لتس گو یونی
school

university of sudbury

دولتی
نوع موسسه
دولتی
1913
سال تاسیس
1913
1944
رتبه جهانی
1944
4,000 دلار
خوابگاه سالیانه
4,000 دلار

درباره دانشگاه

work-permit
اجازه کار در زمان تحصیل
اطلاعات بیشتر
دانشجویان این کشور اجازه کار در زمان تحصیل دارند
pgwp
اجازه کار پس از فارغ تحصیلی
اطلاعات بیشتر
دانشجویان این رشته اجازه کار پس از فارغ تحصیلی ندارند
این موسسه در سال 1913 با عنوان Collège du Sacré-Coeur تأسیس شد , سالها تنها مؤسسه آموزش عالی در شمال انتاریو بود. در سال 1957 ، نام خود را به "دانشگاه سودوری" تغییر داد و شروع به اعمال قدرت کامل تدریس و ارائه مدرک کرد. در سال 1960 به عنوان عضو مؤسس وارد فدراسیون لوران شد.

دانشگاه سودوری دانشگاهی دو زبانه است که بنیان گذار آن پدران جیوسیت هستند که علاقه مند به ترویج سنت ها و فرهنگ مردم بومی بودند.

دانشگاه سودوری با الهام از فلسفه تعلیم و تربیت Jesuit (تشکیل کل شخص در خدمت جامعه) تشکیل شده و تعهد ویژه ای به تعامل جامعه و خدمت به دیگران دارد.

این دانشگاه برنامه ها و دوره های فلسفه ، مطالعات بومی ، مطالعات مذهبی ، فولکلور و مطالعات روزنامه نگاری را ارائه می دهد - همه اینها در یک مدرک دانشگاه لورنس معتبر هستند.
برای تعیین سطح و مشاهده امتیاز خود، فرم ارزیابی را تکمیل کنید
ارزیابی آنلاین
کانادا ontario سادبری
مشاهده همه تصاویر

دانشکده ها

Culture & Communication
Culture & Communication
مشاهده رشته ها
Philosophy
Philosophy
مشاهده رشته ها
Religious Studies
Religious Studies
مشاهده رشته ها

رشته های تحصیلی

نمایش فیلترها
دانشکده
عنوان رشته تحصیلی
شهریه سالانه
language
Certificate
1 ساله
شهریه 0 دلار در سال
language
Certificate
1 ساله
شهریه 0 دلار در سال
art
Certificate
1 ساله
شهریه 0 دلار در سال
art
Certificate
1 ساله
شهریه 0 دلار در سال

مشاهیر دانشگاه

Hervé Boissonneault
Hervé Boissonneault
Normand Forest
Normand Forest
وکیل
Jacqueline Gauthier
Jacqueline Gauthier
بازیگر فرانسوی

سوالات متداول

شهریه دانشگاه ها در کانادا چقدر است؟
شهریه دانشگاه ها در کانادا بر اساس چندین عامل مشخص می شود: دولتی یا خصوصی بودن دانشگاه، رنک داخلی و جهانی، رشته های ارائه شده (رشته های پزشکی و آزمایشگاهی معمولا پرهزینه تر هستند)، شهر و لوکیشن دانشگاه و ... بنابراین رقم مشخصی قابل ارائه نیست. به طور کلی، هزینه تحصیل دانشجویان خارجی به مراتب بیشتر از هزینه دانشجویانی است که اقامت دائم یا پاسپورت کانادا را دارند. به صورت آماری، میانگین متوسط شهریه در مقطع لیسانس حدود 18000 دلار، و در مقطع ارشد حدود 17000 دلار هستند. متوسط شهریه سالانه برای رشته های مربوط به مدیریت و MBA حدود 18000 تا 20000 دلار است. طبعا دانشگاه هایی وجود دارند که هزینه تحصیلی بسیار کمتر یا بسیار بیشتری دارند که با توجه به فاکتورهای عنوان شده متغیر است.
شرایط گرفتن بورسیه تحصیلی چیست؟
به طور کلی چند نوع کمک مالی برای ادامه تحصیل در کانادا وجود دارد که شامل بورسیه تحصیلی کانادا (scholarships and bursaries)، جوایز تحصیلی (awards)، کمک‌های مالی (grants)، کمک هزینه تحصیلی (fellowships) و وام (loans) می‌شود. Scholarships که نوعی از بورسیه تحصیلی کانادا است، براساس داشتن صلاحیت و برتری علمی، پیشرفت تحصیلی چشمگیر فردی، مهارت‌های ورزشی، تجربه داوطلبانه و مشارکت‌های فوق برنامه و یکسری تحقیقات خاص، به دانشجویان و خصوصا فارغ‌التحصیلان ارائه می‌گردد. بورسیه تحصیلی (Bursaries) به دانشجویانی با نیاز مالی داده می‌شود، به همین خاطر معمولا یک فرم درخواست مورد نیاز است و ممکن است اطلاعات و فرم درخواستی شما جهت شناسایی وضعیت مالی‌تان مورد بررسی دقیق قرار بگیرد. لازم به ذکر است بورسیه تحصیلی کانادا در مقطع کارشناسی در اغلب اوقات مختص شهروندان کانادایی و دانشجویان بومی این کشور است. برای کسب اطلاعات بیشتر از مدارک و شرایط اخذ بورسیه به لینک زیر مراجعه کنید: https://nilgam.com/canada-scholarship-conditions/#f2

نظرات کاربران

امتیاز دهید
نظر خود را ثبت کنید