**شما میتوانید رشته های ارائه شده را از طریق دانشکده کشاورزی دانشگاه دالهوسی مشاهده فرمایید**

کالج کشاورزی نوا اسکوشیا (NSAC) یک کالج دانشگاهی در کانادا ستکه در 14 فوریه 1905 تأسیس شد و از آن زمان تحت نظر 
اداره کشاورزی نوا اسکوشیا واقع در بیگ هیل ، اداره می شود. سالهاست که کالج کشاورزی نوا اسکوشیا با دانشگاه Dalhousie 
ادغام شده و در تاریخ 1 سپتامبر 2012 به دانشکده کشاورزی Dalhousie تبدیل شده است.  نام مستعار محبوب این کالج  "AC" است. 
دانشکده کشاورزی واقع در خارج از ترورو در بیگ هیل ، نوا اسکوشیا ، یک مزرعه کار ، تقریباً هزار هکتار از زمینه های تحقیقاتی ، باغ ها و گلخانه ها است و در سال 1905 بر پایه تاریخ افتخارآمیز آموزش و پژوهش پیشرو در صنعت ساخته شده است. در سال 2012 ، این موسسه تحقیقاتی برای ادامه سنت تعالی خود در آموزش و تحقیقات به دانشگاه Dalhousie پیوست.
 Dalhousie هر ساله از بیش از 18000 دانشجو در محوطه دانشکده های خود استقبال می کند و از دستاوردهای بیش از110،000 فارغ التحصیل تجلیل می کند.

همانطور که میدانید کشاورزی در دنیای امروز یک صنعت جالب و چالش برانگیز است که در آن می توان بسیار مثمر الثمر بود. برنامه های منحصر به فرد دانشکده کشاورزی رشته های اصلی علوم کشاورزی را با مدیریت تجارت و فناوری نوآورانه ترکیب می کند. شما در این دانشکده می توانید مهندسی ، معماری منظر ، تجارت بین المللی غذا ، آبزی پروری و موارد دیگر را مطالعه کنید. کلاسهای دانشکده کشاورزی دالهوزی شامل بحث های پر جنب و جوش پیرامون موضوعات جاری و همچنین یادگیری کابردی در کلاس ، آزمایشگاه و محیط می باشد و به دانشجویان تجربه عملی و مزیت رقابتی را می دهد تا در راستای سوق دادن به مشاغل محلی ، ملی و جهانی سودمند باشد.  

کلاس ها کوچک و فضای دوستانه محیط مناسبی را برای یادگیری با کیفیت بالا ، شبکه سازی و دوستی ها ، فراهم می کند. این پردیس مکانی برای تعالی است که در آن دوستی و مهارت های کشاورزی پرورش می یابد.