لتس گو یونی
school

humber college

دولتی
نوع موسسه
دولتی
1967
سال تاسیس
1967
5329
رتبه جهانی
5329
8,500 دلار
خوابگاه سالیانه
8,500 دلار

درباره دانشگاه

work-permit
اجازه کار در زمان تحصیل
اطلاعات بیشتر
دانشجویان این کشور اجازه کار در زمان تحصیل دارند
pgwp
اجازه کار پس از فارغ تحصیلی
اطلاعات بیشتر
دانشجویان این رشته اجازه کار پس از فارغ تحصیلی دارند

در سالها ی اولیه شکل گیری تورنتو، رودخانه هامبر منبع انرژی و ارتباطات لازم را جهت شکوفایی صنایع محلی در اختیار مردم قرار داد. در سال 1967، کالج هامبر به ادامه این میاث بنا نهاد و خود را وقف ارتباط میان ایده ها و انرژی که موجب تقویت یادگیری مادام العمر می گردد، نمود. 

 دانشکده هنرهای کاربردی و تکنولوژی در سال 1967 در پاسخ به نیاز نیروی کار ماهر، طبق قوانین استان تأسیس شد. وظیفه این دانشکده، فراهم آوردن آموزش و مهارتهای شغلی در دسترس و با کیفیت برای تقویت توسعه اقتصادی و اجتماعی انتاریو و برآوردن تقاضای بازار محلی، منطقه ای و جهانی بود.

پلی تکنیک بودن بدان معناست که برنامه های کالج هامبر بر شغل متمرکز و به تغییرات در بازار شغلی رقابتی جهانی واکنش پذیر و پاسخگو می باشد. پروفسورهای هامبر تجارب بسیاری از صنایع مربوطه را به کلاس درس ارائه می دهند. سایز کلاس ها، کوچک می باشد و آزمایشگاه های شبیه سازی و کاری، فاصله میان کلاس های درسی و صنعت را پر می کنند. در کالج هامبر از روز اول تئوری را به عمل تبدیل می کنیم که بسیار حائز اهمیت است چراکه تحصیلات متمرکز بر شغل به این معناست که شما پیش از فارغ التحصیلی تجربه کار در صنعت مورد نظر خود را خواهید داشت! زمانیکه شما هامبر را ترک کنید، یک حرفه ای آماده به یادگار گذاشتن نام خود خواهید بود. 

کالج هامبر از روش پلی تکنیک در آموزش های خود استفاده می کند. این روش، بر چهار اصل استوار می باشد: 

آموزش مرتبط با فناوری، متدهای آموزش تجربی ارزیابی شده بر اساس نتایج مبتی بر شایستگی، پیوند قوی با صنعت، و تحقیقات کاربردی که هدف آن حل مشکلاتی است که صنعت با آن مواجه می شود و دانشجویان را با آموزشهای کاری یکپارچه مجهز نماید. 

برنامه های هامبر متمرکز بر مهارت و مبتنی بر تکنولوژی می باشد. برجسته ترین وجه تمایز این کالج در مقایسه با دیگر دانشگاه ها، ارتباط مدارک و گواهی نامه های اخذ شده از کالج هامبر با اشتغال می باشد. جهت تحقق تعهد خود به وزارت آموزش های عالیه و توسعه مهارتها، به عنوان مجرایی جهت بر طرف کردن نیازهای در حال رشد بازار کار، برنامه های کالج هامبر سالیانه توسط کمیته مشاوره درسی مورد شور قرار می گیرد، کمیته ای که هدفش مشاوره دهی به هامبر در برنامه های تحصیلی اش می باشد. این مشاورات سالانه به دانشجویان هامبر این اطمینان را می بخشد که برنامه های درسی به طور مرتب در حال بروزرسانی می باشد تا پیشرفت های جدید در صنعت را منعکس نماید و مهارت های لازم را برای مشغول شدن در یک شغل سودآور را به دست آورند.

برای تعیین سطح و مشاهده امتیاز خود، فرم ارزیابی را تکمیل کنید
کانادا ontario تورنتو
مشاهده همه تصاویر

دانشکده ها

Applied Sciences & Technology
Applied Sciences & Technology
مشاهده رشته ها
Business
Business
مشاهده رشته ها
Health Sciences & Wellness
Health Sciences & Wellness
مشاهده رشته ها
Liberal Arts & Sciences & Innovative Learning
Liberal Arts & Sciences & Innovative Learning
مشاهده رشته ها
Media & Creative Arts
Media & Creative Arts
مشاهده رشته ها
Social & Community Services
Social & Community Services
مشاهده رشته ها

رشته های تحصیلی

نمایش فیلترها
دانشکده
عنوان رشته تحصیلی
سطح
شهریه سالانه
شهریه 11,000 دلار در سال
business
Diploma
2 ساله
شهریه 16,000 دلار در سال
شهریه 16,000 دلار در سال
شهریه 16,000 دلار در سال
business
Bachelor's Degree
4 ساله
شهریه 19,000 دلار در سال

مشاهیر دانشگاه

دینا پوگلیس
دینا پوگلیس
مجری تلویزیونی
نیتن فیلدر
نیتن فیلدر
نویسنده
جیاکومو جیانیوتی
جیاکومو جیانیوتی
بازیگر ایتالیایی
امیلی کلر بارلو
امیلی کلر بارلو
خواننده
کوین مک دونالد
کوین مک دونالد
کمدین
آن ماری گرین
آن ماری گرین
گوینده خبر
آندرس آرانگو
آندرس آرانگو
فوتبالیست
درن برت
درن برت
موزیسین جاز

سوالات متداول

ارزانترین کالج های کانادا کدامند ؟
"ALGONQUIN COLLEGE,BOW VALLEY COLLEGE,CAMOSUN COLLEGE, FANSHAWE COLLEGE , GEORGIAN COLLEGE,LAMBTON COLLEGE,NIAGARA COLLEGE,LETHBRIDGE COLLEGE,LOYALIST COLLEGE,SENECA COLLEGE,SELKIRK COLLEGE,NORTHERN LIGHTS COLLEGE,HUMBER COLLEGE,ST.LAWRENCE COLLEGE,SHERIDAN COLLEGE,CENTENNIAL COLLEGE,CONESTOGA COLLEGE,CONFEDERATION COLLEGE"
هزینه درمان در کانادا به چه صورت هست ؟
"درمان و پوشش بیمه در استان های کانادا باهم متفاوت است . اگر شما دانشجو هستید و از بیمه دانشجویی استفاده می کنید یک سری از خدمات شامل دندانپزشگی و چشم پوشش بیمه خصوصی است نه دولتی. به طور میانگین و متوسط بیمه درمانی سالانه از 600 دلار الی 900 دلار خواهد بود برای آشنایی با انواع بیمه در کانادا به لینک زیر مراجعه فرمایید. https://nilgam.com/canada-international-student-insurance."
شرایط گرفتن بورسیه تحصیلی چیست؟
به طور کلی چند نوع کمک مالی برای ادامه تحصیل در کانادا وجود دارد که شامل بورسیه تحصیلی کانادا (scholarships and bursaries)، جوایز تحصیلی (awards)، کمک‌های مالی (grants)، کمک هزینه تحصیلی (fellowships) و وام (loans) می‌شود. Scholarships که نوعی از بورسیه تحصیلی کانادا است، براساس داشتن صلاحیت و برتری علمی، پیشرفت تحصیلی چشمگیر فردی، مهارت‌های ورزشی، تجربه داوطلبانه و مشارکت‌های فوق برنامه و یکسری تحقیقات خاص، به دانشجویان و خصوصا فارغ‌التحصیلان ارائه می‌گردد. بورسیه تحصیلی (Bursaries) به دانشجویانی با نیاز مالی داده می‌شود، به همین خاطر معمولا یک فرم درخواست مورد نیاز است و ممکن است اطلاعات و فرم درخواستی شما جهت شناسایی وضعیت مالی‌تان مورد بررسی دقیق قرار بگیرد. لازم به ذکر است بورسیه تحصیلی کانادا در مقطع کارشناسی در اغلب اوقات مختص شهروندان کانادایی و دانشجویان بومی این کشور است. برای کسب اطلاعات بیشتر از مدارک و شرایط اخذ بورسیه به لینک زیر مراجعه کنید: https://nilgam.com/canada-scholarship-conditions/#f2
شهریه دانشگاه ها در کانادا چقدر است؟
شهریه دانشگاه ها در کانادا بر اساس چندین عامل مشخص می شود: دولتی یا خصوصی بودن دانشگاه، رنک داخلی و جهانی، رشته های ارائه شده (رشته های پزشکی و آزمایشگاهی معمولا پرهزینه تر هستند)، شهر و لوکیشن دانشگاه و ... بنابراین رقم مشخصی قابل ارائه نیست. به طور کلی، هزینه تحصیل دانشجویان خارجی به مراتب بیشتر از هزینه دانشجویانی است که اقامت دائم یا پاسپورت کانادا را دارند. به صورت آماری، میانگین متوسط شهریه در مقطع لیسانس حدود 18000 دلار، و در مقطع ارشد حدود 17000 دلار هستند. متوسط شهریه سالانه برای رشته های مربوط به مدیریت و MBA حدود 18000 تا 20000 دلار است. طبعا دانشگاه هایی وجود دارند که هزینه تحصیلی بسیار کمتر یا بسیار بیشتری دارند که با توجه به فاکتورهای عنوان شده متغیر است.

نظرات کاربران

امتیاز دهید
نظر خود را ثبت کنید