بهتر است بدانید، با اطلاع از شغل های پردرآمد در دبی یک شبه ره صد ساله را نخواهید رفت! اما پس چرا ما این مطلب را درباره پردرآمدترین شغل دبی نوشته‌ایم و چرا شما در حال خواندن این پُست هستید؟ پاسخ اینجاست که باور داریم اگر در پایتخت یک کشور مدرن که سرعت رشد بسیار بالایی دارد، شغل مناسبی داشته باشیم، احتمالاً می‌توانیم راه 5 ساله را فقط در 1 سال طی کنیم.

شغل های پردرآمد در دبی

شغل های پردرآمد در دبی

در مجموعه پُست‌های مرتبط با پردرآمدترین شغل های جهان که هر بار به سراغ یک کشور و یک شهر رفته‌ایم، این بار کشور امارات متحده عربی و شهر دبی را انتخاب کرده‌ایم تا شما را با مشاغل پردرآمد دبی که البته در لیست مشاغل مورد نیاز دبی 2022 نیز قرار دارند، آشنا کنیم. پس اگر موافقید برویم به سراغ اصل مطلب.

1- مدیر عامل

در رتبه اول لیست بهترین شغل ها در دبی، موقعیت شغلی CEO قرار گرفته است. این موقعیت شغلی بالاترین رتبه اجرایی یک شرکت است و موفق شدن یک شرکت، به تفکرات و خلاقیت‌های این سمت شغلی باز می‌گردد. مدیر عامل در کنار هیئت مدیره قرار می‌گیرد و تصمیمات خود را برای بهبود شرایط، به آنها اعلام می‌کند تا پس از همفکری، به مرحله اجرا برسد.

شما در سال 2022 می‌توانید با در دست گرفتن سکان مدیر عاملی در دبی، به طور میانگین مبلغ 56,000 درهم در هر ماه بدست بیاورید، یعنی درآمد ماهیانه شما در دبی با سمت شغلی CEO، به طور میانگین بالاتر از 400 میلیون تومان خواهد بود که بر اساس زمینه فعالیت شرکت و حجم سودآوری، این عدد می‌تواند کمتر یا بیشتر باشد.

حداقل درآمد ماهیانه مدیر عامل در دبی را می‌توان بالاتر از 130 میلیون تومان و حداکثر آن هم می‌توان اعداد بالاتر از 1 میلیارد تومان در نظر گرفت. (از 17,500 درهم تا حدود 159,000 درهم)

مدیر عامل به عنوان بهترین شغل در دبی

وظایف شما به عنوان CEO که مخفف Chief Executive Officer است، به طور مختصر عبارتند از:

- مدیریت و هدایت مالی و اجرایی شرکت و داشتن استراتژی سودآور

- تلاش جهت بدست آوردن سهم بیشتر بازار

- استاندارد سازی و بهبود سطح خدمات شرکت

- هماهنگی با هیئت مدیره و اشخاص ارشد اجرایی جهت پیشرفت سازمان

شرایط لازم مدیر عامل در دبی:

- حداقل مدرک برای این موقعیت شغلی، کارشناسی ارشد است و اگر MBA باشد بهتر است.

- بهتر است ابتدا در ایران این موقعیت شغلی را به مدت 5 تا 10 سال تجربه کنید و سپس برای مدیر عاملی در امارات و شهر دبی اقدام کنید.

- شخص مورد نظر باید بتواند مهارت‌های مدیریت و ارتباط با دیگران را در سطح عالی اجرا کند.

2- مدیر مارکتینگ

در رتبه دوم شغل های پردرآمد در دبی مدیر مارکتینگ با عنوان Marketing Director قرار گرفته است که می‌توان گفت در همه کشورهای مدرن دنیا، این شغل از درآمد بسیار خوبی برخوردار است، چون همه شرکت‌های بزرگ دنیا به دنبال مدیران بازاریابی هستند که بتوانند خلاقانه‌ترین روش‌ها را برای نمایش محصولات خود انتخاب نمایند.

بهتر است بدانید، 3 ضلع مثلث به نام‌های تخصص، دانش و خلاقیت باید در مدیر مارکتینگ وجود داشته باشد تا بتواند با برندینگ و نزدیک کردن مشتریان به محصولات و خدمات شرکت، سودآوری را افزایش دهد.

در سال 2022 می‌توانید با در دست گرفتن سکان مدیریت مارکتینگ در دبی، به طور میانگین مبلغ 45,000 درهم در هر ماه بدست بیاورید، یعنی درآمد ماهیانه شما در دبی با سمت شغلی Marketing Director، به طور میانگین بالاتر از 340 میلیون تومان خواهد بود که بر اساس ابعاد شرکت و حجم کار، این عدد می‌تواند کمتر یا بیشتر باشد.

حداقل درآمد ماهیانه مدیر بازاریابی در دبی را می‌توان بالاتر از 130 میلیون تومان و حداکثر آن هم می‌توان بالای 580 میلیون تومان در نظر گرفت. (از 17,500 درهم تا حدود 76,000 درهم)

مدیر مارکتینگ در لیست بهترین شغل ها در دبی

دبی شهر پیشرفت و فرصت‌هاست، جایی که بلندترین برج جهان در آن جای گرفته است و با وجود برندهای بزرگ و نام‌آشنا، فرصت‌های بسیار زیادی برای تبلیغات و بازاریابی و کسب درآمد از آن وجود دارد.

شرایط لازم مدیر مارکتینگ در دبی:

- حداقل مدرک برای این سمت شغلی، لیسانس بازاریابی یا مدیریت بازرگانی است که اگر لیسانس سایر این رشته‌ها باشید مسیر سختی پیش‌رو خواهید داشت.

- داشتن 5 سال تجربه در زمینه بازاریابی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

- مانند سایر سمت‌های مدیریتی، باید قدرت مدیریت و ارتباط با افراد را داشته باشید.

3- وکیل

به عنوان یک وکیل در شهر دبی می‌توانید در یک شرکت حقوقی مشغول به کار شوید و در بخش ثبت اختراع، ثبت برند و یا امور حقوقی قراردادها فعالیت خود را ادامه دهید تا به عنوان یکی از پردرآمدترین شغل ها در دبی بتوانید درآمد خود را افزایش دهید.

در سال 2022 می‌توانید با وکالت در دبی، میانگین ماهیانه مبلغ 45,000 درهم بدست بیاورید، یعنی درآمد ماهیانه شما در دبی با سمت شغلی Lawyer، به طور میانگین 340 میلیون تومان خواهد بود که بر اساس حجم کار، این عدد می‌تواند کمی کمتر یا بیشتر باشد.

حداقل درآمد ماهیانه یک وکیل در شهر دبی را می‌توان حدود 328 میلیون تومان و حداکثر آن هم می‌توان حدود 360 میلیون تومان در نظر گرفت. (از 43,000 درهم تا حدود 47,000 درهم)

همانطور که در بخش درآمد 3 رتبه اول لیست شغل های پردرآمد در دبی 2022 مشاهده می‌کنید، تفاوت اصلی رتبه اول و دوم با رتبه سوم در این است که میانگین حقوق با سقف حقوق برای یک وکیل فاصله زیادی ندارد، چون حجم کار در بیشتر زمان‌ها یکسان است، اما در خصوص مارکتینگ و مدیر عاملی، حجم کار می‌تواند بر اساس نوع شرکت افزایش داشته باشد و درآمد نیز به همان میزان افزایش خواهد داشت.

اما از منظر دیگر، می‌توان اینطور به موضوع نگاه کرد که باتوجه به افزایش ثبت شرکت در دبی به عنوان یک شهر با سرعت رشد بالا، و اینکه هر شرکت به یک وکیل نیاز خواهد داشت، بنابراین وکالت یک شغل بسیار عالی در دبی محسوب می‌شود.

وکالت در دبی به عنوان بهترین شغل

نکته بسیار مهمی که ایرانیان باید برای شغل وکالت در دبی بدانند این است که شرایط لازم این موقعیت شغلی، پیچیده‌تر و حساس‌تر از 2 مورد اول لیست می‌باشد.

شرایط لازم وکالت در دبی:

- وکیل باید حتماً تابعیت امارات متحده عربی را داشته باشد. (بنابراین وکیل ایرانی با پاسپورت ایران نمی‌تواند درخواست ثبت کند)

- حداقل سن برای این موقعیت شغلی، 20 سال می‌باشد.

- وکیل باید دارای حداقل 2 سال سابقه کار مرتبط باشد.

- وکیل باید در آزمون‌های شفاهی و کتبی که توسط شورای حقوقی شهر دبی برگزار می‌گردد، قبول شود.

- دارای شهرت مثبت در زمینه وکالت باشد. (شناخته شده باشد و با نام نیک از آن وکیل یاد کنند)

در رتبه‌های چهارم تا نهم لیست شغل های پردرآمد دبی 2022، مشاغل زیر قرار گرفته‌اند:

4- پزشک

میانگین درآمد ماهیانه یک پزشک در شهر دبی، 35,000 درهم است.

5- متخصص IT

میانگین درآمد ماهیانه یک متخصص IT در شهر دبی، 25,000 درهم است.

6- خلبان

یک خلبان برای پروازهای دبی به سایر شهرهای دنیا، ماهیانه 25,000 درهم درآمد دارد.

7- مهندس

رشته‌های مهندسی در دبی، برای شما می‌توانند میانگین ماهیانه 20,000 درهم درآمد ایجاد کنند.

8- مدیر مالی

یک مدیر مالی در یک شرکت اماراتی، می‌تواند هر ماه حدود 20,000 درهم درآمد داشته باشد.

9- مدیر منابع انسانی

اگر مدیریت مالی یک شرکت را در کشور امارات متحده عربی بر عهده بگیرید، درآمد ماهیانه شما حدود 17,000 درهم خواهد بود.

در نظر داشته باشید، هر درهم امارات متحده عربی در زمان نگارش این مطلب، 7,650 تـومـان ارزش دارد.

حقوق در دبی به نسبت هزینه زندگی

در مجله سایت لتسگو یونی درباره هزینه زندگی در دبی بر اساس شاخص‌های مختلف، مطلب جامعی نگارش کرده‌ایم که توصیه می‌کنیم آن‌ را مطالعه نمایید. در مقایسه با سایر شهرهای جهان بهتر است بدانید، از نظر هزینه زندگی، دبی در جایگاه 42 دنیا قرار دارد.

اگر یک فرد مجرد هستید و هزینه اجاره خانه و یا هزینه تحصیل را که به عوامل مختلف بستگی دارد در نظر نگیریم، حدود 3,500 درهم از درآمد خود را باید به هزینه‌های جاری زندگی در دبی اختصاص دهید. حالا احتمالاً با این اطلاعات، دید بهتری نسبت به انتخاب شغل در دبی خواهید داشت.

امیدواریم این پُست برای شما مفید بوده باشد، اطلاعات بر اساس جدیدترین آمار سایت indeed امارات و dbdpost نگارش شده است. نظر خود را می‌توانید در بخش کامنت همین صفحه، با ما و سایر خوانندگان، در میان بگذارید.

برای درخواست هریک از موارد بالا، بهتر است ابتدا لینکداین شرکت‌های اماراتی را بررسی کرده و در صورت داشتن شرایط لازم، درخواست خود را ارسال نمایید، سایت indeed امارات نیز، محل مناسبی برای این کار میباشد. همینطور می‌توانید از آخرین پیشنهادات شغلی یا همان جاب آفر، از طریق تماس با شرکت لتسگو یونی اطلاع پیدا نمایید و مراحل کار را به شرکت ما بسپارید.

در پایان بهتر است یادآوری کنیم، یکی از روش‌هایی که می‌توانید به کشور امارات و شهر دبی مهاجرت کنید و سپس مراحل بعدی را جهت استخدام و کار کردن طی کنید، روش تحصیلی است که زمینه تخصصی فعالیت سایت لتسگو یونی می‌باشد.

در صورت تمایل به تحصیل در کشور امارات می‌توانید با کارشناسان متخصص ما در این زمینه گفتگو نمایید و مشاوره تخصصی مهاجرت تحصیلی دریافت نمایید. لتسگو یونی در زمینه صفر تا صد مهاجرت تحصیلی در خدمت شماست.