مدرسه مدیریت تورنتو یا به اختصار TSoM یکی از موسسات آموزش عالی خصوصی در شهر تورنتو در استان انتاریو کانادا است که یک کالج ابتکاری در زمینه تجارت و مدیریت است و طیف گسترده‌ای از برنامه‌های شغلی متمرکز بر حوزه تجارت، مهمان نوازی و گردشگری، امنیت سایبری و حسابداری را ارائه می‌دهد. 

مدرسه مدیریت تورنتو در قلب شهر تورنتو واقع شده است که این شهر مرکز تجاری و اقتصادی کشور کانادا نیز به حساب می‌آید و شرکت‌های برجسته آمریکای شمالی نیز در این شهر مستقر هستند. دانشجویان مدرسه مدیریت تورنتو همزمان با تحصیل در این دانشکده می‌توانند فرصت‌های شغلی بی شمار و همچنین جاذبه‌های محلی فراروانی را در شهر تورنتو کشف و تجربه کنند. 

مدرسه مدیریت تورنتو در یک ساختمان پنج طبقه در شهر تورنتو واقع شده است که 23 کلاس، سالن شنوایی و سه آزمایشگاه کامپیوتر در آن وجود دارد. همچنین مجموعه دانشجویی این مدرسه از بیش از 80 کشور جهان تشکیل شده است و متقاضیان بسیاری هرساله به منظور تحصیل در مدرسه مدیریت تورنتو به کشور کانادا مهاجرت تحصیلی می‌کنند.

از آنجایی که مدرسه مدیریت تورنتو در ارائه خدمات آموزشی باکیفیت بسیار تجربه کسب کرده است و یک تجربه کاری واقعی را در زمان تحصیل به دانشجویان خود ارائه می‌کند، بیش از 100 کارفرما در شهر تورنتو با اطمینان کامل دانشجویان این مدرسه را پس از فارغ التحصیلی استخدام می‌کنند و آن‌ها را وارد بازار کار می‌کنند. 

مدرسه مدیریت تورنتو برای طراحی و ارائه برنامه‌های شغل محور با رهبران صنعتی و تجاری دنیا همکاری می‌کند. TSoM با شرکت‌های بزرگ حوزه‌های مختلف تجاری و فناوری همچون: خدمات وب آمازون، CompTIA، موسسه بازاریابی دیجیتال، Oracle Hospitality ، Quickbooks و Tableau در کشور کانادا و دیگر کشورها همکاری می‌کند. 

GUS شبکه‌ای از بیش از 20 موسسه آموزش عالی در سراسر جهان است که با مدارس و کالج‌هایی در آمریکای شمالی، اروپا، سنگاپور و ... همکاری می‌کند که یکی از این موسسات آموزشی، مدرسه مدیریت تورنتو است و به بیش از 55.000 دانشجو در سراسر جهان آموزش می‌دهند. 

روش‌های آموزشی در TSoM کاملا نوآورانه هستند و برنامه‌های آموزشی این مدرسه ترکیبی از یادگیری نظری، کاربردی و تجربی است که بسیار متنوع هستند و در مقاطع مختلف به دانشجویان ارائه می‌شود که مدارک معتبری نیز در پایان هر دوره تحصیلی به فارغ التحصیلان این مدرسه ارائه می‌شود که می‌توانند با داشتن یکی از این مدارک آینده شغلی مناسبی برای خود متصور شوند.

از شاخصه‌های تحصیل در مدرسه مدیریت تورنتو، محیط خاص این دانشگاه است که در آن سعی شده است دانشجویان در محیطی الهام بخش، ابتکاری و مثبت حضور داشته باشند تا بتوانند در یک محیط مناسب تحصیل کنند و از اساتید برجسته و مجرب که در این مدرسه حضور دارند استفاده می‌کنند و تجربیات عملی گسترده‌ای را برای دانشجویان به اشتراک بگذرانند که این امر سبب شده است که میزان رضایت دانشجویان از تحصیل در این مدرسه به بیش از 90 درصد رسیده است.

یکی از بهترین روش‌های مهاجرت به کشور کانادا از ایران، مهاجرت تحصیلی است و به همین خاطر اطلاع از شرایط و هزینه مهاجرت تحصیلی به کانادا برای خیلی از متقاضیان ادامه تحصیل در این کشور از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. توصیه می‌کنیم مطلب ویزای تحصیلی کانادا را در لتس گو یونی بخوانید و بیشتر بدانید.

شرایط پذیرش مدرسه مدیریت تورنتو

مدرسه مدیریت تورنتو یکی از برترین کالج‌های کشور کانادا است که آموزش‌های باکیفیت و شغل محور فراوانی را برای دانشجویان محصل در این کالج ارائه می‌کند. از این رو لتس گو یونی به عنوان نماینده رسمی این کالج در ایران همراه شماست تا به راحتی برای تحصیل در کشور کانادا و TSoM اقدام کنید و با موفقیت نامه اخذ پذیرش تحصیلی این موسسه را دریافت کنید.

لازم به ذکر است بدانید که برای اخذ پذیرش تحصیلی از مدرسه مدیریت تورنتو، می‌توانید از خدمات پذیرش تحصیلی رایگان لتس گو یونی استفاده کنید و در هزینه‌های خود صرفه جویی کنید. شرایط درخواست برای اخذ پذیرش تحصیلی رایگان از TSoM و تحصیل در کانادا به شرح زیر است که فقط کافی است مدارک مورد نیاز را با کارشناسان لتس گو یونی بررسی کنید و از خدمات پذیرش تحصیلی رایگان ما استفاده کنید:

متقاضی پذیرش تحصیلی از مدرسه مدیریت تورنتو باید حداقل 18 سال سن داشته باشد و همچنین داشتن دیپلم دوره متوسطه نیز لازم است. یکی دیگر از شرایط اخذ پذیرش تحصیلی از این موسسه آموزشی داشتن مدرک آزمون هوش Wonderlic است که گرفتن حداقل نمره 14 و 16 برای برخی از دوره‌ها و حداقل نمره 15 برای اکثر برنامه‌های این موسسه مورد قبول می‌باشد.

همچنین داشتن مهارت در استفاده از زبان انگلیسی نیز یکی دیگر از لازمه‌های موفقیت در اخذ پذیرش تحصیلی از این مدرسه است که اگر زبان مادری متقاضی انگلیسی نباشد، مدرک IELTS با حداقل نمره 5.5 و یا معادل آن مورد نیاز است و اگر متقاضی هیچ یک از این مدارک را نداشته باشد می‌تواند در آزمون ارزیابی زبان مدرسه مدریت تورنتو شرکت کند و نمره قبولی آن را کسب کند.

رشته ‌های مدرسه مدیریت تورنتو 

تمرکز مدرسه مدیریت تورنتو بر روی یادگیری عملی است تا مهارت‌هایی را به دانشجویان آموزش دهد که آن‌ها را برای دنیای تجارت آماده کند. برنامه‌های آموزشی این مدرسه به صورت آنلاین و حضوری ارائه می‌شود و دانشجویان می‌توانند در دوره‌های آموزشی این کالج تجربی محور پذیرش تحصیلی بگیرند.

دوره‌های آموزشی در TSoM در سطح گواهینامه، دیپلم و دیپلم پیشرفته ارائه می‌شود و مجموعه گسترده‌ای از برنامه‌ها از جمله: تجارت، مهمانداری و گردشگری، حسابداری، بازاریابی دیجیتال، تجزیه و تحلیل داده‌ها و ... در این کالج موجود است. 

تحصیل در این موسسه آموزشی این فرصت را پیش روی دانشجویان قرار می‌دهد که در یک موسسه معتبر آموزشی- شغلی حضور داشته باشند و پس از تحصیل می‌توانند در یک شغل مورد علاقه ادامه دهند. این مدرسه همچنین عضو افتخاری گروه کالج‌های شغلی انتاریو (CCO) و انجمن ملی کالج‌های شغلی (NACC) است که بر اعتبار این موسسه آموزشی می‌افزاید.

هزینه تحصیل در مدرسه مدیریت تورنتو

هزینه و مخارج تحصیل در کالج‌ها و مدارس کشور کانادا به نسبت تحصیل در دانشگاه‌های این کشور مقرون به صرفه‌تر است و موقعیت‌های شغلی بیشتری نیز در انتظار فارغ التحصیلان این نوع موسسات آموزشی است. 

به طور مثال شهریه تحصیل در دوره‌های مربوط به حوزه آموزشی تجارت در این مدرسه از 10 هزار دلار کانادا در سال شروع می‌شود و در برخی از دوره‌ها تا حدود 20 هزار دلار کانادا در سال نیز می‌رسد. شهریه دوره‌های مربوط به هتلداری و گردشگری نیز همانند برنامه‌های حوزه تجارت محاسبه شده است.

همچنین شهریه تحصیل در رشته‌هایی همچون: تجزیه و تحلیل داده‌ها در حدود 12 هزار دلار کانادا، رشته مربوط به حوزه حسابداری 14.850 دلار کانادا و رشته مربوط به حوزه فناوری اطلاعات هم در حدود 14.495 دلار کانادا می‌باشد.

لازم است بدانید که هزینه ملزومات و کتب تحصیلی با توجه به هر رشته تحصیلی محاسبه شده است که در بین 250 تا 500 دلار کانادا در سال متغیر است. 

هزینه‌های اقامت دانشجویان بین المللی در شهر تورنتو کانادا بسته به نوع محل اقامت و مکان آن می‌تواند از 500 دلار کانادا تا 2 هزار دلار کانادا در ماه متغیر باشد که به نسبت هزینه زیادی است. به جز اجاره خانه، زندگی دانشجویی در تورنتو هزینه‌های دیگری مانند حمل و نقل، غذا و اوقات فراغت را نیز شامل می‌شود که به عنوان یک دانشجوی خارجی باید کاملا برای این مخارج برنامه‌ریزی دقیقی انجام شود.

همچنین TSoM به منظور کمک در هزینه‌ها و مخارج تحصیل دانشجویان خود برنامه‌های مختلف بورسیه تحصیلی نیز در نظر گرفته است که مبلغ آن به تعداد واحد انتخابی در هر دوره بستگی دارد و مبالغی در حدود 1.500 تا 5.500 دلار کانادا به منظور بورسیه تحصیلی و بسته به نوع رشته تحصیلی به دانشجویان اعطا می‌شود. 

اجازه کار کردن حین تحصیل

دانشجویانی که از TSoM پذیرش تحصیلی گرفته باشند و مجوز تحصیل در کشور کانادا را داشته باشند، می‌توانند همزمان با برنامه تحصیلی خود مشغول به کار شوند و 20 ساعت در هفته کار کنند و درآمد کسب کنند تا بتوانند به برنامه مالی خود کمک کنند و از پس مخارج زندگی در کشور کانادا و شهر تورنتو برآیند.

نتیجه‌گیری

اگر به این نتیجه رسیدید که برای اخذ پذیرش تحصیلی از کالج های کشور کانادا، مدرسه مدیریت تورنتو بهترین گزینه برای شماست پس بهتره هرچه سریع‌تر وقت مشاوره مهاجرت تحصیلی رزرو کنید تا با کارشناسان با تجربه لتس گو یونی شرایطتون رو بررسی کنید و بدون دغدغه از این دانشگاه پذیرش تحصیلی رایگان بگیرید.