شرکت در دوره‌های زبان مدرسه inflexyon می‌تواند راهی مطمئن برای ورود به دانشگاه و اقامت در کشور فرانسه باشد. Inflexyon در سال 2006 تأسیس شد و هدف این مدرسه علاوه بر آشنایی دانش آموزان بین المللی با فرهنگ فرانسه، آماده کردن آن‌ها برای آزمون های DALF، DELF و TCF می‌باشد. اگر قصد کسب اطلاعات بیشتر از مدرسه Inflexyon دارید، با ما در لتسگو یونی همراه باشید.

تحصیل در مدرسه زبان Inflexyon

فرانسه از جمله کشورهایی است که فرصت تحصیل را حتی برای آن دسته از متقاضیانی که به زبان رسمی این کشور مسلط نیستند، فراهم کرده است و برای این منظور کالج‌های زبان در فرانسه دایر شده‌اند که آموزش‌های استاندارد و با کیفیتی را ارائه می‌دهند. Inflexyon نمونه‌ای از این کالج ها است و تلاش می‌کند تا یک رویکرد منحصر به فرد و سرگرم کننده را برای یادگیری زبان فرانسه ارائه دهد. آموزش در این مدرسه خصوصی به دو صورت حضوری و مجازی امکان پذیر است. دانش‌آموزان به گروه های کوچک در شش سطح CEFR تقسیم می‌شوند. کلاس های گروهی برای تحصیل زبان فرانسوی به دو صورت عمومی با حداکثر 18 دانش آموز و کارگاهی با حداکثر 15 دانش آموز می‌باشد. علاوه بر این، Inflexyon با برگزاری کلاس های آشپزی، تاریخ و غیره تلاش می‌کند تا متقاضیان بین المللی را با فرهنگ فرانسه بیشتر آشنا کند.

مدرسه زبان Inflexyon امکان برگزاری کلاس‌های آموزشی به صورت خصوصی برای آن دسته از افرادی که می‌خواهند در زمانی کوتاه به دلایل مختلفی مانند مصاحبه کاری، تجاری، درمانی و ... فرانسه یاد بگیرند را دارد. دانش آموزان این مدرسه زبان بین سنین 16 تا 99 هستند. هزینه درخواست پذیرش از مدرسه Inflexyon حدود 50 یورو خواهد بود.

دوره های آمادگی آزمون فرانسه در Inflexyon

آزمون‌های DALF و DELF آزمون های طراحی شده توسط وزارت آموزش و پرورش کشور فرانسه است؛ بنابراین داشتن آمادگی برای این امتحانات پیش از تحصیل در فرانسه بسیار ضروری خواهد بود. مدرسه زبان Inflexyon با داشتن کادری مجرب دوره‌های آمادگی این آزمون‌ها را از طریق 17 ساعت آموزش ارائه می‌دهد. هزینه ثبت نام در دوره‌های آمادگی آزمون 160 یورو بوده و محتوای این دوره ها به شرح زیر می‌باشد:
•    ارزیابی مهارت‌های زبان متقاضیان
•    تقویت مهارت‌های لازم
•    آشنایی با تکنیک های تست زنی
•    ارائه نمونه تست های درک مطلب

هزینه تحصیل مدرسه Inflexyon

هزینه‌های تحصیل مهم‌ترین موردی است که باید در هنگام اپلای در یک مدرسه خارج از کشور به آن توجه داشته باشیم. هزینه های تحصیلی در Inflexyon به دلیل خصوصی بودن این مرکز اندکی بالا است؛ اما در قبال آن دانش آموزان اجازه دسترسی به کتاب‌های آموزشی، کتابخانه، فعالیت های فرهنگی و سایر موارد دیگر را خواهند داشت. شهریه پرداختی بر اساس دوره‌های انتخابی متقاضیان متفاوت خواهد بود. برای مثال، هزینه تحصیل در دوره های خصوصی فشرده (همراه با آموزش 30 درس در هفته) به شرح زیر خواهد بود (مبالغ به ازای هر هفته می‌باشند):
•    1 تا 6 هفته: 400 یورو
•    7 تا 12 هفته: 390 یورو
•    13 تا 24 هفته: 365 یورو
•    25 تا 36 هفته: 360 یورو
•    37 هفته: 355 یورو

خوابگاه دانش آموزش مدرسه زبان Inflexyon

مدرسه فرانسوی Inflexyon در لیون قبل از ورود دانش آموزان به فرانسه شرایط اقامت آن‌ها را مهیا می‌کند. با توجه به نیازها و بودجه متقاضیان، انتخاب گسترده‌ای برای آن‌ها وجود دارد. مدرسه Inflexyon انواع مختلفی از خوابگاه را ارائه می‌دهد که به شرح زیر هستند:

•    CROUS

در لیون، تعداد زیادی CROUS وجود دارد و بسیاری از دانشجویان فرانسوی و بین المللی در طول تحصیلات خود در آن جا اقامت دارند. این گزینه بهترین انتخاب از نظر قیمت می‌باشد. امکانات ارائه شده در این خوابگاه ها شامل اتاق های خصوصی مجهز به تخت، میز، صندلی، کمد، سینک، یخچال و فریزر می‌شود. قیمت اجاره از 190 تا 450 یورو در هر ماه می‌باشد.

•    خوابگاه های خصوصی

Inflexyon اقامتگاه‌های آرام و با امنیتی را نزدیک به مغازه ها، مرکز شهر و یا حمل و نقل عمومی ارائه می‌دهد. اقامتگاه‌ها مدرن هستند، اتاق ها مبله شده و متصل به اینترنت می‌باشند. این اقامتگاه ها به دانش آموزان اجازه می‌دهند تا در شرایط بسیار خوبی به تحصیل و لذت بردن از اقامت در شهر لیون مشغول شوند. 

اتاق‌های تک نفره دارای آشپزخانه، تخت، میز، صندلی، کمد، یخچال، مایکروویو و کابینت می‌باشند. دوش و توالت در راهرو واقع شده و به صورت مشترک استفاده می‌شوند. قیمت اجاره از 450 تا 750 یورو در هر ماه است.

•    Homestay

اقامت در homestay یک راه حل ایده آل برای بهبود زبان فرانسه است؛ زیرا خانواده های میزبان فرصتی را برای صحبت کردن به زبان فرانسه در خارج از کلاس ارائه می‌دهند. آن‌ها به دانشجویان بین المللی کمک می‌کنند تا با فرهنگ این کشور آشنا شده و بتوانند به راحتی به جامعه فرانسه وارد شوند. قیمت اجاره از 680 تا 720 یورو در هر ماه خواهد بود.

مزایای تحصیل در Inflexyon

مسلماً تحصیل و یادگیری زبان در این مدرسه با مزایای بی شماری همراه است که مهم‌ترین آن‌ها به شرح زیر هستند:
•    یادگیری زبان فرانسوی در یک محیط دوستانه 
•    کلاس های با جمعیت پایین
•    آموزش اصولی و توانایی ارتباط با جامعه
•    تقویت مهارت‌های صحبت کردن، نوشتن، خواندن و شنیدن
•    آشنایی با فرهنگ و آداب و رسوم فرانسه
•    برگزاری کلاس ها به صورت نیمه فشرده، خصوصی و شبانه
•    آمادگی شرکت در آزمون‌های زبان

در این مقاله تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا به اصلی‌ترین موارد تحصیل در مدرسه زبان Inflexyon بپردازیم. در واقع، این مدرسه خصوصی آموزش زبان می تواند راه ورود به بهترین دانشگاه های فرانسه و اقامت در این کشور اروپایی را فراهم کند. چنان چه شما متقاضیان عزیز قصد مهاجرت تحصیلی به این کشور و یادگیری زبان را دارید و به دنبال کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره‌های دقیق هستید، پیشنهاد می‌کنیم تا با کارشناسان ما در لتسگو یونی در ارتباط باشید و با کمک آن‌ها برای پذیرش در مدرسه Inflexyon اقدام کنید.