دانشگاه (Trinity Western (TWU یک دانشگاه هنر ، علوم و حرفه های مسیحی است. این دانشگاه خصوصی در لانگلی، کشور کانادا واقع شده است.

در ابتدا با نام دانشکده Junior Trinity در سال 1962 راه اندازی شد. ده سال بعد ، نام آن به دانشکده Trinity Western تغییر یافت. سرانجام در سال 1985 قوه مقننه بریتیش کلمبیا آن را با عنوان دانشگاه ترینیتی وسترن اعلام نمود. 
TWU بزرگترین موسسه مستقل علوم انسانی مسیحیان در کانادا است. دانشگاه Trinity Western متعهد به هفت ارزش اصلی است:

  • اطاعت از اقتدار کتاب مقدس
  • دنبال کردن یادگیری مبتنی بر ایمان و تأیید ایمان
  • تأثیر بر دگرگونی در فرهنگ
  • تلاش برای تعالی در تحصیلات دانشگاهی
  • انضباط در اجتماع
  • تمرین برای میهمان نوازی مسیحی

TWU عضو انجمن دانشگاه ها و کالج های کانادا و عضو کنسول دانشگاه های مسیحی است که دارای 42 رشته در مقطع کارشناسی و 17 رشته در مقطع تحصیلات تکمیلی است. دانشگاه ترینیتی وسترن به خاطر کیفیت خود شناخته شده و معروف است. نام این دانشگاه به خاطر تجربه‌ی آموزشی که در اختیار دانشجویان قرار می‌دهد همواره در میان برترین دانشگاه‌های کانادا می‌درخشد. TWU سه کرسی پژوهشی کانادا را دارد و بر آموزش تجربی تاکید می‌کند. دانشجویان از بیش از 45 کشور جهان به دانشگاه ترینیتی وسترن آمده و در سطوح کارشناسی و تحصیلات تکمیلی ثبت نام می‌کنند. TWU برنامه‌های دانشجویان بین المللی (ISP) را به عنوان پلی بین امریکای شمالی و دانشجویان خارجی ارائه می‌کند، فعالیت‌های اجتماعی را سازمان می‌دهد و برای دانشجویان خارجی و چند فرهنگی، تسهیلات ویژه‌ی خوشامدگویی دارد. همچنین، از طریق برنامه‌های متعدد رسمی و غیر رسمی امکان تبادل فرهنگی و افزایش آگاهی همگانی را فراهم می‌آورد.