در کنار متقاضیان مهاجرت تحصیلی به کانادا، علاقمندان به تحصیل از راه دور به صورت آنلاین نیز می‌توانند از دانشگاه یورکویل کانادا در تمامی دوره‌های تحصیلی پذیرش تحصیلی دریافت کنند. جهت آشنایی بیشتر با نحوه اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه یورک ویل، هزینه تحصیل در دانشگاه یورکویل و همچنین شناخت بیشتر این موسسه آموزشی تا پایان این صفحه لتس گو یونی را دنبال کنید.

دانشگاه یورک ویل کانادا

دانشگاه یورک ویل یکی از دانشگاه‌های تازه‌تاسیس استان نیوبرانزویک کانادا محسوب می‌شود که با صدور پذیرش تحصیلی دانشجویان بین‌المللی، میزبان متقاضیان تحصیل در کانادا نیز بوده است. دانشگاه Yorkville در سال 2003 در شهر فردریکتون تاسیس شد و در سال بعد دو پردیس مختلف در کلان‌شهرهای تورنتو و ونکوور نیز دایر کرد.

یکی از دانشگاه‌های خصوصی و آزاد کانادا دانشگاه یورکویل Yorkville University نام دارد که پردیس اصلی آن در سال 2003 در شهر فردریکتون استان نیوبرانزویک با پیروی از قوانین اعطای مدرک این استان شروع به کار کرد. 

این موسسه آموزشی به‌سرعت گسترش یافت و در شهرهای بزرگ و مهم کانادا پردیس‌هایی مجهز تاسیس کرد و با شعار آموزش منعطف و کسب مدارک تحصیلی معتبر کار خود را ادامه داد. یکی از اهداف دانشگاه Yorkville پوشش شکاف بین آموزه‌های تئوری و آموزه‌های کاربردی عملی بوده است؛ برای رسیدن به این هدف متعالی برنامه‌های تحصیلی این دانشگاه در دو بخش تئوری و عملی طراحی شده‌اند. 

دانشگاه Yorkville ابتدا در شهر فردریکتون استان نیوبرانزویک تاسیس شد و با تاسیس پردیس‌های دیگر در مهم‌ترین شهرهای دو استان بریتیش کلمبیا و انتاریو خارج از مرزهای نیوبرانزویک گسترش یافت.

دانشگاه Yorkville در میان دانشگاه‌های شهر فردریکتون رتبه 2 و میان موسسات آموزشی کانادا (کالج‌ها و دانشگاه‌ها) رتبه 177 را به دست آورده است.

پیش از مهاجرت تحصیلی برای تحصیل در کانادا ابتدا باید رشته و برنامه تحصیلی مورد نظر را برگزیند. باید در نظر داشت که این دوره‌های تحصیلی در پردیس‌های این دانشگاه به صورت پراکنده برگزار می‌شود.

دانشگاه یورک ویل فردریکتون

اولین پردیس Yorkville University در ساختمانی دو طبقه واقع در منطقه 100 Woodside Lane تاسیس شد. در این پردیس دانشگاهی اغلب برنامه‌های تحصیلی دوره‌های کارشناسی‌ارشد برگزار می‌شود؛ برای تحصیل در کانادا و دانشگاه Yorkville در رشته‌های روانشناسی (مقطع کارشناسی ارشد)، آموزش بزرگسالان (کارشناسی ارشد)، و مدیریت بازرگانی (BBA) در مقطع کارشناسی باید پردیس فردریکتون دانشگاه یورک ویل را انتخاب کرد. بسیاری از برنامه‌های تحصیلی آن‌لاین در این پردیس از دانشگاه یورک ویل برگزار می‌شود.

دانشگاه یورک ویل تورنتو

پردیس مرکزی دانشگاه یورک ویل در قطب پر جنب‌وجوش شهر تورنتو قرار گرفته است. در این پردیس از دانشگاه Yorkville رشته مدیریت بازرگانی، مدیریت پروژه و رشته دکوراسیون داخلی در مقطع کارشناسی ارائه می‌شود؛ البته برگزاری رشته مدیریت بازرگانی منحصر این پردیس نیست و در پردیس ونکوور نیز تدریس می‌شود.

یورک ویل ونکوور

پردیس ونکوور دانشگاه یورک ویل در ساحل غربی ونكوور زیبا واقع شده و ارتباطات فرهنگی قوی با منطقه آسیا و اقیانوسیه برقرار کرده است. در این پردیس از دانشگاه Yorkville رشته مدیریت بازرگانی با زیرمجموعه آن؛ حسابداری، مدیریت انرژی، مدیریت پروژه، و مدیریت زنجیره تامین برگزار می‌شود.

خوابگاه های دانشگاه یورک ویل کانادا

این دانشگاه نوپا هنوز برای اقامت دانشجویان فضایی مناسب تدارک ندیده است؛ دانشجویان بین‌المللی مشغول به تحصیل در کانادا می‌توانند پیش از مهاجرت تحصیلی و پس از اخذ پذیرش تحصیلی، از سایت‌های مختص اقامتگاه‌های دانشجویی به دنبال خوابگاهی مناسب باشند. 

ورود به دانشگاه یورکویل کانادا

تحصیل در کانادا به دو صورت شرکت در آزمون ورودی یا ارائه مدارک مورد نیاز رشته و مقطع تحصیلی انجام می‌گیرد. بر اساس قوانین پذیرش تحصیلی دانشجویان بین‌المللی دانشگاه Yorkville متقاضی مهاجرت تحصیلی باید لیستی از مدارک را ترجمه و اسکن آن‌را برای مسئولان پذیرش تحصیلی ارسال کند تا نامه پذیرش تحصیلی صادر یا به اصطلاح دانشجو اپلای شود. باید توجه داشت که پردیس ونکوور و تورنتو Yorkville University پذیرای دانشجویان بین‌المللی هستند.

اپلای دانشگاه یورک ویل کانادا

مدرک زبان انگلیسی و مدارک تحصیلی مقاطع پیشین از جمله موارد مهم برای اخذ پذیرش تحصیلی Yorkville University هستند. ترجمه مدرک تحصیلی دیپلم و آخرین مدرک تحصیلی به همراه ریزنمرات باید به صورت رسمی تایید و اسکن آن به دست مسئولان پذیرش تحصیلی دانشجویان بین‌المللی برسد. 

سرفصل دروسی که متقاضی پیش از درخواست پذیرش تحصیلی گذرانده نیز باید ترجمه و به همراه رزومه تحصیلی و شغلی، فیش پرداخت اپلیکیشن فی به مبلغ 75 دلار و فرم تکمیل‌شده پذیرش تحصیلی ارسال شود.

متقاضی موظف است در هنگام درخواست پذیرش تحصیلی، مهارت زبان انگلیسی را به روش‌هایی مشخص به اثبات برساند؛ در واقع با ارائه مدرک زبان آیلتس با حداقل نمره 6 به بالا، ارائه مدرک زبان تافل با حداقل نمره 80 بالا، گذراندن واحدهای درسی زبان انگلیسی حداقل 12 ساعت پس از مقطع متوسطه، و ارائه مدرک زبان دولینگو با حداقل نمره 105 به بالا باید صلاحیت تحصیل در کانادا را ثابت کند. 

اگر متقاضی مهاجرت تحصیلی نمره زبان کمتری در مدرک زبان معتبر خود ارائه دهد (کمتر از 5.5) نیز شانس دریافت پذیرش تحصیلی از Yorkville University را دارد؛ برای تحصیل در برنامه‌های تحصیلی حضوری پردیس تورنتو می‌توان پیش از آغاز دوره تخصصی تحصیلی، دانشجو باید در دوره زبان ESL Pathway شرکت کند. هر سطح از این دوره شامل 12 هفته‌ست و شامل 25 ساعت آموزش در هر هفته می‌شود.

ددلاین دانشگاه یورکویل 

سال تحصیلی در Yorkville University از سپتامبر شروع می‌شود و در ماه آگوست به پایان می‌رسد. برنامه‌های تحصیلی دوره کارشناسی در چهار ترم 12 هفته‌ای طراحی شده‌اند که هر ترم در ماه‌های اکتبر، ژانویه، آوریل و جولای آغاز می‌شود.

این موسسه آموزشی در هر چهار ترم پذیرش تحصیلی دانشجو دارد؛ متقاضیان مهاجرت تحصیلی می‌توانند برای ترم بهار، تابستان، پاییز و زمستان درخواست پذیرش تحصیلی خود را حداقل سه ماه پیش از آغاز ترم به ثبت برسانند.

رشته های دانشگاه یورک ویل

برنامه‌های تحصیلی این دانشگاه به گونه‌ای طراحی شده تا به دانشجو اجازه تحصیل در تمام روزهای سال را بدهد؛ با انتخاب برنامه‌های فشرده سریع‌تر می‌توان به مدرک فارغ‌التحصیلی دست یافت.

هزینه تحصیل در دانشگاه یورک ویل کانادا

دانشگاه Yorkville برنامه‌های تحصیلی خود را در مقاطع مختلف تحصیلی ارائه می‌دهد که هر یک از آن‌ها هزینه‌های مختص به خود را دارند. به طور میانگین هزینه تحصیل در دانشگاه یورک ویل ترمی حدود 3 هزار دلار تا 5 هزار دلار آب می‌خورد. 

تنها رشته تحصیلی مقطع دکترا که به صورت آن‌لاین و از راه دور برگزار می‌شود، در ده ترم شش واحدی طراحی شده که هر ترم 4,500 دلار شهریه دارد.

بورسیه تحصیلی دانشگاه یورکویل کانادا

برنامه کمک‌هزینه تحصیلی Yorkville University به دانشجویان دوره حضوری رشته مدیریت بازرگانی تعلق پیدا می‌کند و برای تمامی برنامه‌های تحصیلی تعریف نشده است. دانشجویان کانادایی یا دانشجویانی که اقامت دائم کانادا را دریافت کرده‌اند نیز می‌توانند در کمک‌هزینه تحصیلی 45 درصدی دانشگاه بهره‌مند شوند.

دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد نیز می‌توانند در برنامه کمک‌هزینه تحصیلی جیکوب مارکوویتز Jacob Markovitz Memorial Scholarship Fund شرکت کنند. این بورسیه تحصیلی که به‌عنوان یادبودی از پدر معنوی این موسسه آموزشی طراحی شده، برابر با کل شهریه یک سال تحصیلی است که شرایط خاص خود را دارد.

برای اخذ پذیرش تحصیلی از این موسسه آموزشی می‌توانید فرم ارزیابی آنلاین پذیرش تحصیلی را پر کنید و از راهنمایی‌های مشاوران زبده و کارآزموده لتس گو یونی بهره‌مند شوید.