لتس گو یونی
school

acadia university

دولتی
نوع موسسه
دولتی
1838
سال تاسیس
1838
1487
رتبه جهانی
1487
7,500 دلار
خوابگاه سالیانه
7,500 دلار

درباره دانشگاه

work-permit
اجازه کار در زمان تحصیل
اطلاعات بیشتر
دانشجویان این کشور اجازه کار در زمان تحصیل دارند
pgwp
اجازه کار پس از فارغ تحصیلی
اطلاعات بیشتر
دانشجویان این رشته اجازه کار پس از فارغ تحصیلی دارند

دانشگاه Acadia یک دانشگاه دولتی است ، عمدتاً در مقطع کارشناسی ، که در وولفویل ، نوا اسکوشیا ، کانادا با برخی از برنامه های تحصیلات تکمیلی در سطح کارشناسی ارشد  و دیگری در سطح دکترا واقع شده است.  قانون قابل اجرا شامل قانون دانشگاه Acadia و قانون اصلاح شده دانشگاه Acadia 2000 است. 

پردیس Wolfville دارای بایگانی دانشگاه و گالری هنر دانشگاه Acadia است. Acadia بیش از 200 مقطع تحصیلی ترکیبی را در دانشکده های هنر ، علوم ناب و کاربردی ، مطالعات حرفه ای و الهیات ارائه می دهد. نسبت دانشجو و دانشکده 15: 1 و متوسط کلاس  28 است. Open Acadia دوره های مکاتبات و آموزش از راه دور را ارائه می دهد. 

از ژوئیه سال 2017 ، دکتر پیتر جی. ریکتز رئیس جمهور فعلی Acadia است.

دانشگاه Acadia که در سال 1838 تأسیس شده است یکی از قدیمی ترین و معتبرترین دانشگاه های هنرهای لیبرال در کانادا است. دانشگاه Acadia عضو انجمن دانشگاه های آتلانتیک ، انجمن دانشگاه ها و کالج های کانادا است و  اختیار برگزاری دوره های دانشگاهی را دارد و مدارک تحصیلی را در اکثر شعب کار دانشگاه ارائه می دهد.
Acadia که تنها با یک ساعت رانندگی از هالیفاکس ، نوا اسکوشیا و فرودگاه بین المللی آن واقع شده است ، بخش جدایی ناپذیر از شهر دانشگاهی پنجگانه ولفویل است که مشرف به دره آناپولیس و خلیج فوندی است.
تقریباً 3500 دانش آموز Acadia از استان های نزدیک و بیش از 50 کشور جهان آمده اند تا از برنامه های قوی دانشگاهی ما ، برنامه درسی که موجب تشویق پیشرفت شخصی و تجربیات یادگیری مشارکتی توسط اساتید برنده جایزه می شود استفاده کنند.
دانشجویان تشویق می شوند تا بخشی از یک جامعه علمی باشند که آنها را ترغیب کرده و به آنها الهام می بخشد. مشارکت جامعه ، فرصت های دنیای واقعی و تحقیقات معنی دار در مقطع کارشناسی ارشد ستون های آموزش Acadia است. دانشگاه تصدیق می کند که یادگیری یعنی زندگی در هر لحظه در داخل و خارج از کلاس. همکاری نزدیک با اساتید چیزی است که می تواند برای دانشکده و دانشجویان ما تحول پذیر باشد و اغلب منجر به دوستی مادام العمر می شود.
علاوه بر تجربه آکادمیک ، برنامه های زندگی مشترک درسی و دانشگاهی فرصت های یادگیری را تقویت کرده و به دانش آموزان در توسعه کار گروهی و مهارت های رهبری کمک می کند. Acadia یک سنت دیرینه برای احترام به تفاوت ها دارد. هر یک از اعضای جامعه تجربیات متفاوتی برای به اشتراک گذاشتن ، غنی سازی تعامل روزمره و عادی در کلاس دارند.

شما بخش مهمی از جامعه Acadia هستید .در این دانشگاه افکار ، ایده ها و شخصیت شما حائز اهمیت است. فراتر از ساختمانهای آکادمیک پوشیده از پیچک ، اقامتگاههای عالی ، امکانات ورزشی باورنکردنی و مناطق مشهور تحقیقاتی و تفریحی محیط زیست طبیعی ،  شما یک کالج دانشجویی بین المللی ، کلاسهای کوچک ، امکانات تحقیقاتی سطح بالا ، اساتید برنده جوایز و فارغ التحصیلان حمایتی خواهید یافت. تمامی اینها منتظرند تا به شما کمک کنند جایگاه خود را در جهان به دست آورید.

 

برای تعیین سطح و مشاهده امتیاز خود، فرم ارزیابی را تکمیل کنید
ارزیابی آنلاین
کانادا نوا اسکوشیا ولف ویل
مشاهده همه تصاویر

دانشکده ها

Pure & Applied Science
Pure & Applied Science
مشاهده رشته ها
Professional Studies
Professional Studies
مشاهده رشته ها
Arts
Arts
مشاهده رشته ها
Theology
Theology
مشاهده رشته ها

رشته های تحصیلی

نمایش فیلترها
دانشکده
عنوان رشته تحصیلی
شهریه سالانه
engineering
Bachelor's Degree
4 ساله
شهریه 17,900 دلار در سال
art
Bachelor's Degree
4 ساله
شهریه 18,600 دلار در سال
language
Bachelor's Degree
4 ساله
شهریه 17,900 دلار در سال
engineering
Bachelor's Degree
4 ساله
شهریه 17,900 دلار در سال
teaching
Bachelor's Degree
4 ساله
شهریه 18,300 دلار در سال
language
Bachelor's Degree
4 ساله
شهریه 17,900 دلار در سال

مشاهیر دانشگاه

Harrison McCain
Harrison McCain
تاجر کانادایی
K. C. Irving
K. C. Irving
تاجر
Joanne Kelly
Joanne Kelly
بازیگر کانادایی
Peter MacKay
Peter MacKay
عضو سابق پارلمان
Libby Burnham
Libby Burnham
Acadia رئیس دانشگاه
Roger Tomlinson
Roger Tomlinson
جغرافیدان
Peter Armstrong
Peter Armstrong
روزنامه نگار کانادایی
M. Elizabeth Cannon
M. Elizabeth Cannon
رئیس دانشگاه کلگری

سوالات متداول

شهریه دانشگاه ها در کانادا چقدر است؟
شهریه دانشگاه ها در کانادا بر اساس چندین عامل مشخص می شود: دولتی یا خصوصی بودن دانشگاه، رنک داخلی و جهانی، رشته های ارائه شده (رشته های پزشکی و آزمایشگاهی معمولا پرهزینه تر هستند)، شهر و لوکیشن دانشگاه و ... بنابراین رقم مشخصی قابل ارائه نیست. به طور کلی، هزینه تحصیل دانشجویان خارجی به مراتب بیشتر از هزینه دانشجویانی است که اقامت دائم یا پاسپورت کانادا را دارند. به صورت آماری، میانگین متوسط شهریه در مقطع لیسانس حدود 18000 دلار، و در مقطع ارشد حدود 17000 دلار هستند. متوسط شهریه سالانه برای رشته های مربوط به مدیریت و MBA حدود 18000 تا 20000 دلار است. طبعا دانشگاه هایی وجود دارند که هزینه تحصیلی بسیار کمتر یا بسیار بیشتری دارند که با توجه به فاکتورهای عنوان شده متغیر است.
شرایط گرفتن بورسیه تحصیلی چیست؟
به طور کلی چند نوع کمک مالی برای ادامه تحصیل در کانادا وجود دارد که شامل بورسیه تحصیلی کانادا (scholarships and bursaries)، جوایز تحصیلی (awards)، کمک‌های مالی (grants)، کمک هزینه تحصیلی (fellowships) و وام (loans) می‌شود. Scholarships که نوعی از بورسیه تحصیلی کانادا است، براساس داشتن صلاحیت و برتری علمی، پیشرفت تحصیلی چشمگیر فردی، مهارت‌های ورزشی، تجربه داوطلبانه و مشارکت‌های فوق برنامه و یکسری تحقیقات خاص، به دانشجویان و خصوصا فارغ‌التحصیلان ارائه می‌گردد. بورسیه تحصیلی (Bursaries) به دانشجویانی با نیاز مالی داده می‌شود، به همین خاطر معمولا یک فرم درخواست مورد نیاز است و ممکن است اطلاعات و فرم درخواستی شما جهت شناسایی وضعیت مالی‌تان مورد بررسی دقیق قرار بگیرد. لازم به ذکر است بورسیه تحصیلی کانادا در مقطع کارشناسی در اغلب اوقات مختص شهروندان کانادایی و دانشجویان بومی این کشور است. برای کسب اطلاعات بیشتر از مدارک و شرایط اخذ بورسیه به لینک زیر مراجعه کنید: https://nilgam.com/canada-scholarship-conditions/#f2

نظرات کاربران

امتیاز دهید
نظر خود را ثبت کنید