مدرسه کیستون کانادا یک مدرسه خصوصی مختلط در قلب مرکز شهر تورنتو است. کیستون کلاس‌های کوچک، محیطی حمایت‌کننده و خانوادگی با رویکرد مبتنی بر پروژه ارائه می‌دهد و دانش‌آموزان را برای تبدیل شدن به افرادی کامل و توانمند آماده می‌کند. مدرسه بین‌المللی کیستون در تورنتو یکی از بهترین مدارس خصوصی دبیرستانی در انتاریو، کانادا برای دانش‌آموزان بین‌المللی است. 

این مدرسه امکانات فوق العاده‌ای برای دانش آموزان بین المللی ارائه می‌دهد. تیم لتس گو یونی میتواند شما را در فرایند اخذ پذیرش تحصیلی رایگان و ویزای تحصیلی یاری دهد. با رزرو وقت مشاوره مهاجرتی خود میتوانید برای اخذ پذیرش تحصیلی از این مدرسه اقدام کنید.

مدرسه کیستون کانادا

مدرسه کیستون کانادا شهر تورنتو را یکی از منابع خود به حساب می‌آورد. چیزی که مدیریت کاملا آگاهانه و براساس آن محل ساخت مرکز را انتخاب کرده است. تورنتو طبعاً منابع زیادی دارد و Keystone به درستی سعی می‌کند از آن‌ها به بهترین شکل استفاده کند. اگرچه این مرکز هدفش آماده‌سازی دانش آموز برای دانشگاه نیست، اما همواره آنان را برای قبولی در بهترین دانشگاه‌ها آماده کرده است. 

حمایت‌هایی برای دانش‌آموزان بین‌المللی وجود دارد و مدرسه نگاهی بین‌المللی اتخاذ کرده و دانش‌آموزان را برای ارتباط و مشارکت بین‌المللی تربیت می‌کند. دانش‌آموز ایده‌آل کسی است که قادر باشد در محیط آموزشی متنوع و همکاری‌محور شکوفا شود. Keystone برای دانش‌آموزان محیطی شبیه به خانه ایجاد میکند که هر دانش‌آموز می‌تواند احساسات و ایده‌های خود را به راحتی بیان کند. ترکیب متعادل دانش‌آموزان داخلی و بین‌المللی اطمینان می‌دهد که دانش آموزان به افراد بزرگسال محترم و اصیل تبدیل شوند. 

یکی از جنبه‌های بارز این مجموعه، نرخ قبولی دانشگاهی چشمگیر ۱۰۰ درصدی آن است. این نشان می‌دهد که مرکزچقدر به اطمینان از آمادگی فارغ‌التحصیلان خود برای تحصیلات عالی و فرصت‌های شغلی آینده اهمیت داده است. با ارائه یک برنامه درسی سخت‌گیرانه، راهنمایی شخصی و محیط یادگیری حمایتی، مدرسه Keystone کانادا دانش آموزان خود را با مهارت‌ها و دانش لازم برای برتری در رقابت‌های آموزشی آماده می‌کند. 

در این مجموعه، نسبت دانش‌آموزان محلی به دانش‌آموزان بین‌المللی ۳۰ درصد است. این ترکیب عمدی از دانش‌آموزان محلی و بین‌المللی جامعه‌ای متنوع را تشکیل می‌دهد و دانش‌آموزان از دیدگاه‌ها، فرهنگ‌ها و تجربیات یکدیگر یاد می‌گیرند. این محیط غنی نه تنها دیدگاه‌های آن‌ها را گسترش می‌دهد بلکه به آن‌ها کمک می‌کند تا مهارت‌های بین‌فردی مهمی را که برای موفقیت در جامعه‌ای جهانی لازم است، توسعه دهند. 

مدارک لازم برای پذیرش در مدرسه کیستون کانادا

مدارک لازم برای پذیرش در مدرسه کیستون کانادا و مهاجرت تحصیلی کاملا شفاف بوده و دستورالعمل‌های گام به گام برای تکمیل درخواست پذیرش تحصیلی دانشجویان بین‌المللی در زیر آمده است: 

1. فرد باید فرم درخواست را از طریق وبسایت رسمی‌شان همراه با مدارک زیر ارسال کند: 

  • نسخه‌ای از گذرنامه یا شناسنامه فرد
  • گواهی‌نامه‌های ۳ سال تحصیلی قبلی 
  • هزینه درخواست پذیرش تحصیلی

2. تنظیم یک مصاحبه آنلاین

  • هر دو والدین و دانش‌آموزان در این جلسه با هماهنگ‌کننده پذیرش برای بحث در مورد برنامه تحصیلی دانش‌آموز و جزئیات مربوط به مهاجرت تحصیلی به کانادا و دریافت مجوز تحصیل مصاحبه کرده. 

3. دریافت پیشنهاد پذیرش تحصیلی و برنامه تحصیلی

  • بر اساس مصاحبه دانشجو، مرکز یک برنامه درسی موقت آماده می‌کند. همچنین یک پیشنهاد رسمی پذیرش تحصیلی با اطلاعات شهریه و هزینه را برای دانش‌آموز ارسال میکند. 

4. تایید و پرداخت هزینه پذیرش تحصیلی

  • جزئیات چگونگی تکمیل پرداخت با پیشنهاد پذیرش ارائه می‌شود و باید پرداخت تا ددلاین داده شده انجام شود. 

5. دریافت فایل رسمی پذیرش تحصیلی

  • استفاده از پذیرش نامه و مدارک دیگر برای درخواست ویزای دانش‌آموزی خود از طریق اداره مهاجرت. 

مدرسه Keystone کانادا نیازی به SSAT (آزمون پذیرش مدرسه متوسطه) برای پذیرش ندارد. با حذف این الزام، مرکز میخواهد فرآیند پذیرش را ساده‌تر کند تا برای دانش‌آموزان بالقوه قابل دسترسی باشد. این رویکرد به دانش‌آموزان اجازه می‌دهد تا به جای تکیه کامل بر نمرات آزمون استاندارد بر روی نقاط‌قوت، علاقه‌مندی‌ها و پتانسیل خود تمرکز کنند. 

با گزینه ورود در میانه سال و حذف الزام SSAT، مرکز سعی دارد محیطی قابل دسترسی برای تمام دانش‌آموزانی که می‌خواهند به جامعه آموزشی آن‌ها بپیوندند، ایجاد کند. تیم لتس گو یونی خدماتی را برای تسهیل آماده‌سازی مدارک الزامی مهاجرت تحصیلی ارائه میدهد. 

سیستم آموزشی در مدرسه کیستون کانادا

سیستم آموزشی در مدرسه کیستون کانادا یک محیط یادگیری مبتنی بر پروژه و تجربی ایجاد کرده که در آن دانش‌آموزان دانش و مهارت‌هایی را کسب می‌کنند تا شهروندان مسئول، اجتماعی و مستقلی شوند. آن‌ها تدریس و یادگیری را یک سفر می‌بینند، که دانش‌آموزان در آن شرکت‌کنندگان فعالی هستند که هم از نظر تحصیلی و هم از نظر اجتماعی رشد و توسعه می‌یابند. 

کلاس‌های کوچک با میانگین ۱۴ دانش‌آموز در هر کلاس یک برنامه تحصیلی فردی را فراهم می‌کند که اطمینان می‌دهد هر دانش‌آموز دیده شده، ارزش گذاشته شده و مورد چالش قرار میگیرد. همچنین، یک برنامه آموزشی فردی برای هر دانش‌آموز ساخته می‌شود. 

با توجه به اهمیت تسلط بر زبان، مدرسه Keystone کانادا با ارائه کلاس‌های زبان اضافی، از جمله فرانسوی، فراتر از حد می‌رود. روز در مدرسه Keystone کانادا ساعت ۹:۰۰ شروع می‌شود. با شروع روز در این ساعت، مرکز اطمینان حاصل می‌کند تا دانش‌آموزان وقت کافی جهت آماده‌سازی برای کلاس‌های خود دارند و با روحیه‌ای مثبت و متمرکز مستقر می‌شوند. ساعت اصلی مدرسه ۳:۳۰ بعدازظهر به پایان می‌رسد.

دانش‌آموزان ملزم به بردن ناهار خود هستند، که به آن‌ها آزادی انتخاب و لذت بردن از وعده‌های غذایی که به ترجیحات و نیازهای غذایی آن‌ها می‌خورد را می‌دهد. با این حال، برای راحتی دانش‌آموزان و والدین، مدرسه گزینه ناهار گرم را با هزینه اضافی ارائه می‌دهد. این به عنوان جایگزینی مناسب برای کسانی که ترجیح می‌دهند وعده غذایی خود را نیاورند، عمل می‌کند. 

برخلاف بسیاری از مدارس که سیاست‌های سختگیرانه یکسان‌پوشی را اجرا می‌کنند، مدرسه Keystone کانادا رویکردی آزادانه دارد. در حالی که یکسان‌پوشی الزامی نیست، انتظار می‌رود دانش‌آموزان به شکلی مناسب و محترمانه لباس بپوشند. این به دانش‌آموزان اجازه می‌دهد تا فردیت خود را بیان کنند. بررسی لیست دبیرستان های تورنتو به شما کمک میکند تا بهتر با سیستم آموزشی این شهر آشنا شوید.

هزینه تحصیل در مدرسه کیستون کانادا

هزینه تحصیل در مدرسه کیستون کانادا کاملا منصفانه منظور شده اند. برای شروع فرایند درخواست، هزینه ثابت درخواست پذیرش تحصیلی ۳۰۰ دلار است که غیرقابل استرداد می‌باشد. پس از پذیرش، فرد باید هزینه ۲۳۷۰ دلار برای ثبت‌نام پرداخت کند. شهریه های مدرسه Keystone برای هر ترم ۱۹۷۵۰ دلار است و علاوه بر شهریه، هزینه های فعالیت‌های فوق‌برنامه نیز ۴۵۰ دلار می باشد. برای دانش آموزان بین المللی، بیمه سلامت الزامی است و هزینه ۷۵۰ دلار نیز برای بیمه دریافت می‌شود.

برای واجد شرایط شدن بورسیه، دانش‌آموزان باید حداقل میانگین ۸۵٪ در آزمون بگیرند. آزمون‌های بورسیه آنلاین گرفته می‌شوند و فقط پس از نهایی کردن فرآیند درخواست برنامه‌ریزی می‌شوند. بورسیه ورودی Keystone فقط برای دانش‌آموزان تمام وقت و ساکن پردیس مدرسه که وارد پایه‌های ۹.۱۰ و ۱۱ می‌شوند، در دسترس است. درهای این مجموعه به سوی متقاضیان تحصیل در کانادا به گرمی گشوده شده است.

امکانات و خدمات مدرسه کیستون کانادا

امکانات و خدمات مدرسه کیستون کانادا برای تمامی دانش آموزان در تمام پایه‌ها در دسترس هستند. در این مجموعه، تعهد به آموزش جامع فراتر از تجربه کلاسیک کلاس درس می‌رود. این مدرسه پیوسته به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا در باشگاه‌های ورزشی مختلف ثبت‌نام کنند و مهارت‌های خود را توسعه دهند. 

عشق به خواندن و یادگیری در این مجموعه از طریق کتابخانه مجهز آن پرورش می‌یابد. مدرسه اطمینان حاصل می‌کند که دسترسی آسان به مجموعه گسترده‌ای از کتب خواندنی برای همه وجود دارد. برای تسهیل تجربیات یادگیری عملی، کلاس آزمایشگاه به عنوان یک آزمایشگاه کاملا علمی مجهز شده است. این امکانات پیشرفته به دانش‌آموزان اجازه می‌دهند تا در آزمایش‌های عملی مشارکت کنند. تیم لتس گو یونی خدماتی را برای اخذ ویزای دانش‌آموزی ارائه میدهد.