ویزای ایتالیا انواع مختلفی دارد که با توجه به طول سفر و دلیل ورود شما به این مقصد، اهداف متفاوتی را دنبال می کنند. کشور ایتالیا هر ساله میزبان بسیاری از گردشگران و مهاجران است؛ ایرانیان برای سفر به ایتالیا فارغ از هدف و مدت‌زمان اقامت نیاز به اخذ یکی از انواع ویزا ایتالیا دارند. دریافت ویزای ایتالیا به عنوان یکی از کشورهای عضو پیمان شنگن شرایط خاص خودش را دارد. در این بخش از سایت موسسه مهاجرتی لتس گو یونی به معرفی انواع ویزا ایتالیا و شرح پرمخاطب‌ترین نوع آن یعنی ویزای دانشجویی ایتالیا می‌پردازیم. 

ویزای ایتالیا

ویزای ایتالیا مصداق یک تیر و چند نشان است؛ این سرزمین شبه‌جزیره‌ای که در اروپای جنوبی قرار گرفته و یکی از قدرت‌های اصلی اقتصادیِ جهان و هشتمین اقتصاد بزرگ جهان از نظر تولید ناخالص داخلی برشمرده می‌شود. 

کیفیت بالای سیستم آموزشی کشور ایتالیا و همچنین ارائه بورسیه ویژه به کشورهای جهان سوم، بسیاری از متقاضیان مهاجرت تحصیلی ایرانی را به سمت دریافت ویزای دانشجویی ایتالیا که یکی از انواع ویزای ایتالیا محسوب می‌شود، جلب کرده است. برخی از دانشگاه های این کشور در شمار بهترین دانشگاه‌های جهان قرار گرفته‌اند؛ برای مطالعه بهترین دانشگاه های ایتالیا کلیک کنید.

از آن‌جایی که این مقصد از اعضای قدیمی معاهده شنگن برشمرده می‌شود، دریافت هر کدام یک از انواع ویزای ایتالیا شرایط به خصوصی دارد. مثلاً برای ویزای توریستی ایتالیا باید وضعیت مالی و شغلی با ثباتی داشته باشید و سابقه سفر مناسبی به کشورهای دیگر در پاسپورت خود ارائه دهید.

بهتر است بدانید سفارت اصلی این مقصد واقع در خیابان نوفل‌لوشاتوی تهران است، اما برای امور ویزا باید به کنسولگری آن مراجعه کرد. در حال حاضر امور کنسولگری وزارت امور خارجه این کشور توسط شرکت CKGS رسیدگی می‌شود و دفتر آن در خیابان ولنجک تهران قرار دارد. البته شما می‌توانید با شماره 02175496 تماس بگیرید و صفر تا صد دریافت ویزای تحصیلی کشور ایتالیا را به همکاران ما در لتسگو یونی بسپارید.

بر اساس قوانین این مقصد، پلیس مرزی تصمیم‌گیرنده نهایی برای ورود اتباع خارجی به داخل کشور است. حتی اگر متقاضی ویزای ایتالیا هم دریافت کرده باشد، اگر پلیس تشخیص دهد که باید از ورود فرد ممانعت کرد، این اتفاق در بدو ورود او به کشور (در فرودگاه و ...) خواهد افتاد. اتباع خارجی تنها پس از اینکه افسر مرزی مهر ورود به داخل مرز را روی پاسپورت بزند، می‌توانند وارد خاک این مقصد زیبای اروپایی شوند.

انواع ویزا ایتالیا

انواع ویزا ایتالیا شامل دو نوع مجوز کوتاه‌مدت برای اقامت تا 90 روز و مجوز بلندمدت برای اقامت بیش از 90 روز تقسیم می‌شوند. دارندگان انواع ویزا ایتالیا در بازه زمانی اعتبار آن می‌توانند آزادانه میان مرزهای کشورهای منطقه شنگن رفت‌وآمد کنند. برای اطلاع از انواع ویزا ایتالیا باید تقسیم‌بندی کلی آن‌را مورد مطالعه قرار دهیم.

ویزای ایتالیا

مجوز نوع A شنگن

متقاضیانی که در بازه زمانی کوتاه وارد خاک این مقصد می‌شوند، به مجوز ورود A نیاز دارند؛ این ویزا اجازه حمل‌ونقل به دارندگان می‌دهد. به عبارتی دیگر، مسافرانی که قصد دارند بعد از ورود به خاک این کشور، به کشور دیگر سفر کنند، می‌توانند مجوز ورود A را دریافت کنند. این مجوز که به اصلاح ویزای ترانزیتی محسوب می‌شود، اجازه خروج از فرودگاه را به دارندگان آن نمی‌دهد. در واقع، مجوز ورود A برای حمل و نقل هوایی قابل استفاده است. 

مجوز نوع B شنگن

برای گذر از مرزهای این مقصد به منظور رسیدن به مقصد کشوری دیگر باید مجوز B دریافت شود. این ویزا اجازه اقامت 5 روزه را به مسافران می‌دهد. به عبارتی دیگر، مسافرانی که قصد ورودشان به مرزهای این کشور عبور از آن و تغییر پرواز است، می‌توانند با این ویزا در فرودگاه منتظر پرواز بعدی‌شان باشند. ویزا B اجازه خروج از فرودگاه یا شاه‌راه‌های مواصلاتی را به دارندگان آن می‌دهد.

مجوز نوع C شنگن

برای افرادی که قصد سفر به این مقصد و اقامت در مدت زمان مشخصی را دارند، مجوز گروه C مناسب است. این ویزا بسته به نوع آن تا 5 سال اعتبار دارد و به متقاضی اجازه تردد بین مرزهای آن و دیگر کشورهای حوزه شنگن را می‌دهد. با این ویزا در هر بار سفر می‌توان تا 90 روز در خاک این کشور اقامت داشت.

مجوز گروه C خود به سه نوع یک‌بار ورود (سینگل)، دوبار ورود (دابل) و چندبار ورود تقسیم می‌شود؛ همان‌طور که از عنوان آن بر‌می‌آید، اعتبار ویزای یک‌بار ورود اجازه یکبار سفر به این مقصد را به دارنده آن می‌دهد و برای سفر دوباره باید درخواست ویزای جدید کرد.

ویزای دوبار ورود اجازه 2 بار سفر را به دارنده آن می‌دهد و ویزای چندبار ورود شنگن تا پایان مدت زمان اعتبار آن (یک تا 5 ساله) معتبر است و دارنده آن می‌تواند بدون محدودیت به آن کشور و همچنین دیگر کشورهای حوزه شنگن سفر کند.

مجوز نوع D شنگن

اقامت بیش از 90 روز در خاک این مقصد نیاز به مجوز گروه D دارد. متقاضی این ویزا می‌تواند برای تحصیل یا کار در شهرهای این سرزمین آزادانه زندگی کند و میان مرزهای کشورهای عضو معاهده شنگن در رفت‌وآمد باشد.

مدت‌زمان اقامت و هدف از سفر نوع ویزای ایتالیا را مشخص می‌کند. برای درک بهتر انواع ویزا ایتالیا در ادامه به شرح دقیق پرتقاضاترین انواع ویزا ایتالیا یعنی «ویزای تحصیلی ایتالیا»، «ویزای توریستی ایتالیا» و «ویزای تجاری ایتالیا» می‌پردازیم.

ویزای تحصیلی ایتالیا

ویزای تحصیلی ایتالیا برای متقاضیان بسیاری از کشورها هنگام تحصیل در ایتالیا نیاز است. بسیاری از متقاضیان تحصیل در ایتالیا برای بهره‌مندی از امکانات تحصیلی و پژوهشی وارد خاک این کشور می‌شوند؛ علاوه‌بر این، ویزای دانشجویی ایتالیا روشی مناسب برای رسیدن به اقامت دائم و همچنین تردد آزاد در منطقه شنگن است. شما می‌توانید معایب و مزایای تحصیل در ایتالیا را در این صفحه مطالعه کنید.

ویزای تحصیلی ایتالیا

این کشور میزبان قدیمی‌‎ترین موسسات آموزشی جهان است؛ جالب است که بدانید قدیمی‌ترین دانشگاه جهان که تا کنون پابرجا مانده و به کار خود ادامه می‌دهد، «دانشگاه بولونیا» نام دارد که در شهری به همین نام در شمال سرزمین چکمه‌ای جای گرفته است.

برای تحصیل در مقاطع آکادمیک یا انجام امور تحقیقاتی در موسسات آموزشی باید ویزای دانشجویی ایتالیا را دریافت کرد. این ویزا تا پایان دوره تحصیلی یا تحقیقاتی به دانشجو اجازه زندگی در این پهنه چکمه‌ای شکل را می‌دهد. افزون بر این، دانشجو تا پایان اعتبار ویزای این کشور می‌تواند بدون محدودیت در میان مرزهای منطقه شنگن تردد داشته باشد.

متقاضیان مهاجرت تحصیلی با دریافت ویزای دانشجویی ایتالیا می‌توانند تا سقف 20 ساعت در هفته مشغول به کار نیمه‌وقت باشند تا با پوشش قسمتی از هزینه‌های تحصیل، تجربه کار در این کشور را در سوابق شغلی خود ثبت کنند. 

پس از دوران تحصیل و پایان اعتبار ویزای تحصیلی ایتالیا، متقاضی می‌تواند با یافتن شغل مورد نظر وارد بازار کار این کشور شود و با پرداخت مالیات شرایط را برای تبدیل ویزای تحصیلی به ویزای کاری هموار کند. با تمدید اقامت موقت چه از نوع تحصیلی و چه کاری پس از مدتی می‌توان برای دریافت مجوز اقامت دائم اقدام کرد.

مدارک لازم برای ویزای تحصیلی ایتالیا

مدارک لازم برای ویزای تحصیلی ایتالیا را در این بخش بررسی خواهیم کرد. متقاضیان مهاجرت تحصیلی برای تحصیل در ایتالیا باید نامه پذیرش تحصیلی از موسسه آموزشی دریافت کنند تا بتوانند درخواست ویزای این کشور را ثبت کنند؛ در واقع، مهم‌ترین مدرک برای درخواست این ویزا، نامه پذیرش تحصیلی است که می‌توانید صفر تا صد دریافت آن را به شرکت لتس گو یونی بسپارید. جهت دریافت مشاوره مهاجرت تحصیلی، می‌توانید از طریق سایت لتس گو یونی، نسبت به رزرو وقت مشاوره اقدام نمایید.

برای این منظور باید در سایت www.universitaly.it اقدام به ثبت درخواست پذیرش تحصیلی کرد. باید توجه داشت که پذیرش تحصیلی و صدور ویزا برای تحصیل در برخی رشته‌ها مانند دوره‌های آموزشی موسسات تخصصی روان‌درمانی، یا دوره‌های آموزشی موسسات آموزش عالی هنری، موسیقی و رقص از کارگزاری‌های دیگر مانند Cox and Kings Global Services یا همان CKGS صادر می‌شود. 

پس از مکاتبه با موسسه آموزشی مورد نظر و ارسال مدارک و شرایط لازم، نامه پذیرش تحصیلی اولیه صادر می‌شود؛ در نامه دریافتی نقصی مدارک و مبلغ پرداختی به اطلاع دانشجو می‌رسد. متقاضی می‌تواند با همین نامه پذیرش تحصیلی اولیه برای دریافت ویزای دانشجویی ایتالیا اقدام کند. برای این منظور متقاضی می‌تواند به کنسولگری سفارت واقع در خیابان ولنجک تهران مراجعه کند.

مدارک لازم برای ویزای تحصیلی ایتالیا

معمولا دریافت ویزای این کشور برای متقاضیان مهاجرت تحصیلی نیاز به شرکت در جلسه مصاحبه دارد. در حال حاضر مصاحبه از طریق کنسولگری (شرکت CKGS) صورت می‌گیرد. جهت ثبت درخواست ویزا و رزرو وقت مصاحبه باید در سایت www.ckgsir.com ثبت نام کرد؛ در این مرحله نیازی به پرداخت هزینه نیست.

به طور کلی، مدارک مورد نیاز برای تشکیل پرونده درخواست ویزای دانشجویی ایتالیا عبارت اند از:

•    نامه پذیرش تحصیلی
•    تکمیل فرم درخواست ویزا
•    دو قطعه عکس رنگی
•    اصل پاسپورت و کپی صفحه اول آن
•    کپی بلیط یا رزرو بلیط هواپیما به نام متقاضی
•    نامه تمکن مالی
•    نامه رزرو هتل یا اقامتگاه برای اقامت 10 روز اول
•    بیمه درمانی برای پوشش هفته‌های اول اقامت
•    فیش پرداختی هزینه‌های مربوط به ویزا
•    اصل تاییدیه تحصیلی مقطع دبیرستان
•    اصل و ترجمه دیپلم نهایی 12 ساله (به زبان ایتالیایی) و ریز نمرات چهار سال آخر
•    اصل و ترجمه مدرک فارغ‌التحصیلی کارشناسی برای متقاضیان مقطع کارشناسی ارشد به همراه ریز نمرات چهار ساله مقطع تحصیلی پیشین
•    اصل و ترجمه مدرک فارغ‌التحصیلی کارشناسی ارشد به همراه ریز نمرات مقطع پیشین (کارشناسی‌ارشد)
•    اصل و ترجمه ایتالیایی شناسنامه، تایید شده توسط وزارت امور خارجه و وزارت دادگستری
•    فرم پیش ثبت‌نام موسسه آموزشی از طریق سایت www.universitaly.it 

اگر متقاضی تحصیل در ایتالیا در شهر محل تحصیل بستگانی داشته باشد، می‌تواند آدرس محل زندگی و مشخصات هویتی آن‌ها را به جای نامه رزرو هتل برای روزهای ابتدایی خود ارائه کند. در این صورت ارائه اظهاریه خویشاوندی با این افراد الزامی است.  متقاضی یا حامی مالی او باید برای پوشش هزینه‌های تحصیل و زندگی در طول دوره تحصیل اسنادی ارائه کند. 

برای این منظور نامه تمکن مالی که از بانک دریافت می‌شود مورد نیاز است. موجودی حساب بانکی و گردش حساب بانکی سه ماه آخر شخص دانشجو یا یکی از والدین و سایر اطلاعات مربوط به درآمد خانواده اعم از قرارداد کاری آن‌ها، سابقه بیمه تامین اجتماعی، و اقرار نامه مربوط به درآمد باید ضمیمه مدارک شود. با انتخاب ارزان ترین دانشگاه های ایتالیا می‌توانید مبلغ تمکن مالی خود را کاهش دهید.

لازم به ذکر است که اصل و ترجمه تمامی مدارک و سوابق تحصیلی متقاضی مهاجرت تحصیلی باید به تایید وزارت امور خارجه و وزارت دادگستری ایران رسیده باشد و در بسته پلمپ به دست آفیسر ویزا برسد. دارالترجمه‌های مورد تایید سفارت نیز در سایت www.iacti.ir درج شده است.

ویزای تحصیلی ایتالیا بدون مدرک زبان

ویزای تحصیلی ایتالیا بدون مدرک زبان ممکن نیست و همان‌طور که پیش‌تر هم اشاره کردیم، تحصیل در ایتالیا به زبان‌های انگلیسی و ایتالیایی ممکن است. برای دریافت پذیرش و ویزای دانشجویی ایتالیا باید مدرک زبان مبنی بر تسلط متقاضی به زبان دوره آموزشی ارائه شود. 

در صورتی که متقاضی دوره‌های به زبان انگلیسی را برگزیده باشد، باید مدرک IELTS با حداقل نمره 6، یا مدرک TOEFL با حداقل نمره 78، TOLIMO – 600، FCE – 169 ، یا DUOLINGO – 90 ارائه کند.

برای شرکت در دوره‌های ایتالیایی زبان، داشتن مدرک زبان ایتالیایی در سطح حداقل B2  از یکی از آزمون های سنجش زبان مورد تایید وزارت علوم آن کشور MIUR (یعنی یکی از آزمون‌های CELI CILS, Roma Tre , Dante Alighieri) الزامی است.

ویزای تحصیلی ایتالیا بدون مدرک زبان

شرایط سنی ویزای تحصیلی ایتالیا

شرایط سنی ویزای تحصیلی ایتالیا و گپ تحصیلی از دیگر شرایط مد نظر آفیسر است. با اینکه موسسات آموزشی و سفارت این کشور بازه سنی مشخصی را برای دوره‌های تحصیلی اعلام نکرده‌اند، اما سنین غیر معمول برای هر یک از دوره‌های آکادمیک نتیجه پرونده را به خطر می‌اندازد.

اگر از زمان دریافت آخرین مدرک تحصیلی متقاضی بیش از 5 سال گذشته باشد، گپ تحصیلی طولانی می‌شود حتی اگر متقاضی موفق به اخذ پذیرش تحصیلی هم شده باشد، رد درخواست او از سوی سفارت دور از ذهن نیست. اما، حداقل سن معمول برای پذیرش 18 سال است، زیرا اکثر دوره‌های کارشناسی نیازمند اتمام تحصیلات متوسطه هستند.

هزینه ویزای تحصیلی ایتالیا

هزینه ویزای تحصیلی ایتالیا شامل موارد متفاوتی می‌شود. تعیین وقت سفارت برای شرکت در جلسه مصاحبه حضوری رایگان است، اما برای بررسی وضعیت متقاضی و پرونده درخواست ویزای این کشور باید هزینه‌های مشخصی را پرداخت کرد. 

هزینه کنسولگری جهت صدور ویزای دانشجویی ایتالیا برای ثبت نام در دانشگاه 50 یورو و تعرفه شرکت CKGS 21 یورو اعلام شده است. هزینه خدمات کنسولی هم 50 یورو است. (برای دریافت جدیدترین نرخ خدمات لتس گو یونی، می‌توانید به صفحه اصلی سایت مراجعه نمایید).

ویزای تحصیلی ایتالیا چقدر طول میکشه

ویزای تحصیلی ایتالیا چقدر طول میکشه؟ روند رسیدگی به درخواست ویزا معمولا یک تا سه هفته طول می کشد، اما شما باید مصاحبه ویزای خود را شش هفته زودتر تنظیم کنید. بنابراین، باید این فرآیند را دو یا سه ماه قبل از عزیمت خود آغاز کنید. هر گونه تأخیر در این فرآیند می تواند منجر به این شود که ویزای خود را به موقع دریافت نکنید.

ویزای توریستی ایتالیا چگونه است؟

ویزای توریستی ایتالیا از جمله مجوزهای اقامت کوتاه مدت گروه C است که اعتبار 90 روزه دارد و بسته به هدف و طول دوره سفر در سه نوع مختلف (یک‌بار ورود، دوبار ورود و چندبار ورود) صادر می‌شود. در واقع این نوع از ویزای این کشور به متقاضی اجازه اقامت 90 روز در بازه 180 روزه را در تمام کشورهای منطقه شنگن می‌دهد.

مدت زمان بررسی پرونده درخواست ویزای این کشور و پردازش آن به طور معمول تا 15 روز زمان نیاز دارد؛ اما در برخی موارد این دوره تا یک یا دو ماه هم طول می‌کشد. چراکه در موارد خاص سفارت با کنسول‌گری‌های شنگن وارد مشورت می‌شود. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم سه ماه پیش از تاریخ سفر برای ثبت درخواست ویزای ایتالیا اقدام کنید تا برنامه سفرتان به تعویق نیفتد.

شرایط سنی ویزای تحصیلی ایتالیا

بر اساس قوانین مهاجرتی معاهده شنگن متقاضیان می‌توانند در بازه زمانی 6 ماه، 90 روز را در این کشور و سایر کشورهای حوزه شنگن اقامت داشته باشند؛ در صورت بروز اتفاقاتی خاص مانند افزایش طول درمان می‌توان با ارائه مدارک مشخص و اثبات ادعا، اعتبار ویزای ایتالیا را تمدید کرد و حتی نوع آن را (گروه C کوتاه مدت) به مجوز اقامت بلند مدت تغییر داد.

همان‌طور که می‌دانید در پروسه صدور انواع ویزا این کشور جلسه مصاحبه وجود دارد، مگر آن‌که متقاضی با داشتن شرایط خاصی که از سوی سفارت تعیین شده، از این جلسه معاف شود. برای تعیین وقت سفارت ابتدا باید فرم درخواست ویزا از سایت کنسولگری دریافت و تکمیل شود.

تکمیل فرم برای تمامی متقاضیان سفر و ویزای توریستی ایتالیا الزامی‌ست؛ حتی اگر در میان مسافران، کودکی زیر 6 سال هم باشد، باید فرم درخواست از سوی او تکمیل شود و به دست آفیسر پرونده برسد.

مدارک مورد نیاز ویزای این کشور باید به صورت حضوری در جلسه مصاحبه به دست آفیسر پرونده برسد. معمولا کنسولگری و سفارت ارسال پستی مدارک را به شدن نهی می‌کند. بنابراین در بازه زمانی درخواست ویزا و جلسه مصاحبه بهتر است برای گردآوری مدارک و شرایط مورد نیاز زمان گذاشت.

مدارک مورد نیاز ویزای توریستی ایتالیا

ویزای توریستی ایتالیا برای اهداف دیگری نیز صادر می‌شود؛ علاوه‌بر گردش و دیدن مناطق دیدنی این کشور، برای دیدوبازدید از بستگان و خانواده یا برخی امور تجاری نیز می‌توان از ویزای توریستی ایتالیا استفاده کرد. در این صورت متقاضی موظف است مدارک مربوط به اهداف سفر را نیز ضمیمه مدارک درخواست ویزای ایتالیا کند.

اگر متقاضی برای درمان و معالجات پزشکی به این سرزمین سفر می‌کند، باید پرونده پزشکی و زمان ملاقات با پزشک را در کنار دیگر مدارک درمانی خود ارائه کند تا آفیسر پرونده را برای صدور مجوز اقناع کند.

شرایط و مدارک مورد نیاز انواع ویزا ایتالیا به فرد درخواست کننده بستگی دارد. به همین دلیل پس از ارائه مدارک موجود در چک‌لیست ویزای این کشور، ممکن است پس از جلسه مصاحبه مدارک نقصی داشته باشد و از طریق ایمیل یا پیامک به متقاضی اطلاع داده است. از جمله مهم‌ترین و متداول‌ترین مدارک مورد نیاز ویزای توریستی ایتالیا عبارت هستند از: 

•    پاسپورت با حداقل 3 ماه اعتبار و دوصفحه خالی برای مهر ورود و خروج
•    دو قطعه عکس پرسنلی مربوط به 6 ماه اخیر با زمینه سفید بدون روتوش
•    بیمه مسافرتی با سقف پوشش حداقل 30 هزار یورو
•    اطلاعات دقیق برنامه سفر (بلیط پرواز و یا رزرو بلیط، تاریخ سفر، رزرو هتل و ...)
•    نامه تایید شده رزرو هتل یا دعوتنامه
•    اصل و ترجمه مدارک هویتی و شناسایی به زبان ایتالیایی یا انگلیسی
•    نامه تمکن مالی برای 3 ماه سند ملکی
•    اثبات تامین مالی سفر
•    ترجمه مدارک شغلی مورد قبول بسته سمت متقاضی به زبان ایتالیایی یا انگلیسی.

هزینه ویزای تحصیلی ایتالیا

ارائه دعوت‌نامه برای ویزای توریستی این مقصد الزامی نیست، اما از آن‌جایی که این مجوز در شمار ویزای شنگن محسوب می‌شود، ارائه دعوت‌نامه می‌تواند تاثیر مثبتی در نتیجه پرونده داشته باشد. در صورت داشتن دعوت‌نامه شخصی، فرد دعوت کننده باید هدف سفر و جزئیات آن‌را (مدت اقامت و زمان خروج و غیره) را در یک نامه شرح دهد.

فرد دعوت‌کننده باید کپی مدارک شناسایی و موقعیت اقامتی خود را (شهروند ایتالیایی یا خارجی مقیم) ضمیمه نامه دعوتنامه کند. نمونه‌ دعوتنامه را می‌توان در سایت کنسولگری سفارت یافت. افراد زیر 18 سال که در لحظه تشکیل پرونده با یکی از والدین درخواست ویزا داده باشد باید ترجمه اجازه خروج محضری با مهر دادگستری و وزارت امورخارجه را ضمیمه فرم درخواست کند. امضای والدین در فرم درخواست متقاضیان زیر 18 سال الزامی است.

اثبات توانایی مالی متقاضی برای پوشش هزینه‌های سفر یکی دیگر از مدارک مورد نیاز ویزای ایتالیا محسوب می‌شود. برای این منظور گردش حساب سه‌ماهه متقاضی که در قالب گواهی تمکن مالی از سوی بانک صادر می‌شود، می‌تواند توانایی متقاضی را به اثبات برساند.

برای دریافت ویزا و تحصیل در کشور ایتالیا، پیشنهاد ما به شما این است که به علت حساس بودن انجام مراحل، حتماً این کار را به شرکت‌های معتبر مهاجرتی بسپارید. تیم لتس گو یونی با سال‌ها تجربه در این زمینه، خدمات صفر تا صد ویزای دانشجویی ایتالیا را برای شما انجام خواهد داد.