن ساختاری واضح برای هزینه‌های خود ارائه میدهد و در آن ریز هزینه‌ها شامل هزینه آموزش با کیفیت و خدمات مختلف ارائه شده به دانش آموزان نشان داده میشود. 

برای دانش‌آموزان پایه‌های هفتم و هشتم، شهریه سالیانه ۱۶٬۱۰۰ دلار است. با رفتن به پایه‌های نهم تا دوازدهم، شهریه به ۱۸٬۴۰۰ دلار برای ۸ واحد افزایش می‌یابد که نمایانگر درس‌های پیشرفته و برنامه‌های تخصصی موجود در این سطح است. مدرسه با گرفتن این هزینه موظف است آموزشی جامعی به دانش آموزان ارائه دهد و آن‌ها را برای سفر تحصیلی‌شان آماده کند. 

این هزینه قابل پرداخت در ۲ قسط است و امکان بسیار مناسبی را برای خانواده‌ها در مدیریت تعهدات مالی خود فراهم می‌کند. علاوه بر شهریه، دانش‌آموزان بین‌المللی موظف به پرداخت حق بیمه بین‌المللی به مبلغ ۷۰۰ دلار در سال هستند. 

علاوه براین، هزینه‌های اضافی دیگری نیز وجود دارد که باید دانش‌آموزان و خانواده‌هایشان آن‌ها را در نظر بگیرند. 
از جمله، هزینه ثبت نام که شامل هزینه‌های اداری، هزینه لباس فرم مخصوص که احساس وحدت و افتخار را در بین دانش‌آموزان تقویت می‌کند و در آخر، هزینه اقامت خوابگاه. این هزینه برای دانش‌آموزانی قابل لحاظ می‌شود که نیاز به محلی برای اقامت توسط موسسه دارند. 

باید به این نکته اشاره کرد که این هزینه‌ها به کیفیت کلی آموزش و خدمات ارائه شده توسط موسسه بین المللی اربن کمک می‌کنند. جهت ثبت نام در مدرسه بین‌المللی Urban کانادا، دانش‌آموزان باید مدارک و مستندات مورد نیاز برای پذیرش تحصیلی را به دست آورده و ارائه دهند. 

مدارک لازم برای ثبت نام در مدرسه بین المللی اربن کانادا

مدارک لازم برای ثبت نام در مدرسه بین المللی اربن کانادا شامل موارد مختلفی می‌شوند. جهت ثبت نام در مدرسه بین‌المللی Urban کانادا، دانش‌آموزان باید مدارک لازم برای پذیرش تحصیلی را ارائه کنند. موسسه بین‌المللی اربن الزامات ورودی مانند نمرات آیلتس، تافل برای تسلط بر زبان انگلیسی و نمرات آزمون‌های استانداردی مانند GRE، SAT، GMAT و… برای دانش آموزان بین المللی دارد. 

فرآیند پذیرش تحصیلی با استفاده از تجربیات تیم لتس گو یونی برای کمک به دانش‌آموزان بین‌المللی آسان‌تر خواهد شد. برای ورود، دانش‌آموزان باید توصیه نامه‌های لازم، انگیزه نامه، مدارک تحصیلی مدارس قبلی، گذرنامه و ویزای معتبر را به مدرسه ارائه دهند. برای تحصیل در دبیرستان های کانادا، دانش‌آموزان بین‌المللی نیاز به پذیرش تحصیلی کانادا دارند. 

دانش‌آموزان باید قبل از سفر به کانادا برای آن درخواست دهند. زمان پردازش درخواست ویزای دانش‌آموزی بین‌المللی بسته به کشوری که از آن درخواست می‌کنید، متفاوت است. پس از تایید پرداخت، دپارتمان ورودی موسسه بین‌المللی اربن نامه قبولی رسمی همراه رسیدی رسمی برایتان صادر می‌کند.