لتس گو یونی
school

university of trinity college

دولتی
نوع موسسه
دولتی
1851
سال تاسیس
1851
10760
رتبه جهانی
10760
16,200 دلار
خوابگاه سالیانه
16,200 دلار

درباره دانشگاه

work-permit
اجازه کار در زمان تحصیل
اطلاعات بیشتر
دانشجویان این کشور اجازه کار در زمان تحصیل دارند
pgwp
اجازه کار پس از فارغ تحصیلی
اطلاعات بیشتر
دانشجویان این رشته اجازه کار پس از فارغ تحصیلی دارند

کالج ترینیتی ، کالج کوچک و متمایز در قلب یک دانشگاه بزرگ ، یک تجربه استثنایی آکادمیک ارائه می دهد.
ترینیتی در سال 1851 تأسیس شد ، این کالج در تورنتو کوچکترین و یکی از معتبرترین کالج های دانشگاه پردیس سنت جورج در دانشگاه تورنتو است. این دانشکده بیش از 1800 دانشجوی کارشناسی ارشد دارد که در دانشکده هنر و علوم دانشگاه تحصیل میکنند، ترینیتی یک تجربه علمی استثنایی را ارائه می دهد و در زمینه هایی مانند اخلاق ، جامعه و حقوق ، ایمونولوژی ، روابط بین الملل و الهیات مبتکر است.

ترینیتی متشکل از یک دانشکده هنر در مقطع کارشناسی است که بخشی از دانشکده هنر و علوم دانشگاه تورنتو و دانشکده تحصیلات تکمیلی الهیات است که بخشی از دانشکده الهیات تورنتو است. 

برای تعیین سطح و مشاهده امتیاز خود، فرم ارزیابی را تکمیل کنید
ارزیابی آنلاین
کانادا ontario تورنتو
مشاهده همه تصاویر

دانشکده ها

FACULTY OF ARTS
FACULTY OF ARTS
مشاهده رشته ها
FACULTY OF DIVINITY
FACULTY OF DIVINITY
مشاهده رشته ها

رشته های تحصیلی

نمایش فیلترها
دانشکده
عنوان رشته تحصیلی
شهریه سالانه
رشته ای با توجه به فیلتر های بالا پیدا نشد

مشاهیر دانشگاه

Adrienne Clarkson
Adrienne Clarkson
Journalist
Archibald Lampman
Archibald Lampman
Poet
George Ignatieff
George Ignatieff
Diplomat
John Tory
John Tory
Mayor of Toronto
William Osler
William Osler
Physician
Michael Chong
Michael Chong
Member of the Canadian House of Commons
Dominic LeBlanc
Dominic LeBlanc
Member of Parliament
Malcolm Gladwell
Malcolm Gladwell
Journalist

سوالات متداول

شهریه دانشگاه ها در کانادا چقدر است؟
شهریه دانشگاه ها در کانادا بر اساس چندین عامل مشخص می شود: دولتی یا خصوصی بودن دانشگاه، رنک داخلی و جهانی، رشته های ارائه شده (رشته های پزشکی و آزمایشگاهی معمولا پرهزینه تر هستند)، شهر و لوکیشن دانشگاه و ... بنابراین رقم مشخصی قابل ارائه نیست. به طور کلی، هزینه تحصیل دانشجویان خارجی به مراتب بیشتر از هزینه دانشجویانی است که اقامت دائم یا پاسپورت کانادا را دارند. به صورت آماری، میانگین متوسط شهریه در مقطع لیسانس حدود 18000 دلار، و در مقطع ارشد حدود 17000 دلار هستند. متوسط شهریه سالانه برای رشته های مربوط به مدیریت و MBA حدود 18000 تا 20000 دلار است. طبعا دانشگاه هایی وجود دارند که هزینه تحصیلی بسیار کمتر یا بسیار بیشتری دارند که با توجه به فاکتورهای عنوان شده متغیر است.
شرایط گرفتن بورسیه تحصیلی چیست؟
به طور کلی چند نوع کمک مالی برای ادامه تحصیل در کانادا وجود دارد که شامل بورسیه تحصیلی کانادا (scholarships and bursaries)، جوایز تحصیلی (awards)، کمک‌های مالی (grants)، کمک هزینه تحصیلی (fellowships) و وام (loans) می‌شود. Scholarships که نوعی از بورسیه تحصیلی کانادا است، براساس داشتن صلاحیت و برتری علمی، پیشرفت تحصیلی چشمگیر فردی، مهارت‌های ورزشی، تجربه داوطلبانه و مشارکت‌های فوق برنامه و یکسری تحقیقات خاص، به دانشجویان و خصوصا فارغ‌التحصیلان ارائه می‌گردد. بورسیه تحصیلی (Bursaries) به دانشجویانی با نیاز مالی داده می‌شود، به همین خاطر معمولا یک فرم درخواست مورد نیاز است و ممکن است اطلاعات و فرم درخواستی شما جهت شناسایی وضعیت مالی‌تان مورد بررسی دقیق قرار بگیرد. لازم به ذکر است بورسیه تحصیلی کانادا در مقطع کارشناسی در اغلب اوقات مختص شهروندان کانادایی و دانشجویان بومی این کشور است. برای کسب اطلاعات بیشتر از مدارک و شرایط اخذ بورسیه به لینک زیر مراجعه کنید: https://nilgam.com/canada-scholarship-conditions/#f2

نظرات کاربران

امتیاز دهید
نظر خود را ثبت کنید