لتس گو یونی
school

university of st. michaels college

دولتی
نوع موسسه
دولتی
1852
سال تاسیس
1852
11318
رتبه جهانی
11318
15,000 دلار
خوابگاه سالیانه
15,000 دلار

درباره دانشگاه

work-permit
اجازه کار در زمان تحصیل
اطلاعات بیشتر
دانشجویان این کشور اجازه کار در زمان تحصیل دارند
pgwp
اجازه کار پس از فارغ تحصیلی
اطلاعات بیشتر
دانشجویان این رشته اجازه کار پس از فارغ تحصیلی دارند

دانشگاه St. Michaels College یکی از دانشکده های دانشگاه تورنتو در استان انتاریو است که در 15 سپتامبر 1852 تاسیس گردید.

دانشگاه سن میشل کالج کانادا یک موسسه آموزش عالی کاتولیک است که توسط جمعیت St.Basil افتتاح شد و شرایط مطلوبی جهت تحصیل در مقطع کارشناسی در قلب بزرگترین دانشگاه تحقیقاتی کانادا فراهم کرده است. دانشگاه سن میشل کالج کانادا تلاش کرده است تا یکی از دانشگاه های پیشتاز کاتولیک کانادا به زبان انگلیسی باشد و این در حالیست که هویت کاتولیک خود را حفظ کرده از حضور مردم با تمام زمینه های مذهبی استقبال می کند و دانشگاهی فعال در زمینه آموزش و پژوهش علوم انسانی و سایر علوم می باشد و همچنین امروزه این دانشگاه دارای جمعیت زیادی در مقطع کارشناسی است.

دانشگاه سن میشل کالج کانادا دارای امکاناتی چون کتابخانه و مرکز اسناد، امکانات محل اقامت و دامنه گسترده ای از خدمات و فعالیت های دانشجویی می باشد .

این دانشگاه دارای یک محوطه تاریخی ، سبز و دیدنی در قلب مرکز شهر تورنتو است. این خانه در کلیسای سنت ریحان و مجاور اودت هال ، قدیمی ترین ساختمان های دانشگاه تورنتو است.

کتابخانه جان م. کلی در سنت مایکل دارای بیش از 300،000 جلد و 500 اشتراک مجله به همراه بزرگترین مجموعه رایانه های عمومی در دانشگاه تورنتو است. این کتاب ها عمدتا از حوزه های علوم انسانی ، مطالعات رسانه ها ، زبان ها و ادبیات و تاریخ قرون وسطایی است. همچنین مجموعه ای از کتب کلامی با تأکید بر پیرامونی ، تاریخ کلیساها ، مأموریت های کاتولیک ، معارف دینی و آموزه های کتاب مقدس وجود دارد

نکته: در حال حاضر پذیرش از این دانشگاه برای دانشجویان ایرانی امکان پذیر نمی باشد.

برای تعیین سطح و مشاهده امتیاز خود، فرم ارزیابی را تکمیل کنید
ارزیابی آنلاین
کانادا ontario تورنتو
مشاهده همه تصاویر

دانشکده ها

Theology
Theology
مشاهده رشته ها

رشته های تحصیلی

نمایش فیلترها
دانشکده
عنوان رشته تحصیلی
شهریه سالانه
رشته ای با توجه به فیلتر های بالا پیدا نشد

مشاهیر دانشگاه

F. Anthony Comper
F. Anthony Comper
مدیر بانک مونترال
Paul Martin
Paul Martin
نخست وزیر پیشین کانادا
Laurier LaPierre
Laurier LaPierre
سناتور و مورخ
Colleen Hanycz
Colleen Hanycz
مدیر دانشگاه La Salle University

سوالات متداول

شهریه دانشگاه ها در کانادا چقدر است؟
شهریه دانشگاه ها در کانادا بر اساس چندین عامل مشخص می شود: دولتی یا خصوصی بودن دانشگاه، رنک داخلی و جهانی، رشته های ارائه شده (رشته های پزشکی و آزمایشگاهی معمولا پرهزینه تر هستند)، شهر و لوکیشن دانشگاه و ... بنابراین رقم مشخصی قابل ارائه نیست. به طور کلی، هزینه تحصیل دانشجویان خارجی به مراتب بیشتر از هزینه دانشجویانی است که اقامت دائم یا پاسپورت کانادا را دارند. به صورت آماری، میانگین متوسط شهریه در مقطع لیسانس حدود 18000 دلار، و در مقطع ارشد حدود 17000 دلار هستند. متوسط شهریه سالانه برای رشته های مربوط به مدیریت و MBA حدود 18000 تا 20000 دلار است. طبعا دانشگاه هایی وجود دارند که هزینه تحصیلی بسیار کمتر یا بسیار بیشتری دارند که با توجه به فاکتورهای عنوان شده متغیر است.
شرایط گرفتن بورسیه تحصیلی چیست؟
به طور کلی چند نوع کمک مالی برای ادامه تحصیل در کانادا وجود دارد که شامل بورسیه تحصیلی کانادا (scholarships and bursaries)، جوایز تحصیلی (awards)، کمک‌های مالی (grants)، کمک هزینه تحصیلی (fellowships) و وام (loans) می‌شود. Scholarships که نوعی از بورسیه تحصیلی کانادا است، براساس داشتن صلاحیت و برتری علمی، پیشرفت تحصیلی چشمگیر فردی، مهارت‌های ورزشی، تجربه داوطلبانه و مشارکت‌های فوق برنامه و یکسری تحقیقات خاص، به دانشجویان و خصوصا فارغ‌التحصیلان ارائه می‌گردد. بورسیه تحصیلی (Bursaries) به دانشجویانی با نیاز مالی داده می‌شود، به همین خاطر معمولا یک فرم درخواست مورد نیاز است و ممکن است اطلاعات و فرم درخواستی شما جهت شناسایی وضعیت مالی‌تان مورد بررسی دقیق قرار بگیرد. لازم به ذکر است بورسیه تحصیلی کانادا در مقطع کارشناسی در اغلب اوقات مختص شهروندان کانادایی و دانشجویان بومی این کشور است. برای کسب اطلاعات بیشتر از مدارک و شرایط اخذ بورسیه به لینک زیر مراجعه کنید: https://nilgam.com/canada-scholarship-conditions/#f2

نظرات کاربران

1 نفر
نظر خود را ثبت کنید