لتس گو یونی
school

new york institute of technology (NYIT)

خصوصی
نوع موسسه
خصوصی
1955
سال تاسیس
1955
1629
رتبه جهانی
1629

درباره دانشگاه

work-permit
اجازه کار در زمان تحصیل
اطلاعات بیشتر
دانشجویان این کشور اجازه کار در زمان تحصیل دارند
pgwp
اجازه کار پس از فارغ تحصیلی
اطلاعات بیشتر
دانشجویان این رشته اجازه کار پس از فارغ تحصیلی دارند

دانشگاه New York Institute of Technology یک دانشگاه غیرانتفاعی پویا ، بسیار معتبر که متعهد به آموزش نسل بعدی رهبران ، و الهام بخش نوآوری و پیشرفت کارآفرینی است.

این دانشگاه در سال 1955 در شعبه مرکزی نیویورک آمریکا تاسیس گردیده و از آن زمان تا به الان دارای 100 شعبه در سراسر جهان و همچنین 9000 دانشجو فعال در حوزه های پزشکی، مهندسی تکنولوژی، معماری و..... است.

هدف دانشگاه New York Institute of Technology ایجاد تعادلبین علوم، مهندسی و آموزش هنر های لیبرال بوده و از آن زمان تاکنون ، این مرکز بر این مدل تمرکز کرده است تا دانشجویان را برای مشاغل فعلی و آینده آماده کند.

NYIT-Vancouver در مرکز شهر ونکوور ، در قلب منطقه مالی و نزدیک بسیاری از اماکن فرهنگی واقع شده است.

انستیتوی فناوری نیویورک توسط کمیسیون آموزش عالی ایالات متحده در ایالات متحده معتبر است.

دانشکده مدیریت توسط AACSB International (انجمن پیشبرد دانشکده های تجاری دانشگاه) معتبر شناخته شده است ، یک اعتبارنامه جهانی که شامل همه برنامه های تجاری NYIT در سراسر جهان ، از جمله ونکوور است.

در بریتیش کلمبیا ، کانادا ، NYIT توسط وزارت آموزش پیشرفته مجاز است و جزو مدارس پس از دوره متوسطه تحت عنوان EQA بریتانیا است.

NYIT همچنین در وب سایت Citizenship and Immigration Canada به عنوان شرکت کننده در برنامه اجازه کار خارج از دانشگاه ذکر شده است و در وب سایت مرکز اطلاعات کانادا برای اعتبارات بین المللی ذکر شده است.

نکته: این دانشگاه فاقد خوابگاه می باشد و جهت اقامت در شهر ونکوور به شما از سمت دانشگاه در زمان ثبت نام مشاوره داده خواهد شد.

 

 

 

برای تعیین سطح و مشاهده امتیاز خود، فرم ارزیابی را تکمیل کنید
ارزیابی آنلاین
کانادا بریتیش کلمبیا ونکوور
مشاهده همه تصاویر

دانشکده ها

Engineering & Computing Sciences
Engineering & Computing Sciences
مشاهده رشته ها
School of Management
School of Management
مشاهده رشته ها
Global Academic Programs
Global Academic Programs
مشاهده رشته ها

رشته های تحصیلی

نمایش فیلترها
دانشکده
عنوان رشته تحصیلی
شهریه سالانه
engineering
Master's Degree
2 ساله
شهریه 25,000 دلار در سال
engineering
Master's Degree
2 ساله
شهریه 25,000 دلار در سال
business
Master's Degree
2 ساله
شهریه 26,000 دلار در سال
teaching
Master's Degree
2 ساله
شهریه 25,000 دلار در سال
business
Master's Degree
2 ساله
شهریه 26,000 دلار در سال

مشاهیر دانشگاه

Robert E. Evanson
Robert E. Evanson
رئیس آموزشگاه McGraw-Hill
Jerry Romano
Jerry Romano
رئیس جشنواره New York Emmy Awards
James Chemp
James Chemp
مدیر مهندسی فروشگاه های 7-Eleven
Patri Friedman
Patri Friedman
مهندس نرم افزار در گوگل

سوالات متداول

شرایط گرفتن بورسیه تحصیلی چیست؟
به طور کلی چند نوع کمک مالی برای ادامه تحصیل در کانادا وجود دارد که شامل بورسیه تحصیلی کانادا (scholarships and bursaries)، جوایز تحصیلی (awards)، کمک‌های مالی (grants)، کمک هزینه تحصیلی (fellowships) و وام (loans) می‌شود. Scholarships که نوعی از بورسیه تحصیلی کانادا است، براساس داشتن صلاحیت و برتری علمی، پیشرفت تحصیلی چشمگیر فردی، مهارت‌های ورزشی، تجربه داوطلبانه و مشارکت‌های فوق برنامه و یکسری تحقیقات خاص، به دانشجویان و خصوصا فارغ‌التحصیلان ارائه می‌گردد. بورسیه تحصیلی (Bursaries) به دانشجویانی با نیاز مالی داده می‌شود، به همین خاطر معمولا یک فرم درخواست مورد نیاز است و ممکن است اطلاعات و فرم درخواستی شما جهت شناسایی وضعیت مالی‌تان مورد بررسی دقیق قرار بگیرد. لازم به ذکر است بورسیه تحصیلی کانادا در مقطع کارشناسی در اغلب اوقات مختص شهروندان کانادایی و دانشجویان بومی این کشور است. برای کسب اطلاعات بیشتر از مدارک و شرایط اخذ بورسیه به لینک زیر مراجعه کنید: https://nilgam.com/canada-scholarship-conditions/#f2
شهریه دانشگاه ها در کانادا چقدر است؟
شهریه دانشگاه ها در کانادا بر اساس چندین عامل مشخص می شود: دولتی یا خصوصی بودن دانشگاه، رنک داخلی و جهانی، رشته های ارائه شده (رشته های پزشکی و آزمایشگاهی معمولا پرهزینه تر هستند)، شهر و لوکیشن دانشگاه و ... بنابراین رقم مشخصی قابل ارائه نیست. به طور کلی، هزینه تحصیل دانشجویان خارجی به مراتب بیشتر از هزینه دانشجویانی است که اقامت دائم یا پاسپورت کانادا را دارند. به صورت آماری، میانگین متوسط شهریه در مقطع لیسانس حدود 18000 دلار، و در مقطع ارشد حدود 17000 دلار هستند. متوسط شهریه سالانه برای رشته های مربوط به مدیریت و MBA حدود 18000 تا 20000 دلار است. طبعا دانشگاه هایی وجود دارند که هزینه تحصیلی بسیار کمتر یا بسیار بیشتری دارند که با توجه به فاکتورهای عنوان شده متغیر است.

نظرات کاربران

امتیاز دهید
نظر خود را ثبت کنید