با بهترین دانشگاه های جهان 2020 و 2021 در Lets go uni آشنا شوید. آشنا شدن با بهترین دانشگاه جهان به شما کمک خواهد کرد انتخاب صحیح تری برای پذیرش تحصیلی از دانشگاه مورد علاقه خود داشته باشید. در این پست از مجله مهاجرت تحصیلی Lets go uni با 10مورد از بهترین دانشگاه های جهان 2021 آشنا خواهید شد.

بهترین دانشگاه های جهان 2021

بیش از هزار دانشگاه معتبر در دنیا وجود دارد که هر کدام در نوع خود میتوانند به عنوان بهترین دانشگاه جهان شناخته شوند، اما در اینجا فقط با 10 مورد از آنها که توانسته اند از همه لحاظ نظر دانشجویان را جلب کنند را خواهید دانست. این لیست بر اساس رنکینگ QS تهیه شده است.

لیست بهترین دانشگاه های جهان 2021 شامل 5 دانشگاه آمریکایی، 4 دانشگاه بریتانیایی و 1 دانشگاه در کشور سوئیس میباشد.

رتبه اول: Massachusetts Institute of Technology آمریکا

رتبه دوم: Stanford University آمریکا

رتبه سوم: Harvard University آمریکا

رتبه چهارم: University of Oxford بریتانیا

رتبه پنجم: California Institute of Technology آمریکا

رتبه ششم: ETH Zurich سوئیس

رتبه هفتم: University of Cambridge بریتانیا

رتبه هشتم: UCL بریتانیا

رتبه نهم: Imperial College London بریتانیا

رتبه دهم: University of Chicago آمریکا

در ادامه این پُست از مجله Lets go uni به صورت مختصر با هر یک از این دانشگاه های برتر جهان آشنا خواهید شد.

موسسه تکنولوژی ماساچوست | MIT

این موسسه که چند سالی هست به عنوان برترین و بهترین دانشگاه جهان انتخاب میشود، از آن با عنوان MIT یاد میکنند. برای اینکه با موقعیت این دانشگاه آشنا شوید پس از باز کردن نقشه، باید ایالت ماساچوست را در آمریکا پیدا کنید و بعد از آن نیز شهر کمبریج را پیدا کنید. کمبریج نام یک دانشگاه در انگلیس و نام یک شهر در ماساچوست آمریکاست.

دانشکده هایی که در این موسسه قرار دارند شامل: دانشکده علوم، فنی مهندسی، طراحی و معماری، مدیریت، علوم انسانی، هنر و علوم اجتماعی میباشند.

از طریق سایت لتسگو یونی میتوانید شانس خودتان را برای پذیرش و ویزای تحصیلی و در نهایت ورود به MIT امتحان کنید.

دانشگاه استنفورد  | Stanford

دومین رتبه بهترین دانشگاه جهان 2021 تعلق گرفته است به دانشگاهی که در ایالت کالیفرنیا آمریکا قرار دارد. نام این دانشگاه، استنفورد است و در شهر سانفرانسیسکو قرار گرفته است.

MIT دانشگاه

دانشکده های حقوق، پزشکی، علوم، بازرگانی و مهندسی در این دانشگاه وجود دارند.

اگر به دنبال دریافت پذیرش تحصیلی برای ورود به دانشگاه استنفورد هستید باید بدانید که شرایط بسیار سختی را خواهید داشت چون ورود به این دانشگاه، از هر دانشگاه دیگری سخت تر است.

دانشگاه هاروارد | Harvard

رتبه سوم لیست بهترین دانشگاه جهان به دانشگاهی اختصاص یافته است که تنها 5 دقیقه با ماشین از MIT که رتبه اول لیست بوده است فاصله دارد. دانشگاه هاروارد که هر شخص عشق تحصیل آن را میشناسد در شهر کمبریج ماساچوست قرار دارد.

دانشگاه هاروارد

اگر قصد دارید با دریافت پذیرش تحصیلی از لتسگویونی برای هاروارد اقدام کنید بهتر است بدانید موقعیت های مختلفی برای انتخاب و تحصیل دارید، این موقعیت ها شامل تحصیل در دانشکده های هنر و علوم، کسب و کار، معماری، الهیات، آموزش و حقوق میباشد.

دانشگاه آکسفورد | Oxford

بعد از 3 رتبه اول که مختص به دانشگاه های آمریکا بودند، در رتبه چهارم بهترین دانشگاه جهان به یک دانشگاه مشهور بریتانیایی میرسیم.

دانشگاه آکسفورد

دانشگاه آکسفورد در شهری به همین نام در انگلستان واقع شده است. دانشگاه آکسفورد از نظر قدمت، در انگلستان به عنوان قدیمی ترین دانشگاه و در جهان پس از دانشگاه بولونیا قرار دارد. این مرکز علمی دارای 36 دانشکده میباشد.

انستیتوی فناوری کالیفرنیا | Caltech

دانشگاهی که به Caltech معروف شده است در رتبه پنجم لیست بهترین دانشگاه جهان 2021 قرار گرفته است.

انستیتوی فناوری کالیفرنیا

این دانشگاه در ایالات متحده آمریکا و در شهری به نام پاسادنا قرار گرفته است.

شما میتوانید در لتس گو یونی شانس خودتان را برای این دانشگاه و دریافت پذیرش تحصیلی امتحان کنید.

موسسه فناوری فدرال زوریخ | ETH Zurich

یکی از دانشگاه های زوریخ با نام موسسه فناوری فدرال زوریخ که به ETH مشهور شده است توانسته در بین 10 دانشگاه برتر جهان و لیست بهترین دانشگاه های جهان قرار گیرد.

موسسه فناوری فدرال زوریخ

در این دانشگاه معتبر زوریخ سوئیس دانشجویان زیادی از سراسر جهان تحصیل میکنند، بنابراین شما هم شانس این را خواهید داشت تا از طریق شرکت لتس گو یونی نسبت به اخذ پذیرش تحصیلی برای این دانشگاه سوئیس اقدام نمایید.

برای تحصیل در این موسسه علمی میتوانید یکی از دانشکده های علوم پزشکی، دامپزشکی، مدیریت و اقتصاد، هنر، حقوق، الهیات، فلسفه و علوم کاربردی را انتخاب نمایید.

دانشگاه کمبریج | Cambridge

دانشگاه کمبریج یکی از بهترین دانشگاه های جهان است که در شهری به همین نام در انگلستان واقع شده است. یک رودخانه نیز از کنار این موسسه علمی عبور میکند. تحصیل در این موسسه علمی برای شما بسیار تاریخی خواهد بود چون قدمت تاریخی ساختمان آن به سال 1209 میلادی باز میگردد و به سومین مرکزعلمی جهان از نظر قدمت تبدیل شده است.

دانشگاه کمبریج

بهتر است بدانید نیوتن دانشجوی کمبریج انگلستان بوده است و دانشجویان جدید الورود نیز به واسطه همین موضوع، دارای روحیه و تلاش بسیار بالا در تحصیل علم هستند. 

دانشگاه کمبریج انگلستان در رتبه ششم لیست بهترین دانشگاه های جهان 2021 قرار گرفته است.

کمبریج 31 دانشکده دارد. شما میتوانید برای پذیرش تحصیلی از ششمین دانشگاه از بهترین دانشگاه جهان از طریق سایت لتس گو یونی اقدام نمایید.

دانشگاه کالج لندن | UCL

مرکز علمی کالج لندن که به UCL مشهور شده است، یکی از مراکز علمی است که در آن برای دین و عقاید دانشجویان محدودیتی وجود ندارد و به اصطلاح سکولار است.

دانشگاه کالج لندن

گراهامبل یکی از شخصیت های شناخته شده ای است که در این مرکز علمی فعالیت میکرده است.

کالج سلطنتی لندن | Imperial College London

اگر به دنبال رشته های تحصیلیِ علوم پزشکی، اقتصاد و مهندسی هستید، کالج سلطنتی لندن که در رتبه موسسات آموزش عالی است میتواند گزینه خوبی برای شما باشد و از طریق لتس گو یونی میتوانید برای پذیرش تحصیلی از این دانشگاه برتر جهان اقدام نمایید.

کالج سلطنتی لندن

این مرکز علمی در جنوب لندن واقع شده است و در رتبه نهم لیست برترین ها قرار دارد.

دانشگاه شیکاگو | Chicago

رتبه دهم لیست بهترین دانشگاه جهان 2021 اختصاص پیدا کرده است به دانشگاهی که در آمریکا واقع شده است. اعتبار دانشگاه شیکاگو زبانزد خاص و عام است.

دانشگاه شیکاگو

یکی از چیزهای جالبی که در خصوص این مرکز علمی وجود دارد این است که در مجموعه کلکسیون این مرکز علمی، آثار باستانی متعلق به تخت جمشید نگه داری میشود.

امیدواریم از این پُست مجله مهاجرت تحصیلی لتس گو یونی استفاده بُرده باشید و بتوانید در یکی از مراکز علمی معتبر جهان که در این پُست با عنوان بهترین دانشگاه جهان عنوان کردیم تحصیل نمایید. همچنین در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر در خصوص تحصیل در هر کدام از این مراکز علمی، میتوانید وقت مشاوره از سایت لتسگو یونی رزرو نمایید.