لتس گو یونی
school

yorkville university

خصوصی
نوع موسسه
خصوصی
2003
سال تاسیس
2003
5068
رتبه جهانی
5068
12,500 دلار
خوابگاه سالیانه
12,500 دلار

درباره دانشگاه

work-permit
اجازه کار در زمان تحصیل
اطلاعات بیشتر
دانشجویان این کشور اجازه کار در زمان تحصیل دارند
pgwp
اجازه کار پس از فارغ تحصیلی
اطلاعات بیشتر
دانشجویان این رشته اجازه کار پس از فارغ تحصیلی دارند

دانشگاه یورکویل در سال 2003 تاسیس شد و اولین دانشجویان خود را در پاییز سال ۲۰۰۴ برای برنامه‌های ارائه‌شده توسط فردریکتون، نیوبرانزویک، که در آن زمان تنها مؤسسه تحت نظر دانشگاه یورک ویل بود، پذیرفت. این دانشگاه از آن زمان به بعد، در شهرهای تورنتو، واقع در انتاریو (کنکورد) و ونکوور، واقع در بریتیش کلمبیا، پردیس‌های دانشگاهی تأسیس نمود. این سه پردیس ترکیبی از برنامه‌های کارشناسی و کارشناسی‌ ارشد در رشته های  مدیریت بازرگانی، مدیریت پروژه، حسابداری، طراحی داخلی و روانشناسی را ارائه می‌دهند.

یورکویل یک دانشگاه خصوصی فرقه ای است و برنامه های دانشگاه همیشه شامل تعامل مستقیم بین اساتید و دانشجویان در یک محیط یادگیری مشترک است.

برنامه های مدرک دانشگاه یورک ویل، برای بزرگسالان شاغل با آرمان های بالا و برنامه های حرفه ای پرکار، طراحی شده است، که در این برنامه ها انتظارات بالای علمی با تاکید بر روی راحتی و خدمات دانشجویی، ترکیب شده و با آخرین پیشرفت ها در تکنولوژی آموزشی، تکمیل شده است.

دانشگاه یورک ویل در تمام برنامه های خود، فرصتی برای پیشبرد آموزش آنلاین دانشجویان، برای راحتی آنها در منزل ارائه می دهد. این کلاسها برای ارائه ناهمزمان، که به معنی مطالعه دانشجویان و تکمیل تکالیف آنها در زمانی که برای آنها مناسب است، طراحی شده است. تمامی برنامه های دانشگاه یورک ویل، ویژگی های یک کتابخانه حرفه ای را نمایان می کند که به معنی واقعی کلمه در اختیار دانشجویان می باشد.

برای تعیین سطح و مشاهده امتیاز خود، فرم ارزیابی را تکمیل کنید
ارزیابی آنلاین
کانادا ontario تورنتو
مشاهده همه تصاویر

دانشکده ها

Business
Business
مشاهده رشته ها
Interior Design
Interior Design
مشاهده رشته ها

رشته های تحصیلی

نمایش فیلترها
دانشکده
عنوان رشته تحصیلی
شهریه سالانه
business
Bachelor's Degree
4 ساله
شهریه 14,000 دلار در سال
art
Bachelor's Degree
3 ساله
شهریه 28,000 دلار در سال

سوالات متداول

شهریه دانشگاه ها در کانادا چقدر است؟
شهریه دانشگاه ها در کانادا بر اساس چندین عامل مشخص می شود: دولتی یا خصوصی بودن دانشگاه، رنک داخلی و جهانی، رشته های ارائه شده (رشته های پزشکی و آزمایشگاهی معمولا پرهزینه تر هستند)، شهر و لوکیشن دانشگاه و ... بنابراین رقم مشخصی قابل ارائه نیست. به طور کلی، هزینه تحصیل دانشجویان خارجی به مراتب بیشتر از هزینه دانشجویانی است که اقامت دائم یا پاسپورت کانادا را دارند. به صورت آماری، میانگین متوسط شهریه در مقطع لیسانس حدود 18000 دلار، و در مقطع ارشد حدود 17000 دلار هستند. متوسط شهریه سالانه برای رشته های مربوط به مدیریت و MBA حدود 18000 تا 20000 دلار است. طبعا دانشگاه هایی وجود دارند که هزینه تحصیلی بسیار کمتر یا بسیار بیشتری دارند که با توجه به فاکتورهای عنوان شده متغیر است.
شرایط گرفتن بورسیه تحصیلی چیست؟
به طور کلی چند نوع کمک مالی برای ادامه تحصیل در کانادا وجود دارد که شامل بورسیه تحصیلی کانادا (scholarships and bursaries)، جوایز تحصیلی (awards)، کمک‌های مالی (grants)، کمک هزینه تحصیلی (fellowships) و وام (loans) می‌شود. Scholarships که نوعی از بورسیه تحصیلی کانادا است، براساس داشتن صلاحیت و برتری علمی، پیشرفت تحصیلی چشمگیر فردی، مهارت‌های ورزشی، تجربه داوطلبانه و مشارکت‌های فوق برنامه و یکسری تحقیقات خاص، به دانشجویان و خصوصا فارغ‌التحصیلان ارائه می‌گردد. بورسیه تحصیلی (Bursaries) به دانشجویانی با نیاز مالی داده می‌شود، به همین خاطر معمولا یک فرم درخواست مورد نیاز است و ممکن است اطلاعات و فرم درخواستی شما جهت شناسایی وضعیت مالی‌تان مورد بررسی دقیق قرار بگیرد. لازم به ذکر است بورسیه تحصیلی کانادا در مقطع کارشناسی در اغلب اوقات مختص شهروندان کانادایی و دانشجویان بومی این کشور است. برای کسب اطلاعات بیشتر از مدارک و شرایط اخذ بورسیه به لینک زیر مراجعه کنید: https://nilgam.com/canada-scholarship-conditions/#f2

نظرات کاربران

1 نفر
نظر خود را ثبت کنید