لتس گو یونی
school

cape breton university

دولتی
نوع موسسه
دولتی
1951
سال تاسیس
1951
2756
رتبه جهانی
2756
8,600 دلار
خوابگاه سالیانه
8,600 دلار

درباره دانشگاه

work-permit
اجازه کار در زمان تحصیل
اطلاعات بیشتر
دانشجویان این کشور اجازه کار در زمان تحصیل دارند
pgwp
اجازه کار پس از فارغ تحصیلی
اطلاعات بیشتر
دانشجویان این رشته اجازه کار پس از فارغ تحصیلی ندارند

دانشگاه کیپ بریتون واقع شده در شهر سیدنی ایالت نوا اسکوشیا کانادا با داشتن امکانات ورزشی و رفاهی مورد نظر دانشجویان در سال 1951 تأسیس گردیده است. این دانشگاه همواره سکوی پرتابی مناسب برای سیاستمداران و ورزشکارانی بوده است که تحت عنوان دانشجوهای بین المللی در آن به ادامه تحصیل پرداخته اند.

این دانشگاه سالانه بطور متوسط پذیرای 5500 دانشجو از بیش از 40 کشور دنیا می باشد، که به دلیل همجواری آن با طبیعت چشمگیر، فرهنگ مرتفع و اجتماعات بی نظیر آن در لیست انتخاب های برتر این دانشجویان قرار گرفته است. این مجموعه متعهد است در راستای تأمین آینده ای درخشان برای جزیره کیپ بریتون، بستری مناسب برای خلاقیت و نوآوری، برنامه های مربوط به ایجاد ثبات اقتصادی و آموزش مدیرانی برجسته را فراهم سازد.

خوابگاه های دانشگاه کیپ بریتون در رتبه بندی دانشگاه های امریکای شمالی در رده بهترین ها قرار دارند که از دلایل آن به سیستم قابل توجه تأمین انرژی آن می توان اشاره نمود. مردم این جزیره، فرهنگشان و برخورد اجتماعی مناسبشان از عواملی است که زندگی در این شهر را برای دانشجویان دلپذیرتر می نماید.

در "سی بی یو" به تمامی دانشجویان این امکان داده میشود که با بهره جویی از سیستم آموزشی تجربی و زمینه مناسب برای انجام تحقیقات در رده های دانشگاهی، حمایت لازم از دانش پژوهان صورت گرفته تا بتوانند در هر کدام از رشته های ارائه شونده در این مجموعه آموزشی، که بالغ بر 60 رشته در مقاطع دیپلم تا تحصیلات تکمیلی لیسانس می باشد، به رشد مورد نظرشان دست یابند. در اینجا رشته های زیر مجموعه هنر، فرهنگ و علوم اجتماعی، تجارت و بازرگانی، آموزش، مهندسی و تکنولوژی، بهداشت و سلامت و علوم پایه به چشم می خورد که با توجه به گستردگی انتخاب برای متقاضیان موجبات قرار گرفتن این دانشگاه در زمره انتخاب های اصلی آنها را فراهم می گرداند.

* سرویس های حمایتی مهاجرتی: در این دانشگاه مشاوران تمام وقت در زمینه مهاجرت دائم به کانادا خدماتی را به دانشجویان بین المللی ارائه می دهند که در آن تمامی راهنمایی های لازم در راستای اخذ ویزای کار پس از اتمام تحصیل در مجموعه، اخذ اقامت دائم و دریافت eTA عرضه می شود.

برای تعیین سطح و مشاهده امتیاز خود، فرم ارزیابی را تکمیل کنید
ارزیابی آنلاین
کانادا نوا اسکوشیا سیدنی
مشاهده همه تصاویر

دانشکده ها

Faculty of Arts, Social Sciences & Culture
Faculty of Arts, Social Sciences & Culture
مشاهده رشته ها
Faculty of Business
Faculty of Business
مشاهده رشته ها
Faculty of Education
Faculty of Education
مشاهده رشته ها
Faculty of Engineering & Technology
Faculty of Engineering & Technology
مشاهده رشته ها
Faculty of Health & Well-Being
Faculty of Health & Well-Being
مشاهده رشته ها
Faculty of Sciences
Faculty of Sciences
مشاهده رشته ها

رشته های تحصیلی

نمایش فیلترها
دانشکده
عنوان رشته تحصیلی
شهریه سالانه
رشته ای با توجه به فیلتر های بالا پیدا نشد

مشاهیر دانشگاه

David Dingwall
David Dingwall
وزیر سابق بهداشت کانادا
Ursula Johnson
Ursula Johnson
هنرمند شناخته شده کانادایی
Derek Mombourquette
Derek Mombourquette
سیاستمدار کانادایی
Steve Arbuckle
Steve Arbuckle
بازیگر کانادایی
Manning MacDonald
Manning MacDonald
سیاستمدار کانادایی

سوالات متداول

شهریه دانشگاه ها در کانادا چقدر است؟
شهریه دانشگاه ها در کانادا بر اساس چندین عامل مشخص می شود: دولتی یا خصوصی بودن دانشگاه، رنک داخلی و جهانی، رشته های ارائه شده (رشته های پزشکی و آزمایشگاهی معمولا پرهزینه تر هستند)، شهر و لوکیشن دانشگاه و ... بنابراین رقم مشخصی قابل ارائه نیست. به طور کلی، هزینه تحصیل دانشجویان خارجی به مراتب بیشتر از هزینه دانشجویانی است که اقامت دائم یا پاسپورت کانادا را دارند. به صورت آماری، میانگین متوسط شهریه در مقطع لیسانس حدود 18000 دلار، و در مقطع ارشد حدود 17000 دلار هستند. متوسط شهریه سالانه برای رشته های مربوط به مدیریت و MBA حدود 18000 تا 20000 دلار است. طبعا دانشگاه هایی وجود دارند که هزینه تحصیلی بسیار کمتر یا بسیار بیشتری دارند که با توجه به فاکتورهای عنوان شده متغیر است.
شرایط گرفتن بورسیه تحصیلی چیست؟
به طور کلی چند نوع کمک مالی برای ادامه تحصیل در کانادا وجود دارد که شامل بورسیه تحصیلی کانادا (scholarships and bursaries)، جوایز تحصیلی (awards)، کمک‌های مالی (grants)، کمک هزینه تحصیلی (fellowships) و وام (loans) می‌شود. Scholarships که نوعی از بورسیه تحصیلی کانادا است، براساس داشتن صلاحیت و برتری علمی، پیشرفت تحصیلی چشمگیر فردی، مهارت‌های ورزشی، تجربه داوطلبانه و مشارکت‌های فوق برنامه و یکسری تحقیقات خاص، به دانشجویان و خصوصا فارغ‌التحصیلان ارائه می‌گردد. بورسیه تحصیلی (Bursaries) به دانشجویانی با نیاز مالی داده می‌شود، به همین خاطر معمولا یک فرم درخواست مورد نیاز است و ممکن است اطلاعات و فرم درخواستی شما جهت شناسایی وضعیت مالی‌تان مورد بررسی دقیق قرار بگیرد. لازم به ذکر است بورسیه تحصیلی کانادا در مقطع کارشناسی در اغلب اوقات مختص شهروندان کانادایی و دانشجویان بومی این کشور است. برای کسب اطلاعات بیشتر از مدارک و شرایط اخذ بورسیه به لینک زیر مراجعه کنید: https://nilgam.com/canada-scholarship-conditions/#f2

نظرات کاربران

امتیاز دهید
نظر خود را ثبت کنید