لتس گو یونی
school

university of lethbridge

دولتی
نوع موسسه
دولتی
1967
سال تاسیس
1967
1034
رتبه جهانی
1034
63,000 دلار
خوابگاه سالیانه
63,000 دلار

درباره دانشگاه

work-permit
اجازه کار در زمان تحصیل
اطلاعات بیشتر
دانشجویان این کشور اجازه کار در زمان تحصیل دارند
pgwp
اجازه کار پس از فارغ تحصیلی
اطلاعات بیشتر
دانشجویان این رشته اجازه کار پس از فارغ تحصیلی دارند

واقع شده در قلب آلبرتای جنوبی، لثبریج مکانی برای شکوفایی رویاهای شماست. 

شهری که از زمان بنیان گذاری در سال 1906 تا به امروز همچنان در حال پیشرفت است و در حدود صد هزار نفر جمعیت رو به رشد دارد. اقتصاد این منطقه از لحاظ تاریخی بر پایه کشاورزی بوده است ، اما به یک قطب پر رونق صنعتی ، تجاری ، تحقیقاتی و فناوری تبدیل شده است. کارفرمایان بزرگ لثبریج در بخش های آموزش ، مراقبت های بهداشتی و دولتی هستند. لثبریج به داشتن آفتاب درخشان (بیش از 320 روز در سال) ، تابستان های گرم و زمستان های معتدل به لطف آب و هوای نیمه خشک و باد های چینوک مشهور است. 
دانشگاه لثبریج از ابتدا تا به امروز به لطف شهروندان مصمم و متفکر (که معتقدند آلبرتای جنوبی دانشگاه خود را ضمانت کرده است)، وجود دارد. بینایی ، سرسختی و توانایی آنها برای امکان پذیر کردن غیرممکن ها ، بیش از پنج دهه است که در قلب دانشگاه جا خوش کرده است.
 

 

برای تعیین سطح و مشاهده امتیاز خود، فرم ارزیابی را تکمیل کنید
ارزیابی آنلاین
کانادا آلبرتا لث‌بریج
مشاهده همه تصاویر

دانشکده ها

Arts & Science
Arts & Science
مشاهده رشته ها
Business, Dhillon
Business, Dhillon
مشاهده رشته ها
Education
Education
مشاهده رشته ها
Fine Arts
Fine Arts
مشاهده رشته ها
Health Sciences
Health Sciences
مشاهده رشته ها
Liberal Education
Liberal Education
مشاهده رشته ها
Graduate Studies
Graduate Studies
مشاهده رشته ها

رشته های تحصیلی

نمایش فیلترها
دانشکده
عنوان رشته تحصیلی
شهریه سالانه
agriculture
Bachelor's Degree
4 ساله
شهریه 19,000 دلار در سال
agriculture
Bachelor's Degree
4 ساله
شهریه 19,000 دلار در سال

سوالات متداول

شهریه دانشگاه ها در کانادا چقدر است؟
شهریه دانشگاه ها در کانادا بر اساس چندین عامل مشخص می شود: دولتی یا خصوصی بودن دانشگاه، رنک داخلی و جهانی، رشته های ارائه شده (رشته های پزشکی و آزمایشگاهی معمولا پرهزینه تر هستند)، شهر و لوکیشن دانشگاه و ... بنابراین رقم مشخصی قابل ارائه نیست. به طور کلی، هزینه تحصیل دانشجویان خارجی به مراتب بیشتر از هزینه دانشجویانی است که اقامت دائم یا پاسپورت کانادا را دارند. به صورت آماری، میانگین متوسط شهریه در مقطع لیسانس حدود 18000 دلار، و در مقطع ارشد حدود 17000 دلار هستند. متوسط شهریه سالانه برای رشته های مربوط به مدیریت و MBA حدود 18000 تا 20000 دلار است. طبعا دانشگاه هایی وجود دارند که هزینه تحصیلی بسیار کمتر یا بسیار بیشتری دارند که با توجه به فاکتورهای عنوان شده متغیر است.
شرایط گرفتن بورسیه تحصیلی چیست؟
به طور کلی چند نوع کمک مالی برای ادامه تحصیل در کانادا وجود دارد که شامل بورسیه تحصیلی کانادا (scholarships and bursaries)، جوایز تحصیلی (awards)، کمک‌های مالی (grants)، کمک هزینه تحصیلی (fellowships) و وام (loans) می‌شود. Scholarships که نوعی از بورسیه تحصیلی کانادا است، براساس داشتن صلاحیت و برتری علمی، پیشرفت تحصیلی چشمگیر فردی، مهارت‌های ورزشی، تجربه داوطلبانه و مشارکت‌های فوق برنامه و یکسری تحقیقات خاص، به دانشجویان و خصوصا فارغ‌التحصیلان ارائه می‌گردد. بورسیه تحصیلی (Bursaries) به دانشجویانی با نیاز مالی داده می‌شود، به همین خاطر معمولا یک فرم درخواست مورد نیاز است و ممکن است اطلاعات و فرم درخواستی شما جهت شناسایی وضعیت مالی‌تان مورد بررسی دقیق قرار بگیرد. لازم به ذکر است بورسیه تحصیلی کانادا در مقطع کارشناسی در اغلب اوقات مختص شهروندان کانادایی و دانشجویان بومی این کشور است. برای کسب اطلاعات بیشتر از مدارک و شرایط اخذ بورسیه به لینک زیر مراجعه کنید: https://nilgam.com/canada-scholarship-conditions/#f2

نظرات کاربران

امتیاز دهید
نظر خود را ثبت کنید