لتس گو یونی
school

fairleigh dickinson university

خصوصی
نوع موسسه
خصوصی
1942
سال تاسیس
1942
1779
رتبه جهانی
1779
15,000 دلار
خوابگاه سالیانه
15,000 دلار

درباره دانشگاه

work-permit
اجازه کار در زمان تحصیل
اطلاعات بیشتر
دانشجویان این کشور اجازه کار در زمان تحصیل دارند
pgwp
اجازه کار پس از فارغ تحصیلی
اطلاعات بیشتر
دانشجویان این رشته اجازه کار پس از فارغ تحصیلی دارند

فرلی دیکنسون یک دانشگاه آمریکایی محسوب می شود که در کشور کانادا نیز یک شعبه دارد. محل اصلی این دانشگاه در نیوجرسی آمریکا بوده و شعبه کانادایی آن نیز در شهر ونکوور کانادا واقع شده است. دانشگاه فرلی دیکنسون هدف خود را روی آموزش جهانی قرار داده و دانشجویانی از سرتاسر جهان را می پذیرد. این دانشگاه که در سال 1942 میلادی تاسیس شده در حال حاضر بزرگترین دانشگاه خصوصی نیوجرسی محسوب می شود. این دانشگاه علاوه بر کانادا یک پردیس هم در کشور انگلستان دارد.

تحصیل در پردیس ونکوور این دانشگاه یک فرصت استثنایی برای افرادی است که قصد دارند با ضمن تحصیل در کشور کانادا مدرک یکی از دانشگاه های آمریکا را به دست بیاورند. علاوه بر این زندگی در شهر ونکوور به عنوان یکی از مهم ترین شهرهای چندفرهنگی در جهان یک مزیت بزرگ برای دانشجویان بین المللی به حساب می آید. در این دانشگاه امکان انتخاب طیف وسیعی از برنامه ها و رشته های تحصیلی وجود دارد.

برای تعیین سطح و مشاهده امتیاز خود، فرم ارزیابی را تکمیل کنید
ارزیابی آنلاین
کانادا بریتیش کلمبیا ونکوور
مشاهده همه تصاویر

دانشکده ها

رشته های تحصیلی

نمایش فیلترها
دانشکده
عنوان رشته تحصیلی
شهریه سالانه
business
Bachelor's Degree
4 ساله
شهریه 28,000 دلار در سال
engineering
Bachelor's Degree
4 ساله
شهریه 28,000 دلار در سال
art
Bachelor's Degree
4 ساله
شهریه 28,000 دلار در سال
language
Bachelor's Degree
4 ساله
شهریه 28,000 دلار در سال
business
Master's Degree
2 ساله
شهریه 17,000 دلار در سال
art
Master's Degree
2 ساله
شهریه 17,000 دلار در سال

مشاهیر دانشگاه

Dr. Gregory Olsen
Dr. Gregory Olsen
دانشمند و کارآفرین
Dr. Sung-Mo
Dr. Sung-Mo
مدیر شرکت KAIST
Edward L. Hennessy, Jr
Edward L. Hennessy, Jr
رئیس و مدیر عامل شرکت AlliedSignal

سوالات متداول

شهریه دانشگاه ها در کانادا چقدر است؟
شهریه دانشگاه ها در کانادا بر اساس چندین عامل مشخص می شود: دولتی یا خصوصی بودن دانشگاه، رنک داخلی و جهانی، رشته های ارائه شده (رشته های پزشکی و آزمایشگاهی معمولا پرهزینه تر هستند)، شهر و لوکیشن دانشگاه و ... بنابراین رقم مشخصی قابل ارائه نیست. به طور کلی، هزینه تحصیل دانشجویان خارجی به مراتب بیشتر از هزینه دانشجویانی است که اقامت دائم یا پاسپورت کانادا را دارند. به صورت آماری، میانگین متوسط شهریه در مقطع لیسانس حدود 18000 دلار، و در مقطع ارشد حدود 17000 دلار هستند. متوسط شهریه سالانه برای رشته های مربوط به مدیریت و MBA حدود 18000 تا 20000 دلار است. طبعا دانشگاه هایی وجود دارند که هزینه تحصیلی بسیار کمتر یا بسیار بیشتری دارند که با توجه به فاکتورهای عنوان شده متغیر است.
شرایط گرفتن بورسیه تحصیلی چیست؟
به طور کلی چند نوع کمک مالی برای ادامه تحصیل در کانادا وجود دارد که شامل بورسیه تحصیلی کانادا (scholarships and bursaries)، جوایز تحصیلی (awards)، کمک‌های مالی (grants)، کمک هزینه تحصیلی (fellowships) و وام (loans) می‌شود. Scholarships که نوعی از بورسیه تحصیلی کانادا است، براساس داشتن صلاحیت و برتری علمی، پیشرفت تحصیلی چشمگیر فردی، مهارت‌های ورزشی، تجربه داوطلبانه و مشارکت‌های فوق برنامه و یکسری تحقیقات خاص، به دانشجویان و خصوصا فارغ‌التحصیلان ارائه می‌گردد. بورسیه تحصیلی (Bursaries) به دانشجویانی با نیاز مالی داده می‌شود، به همین خاطر معمولا یک فرم درخواست مورد نیاز است و ممکن است اطلاعات و فرم درخواستی شما جهت شناسایی وضعیت مالی‌تان مورد بررسی دقیق قرار بگیرد. لازم به ذکر است بورسیه تحصیلی کانادا در مقطع کارشناسی در اغلب اوقات مختص شهروندان کانادایی و دانشجویان بومی این کشور است. برای کسب اطلاعات بیشتر از مدارک و شرایط اخذ بورسیه به لینک زیر مراجعه کنید: https://nilgam.com/canada-scholarship-conditions/#f2

نظرات کاربران

امتیاز دهید
نظر خود را ثبت کنید