دانشگاه New York Institute of Technology یک دانشگاه غیرانتفاعی پویا ، بسیار معتبر که متعهد به آموزش نسل بعدی رهبران ، و الهام بخش نوآوری و پیشرفت کارآفرینی است.

این دانشگاه در سال 1955 در شعبه مرکزی نیویورک آمریکا تاسیس گردیده و از آن زمان تا به الان دارای 100 شعبه در سراسر جهان و همچنین 9000 دانشجو فعال در حوزه های پزشکی، مهندسی تکنولوژی، معماری و..... است.

هدف دانشگاه New York Institute of Technology ایجاد تعادلبین علوم، مهندسی و آموزش هنر های لیبرال بوده و از آن زمان تاکنون ، این مرکز بر این مدل تمرکز کرده است تا دانشجویان را برای مشاغل فعلی و آینده آماده کند.

NYIT-Vancouver در مرکز شهر ونکوور ، در قلب منطقه مالی و نزدیک بسیاری از اماکن فرهنگی واقع شده است.

انستیتوی فناوری نیویورک توسط کمیسیون آموزش عالی ایالات متحده در ایالات متحده معتبر است.

دانشکده مدیریت توسط AACSB International (انجمن پیشبرد دانشکده های تجاری دانشگاه) معتبر شناخته شده است ، یک اعتبارنامه جهانی که شامل همه برنامه های تجاری NYIT در سراسر جهان ، از جمله ونکوور است.

در بریتیش کلمبیا ، کانادا ، NYIT توسط وزارت آموزش پیشرفته مجاز است و جزو مدارس پس از دوره متوسطه تحت عنوان EQA بریتانیا است.

NYIT همچنین در وب سایت Citizenship and Immigration Canada به عنوان شرکت کننده در برنامه اجازه کار خارج از دانشگاه ذکر شده است و در وب سایت مرکز اطلاعات کانادا برای اعتبارات بین المللی ذکر شده است.

نکته: این دانشگاه فاقد خوابگاه می باشد و جهت اقامت در شهر ونکوور به شما از سمت دانشگاه در زمان ثبت نام مشاوره داده خواهد شد.

سایر شعبه های دانشگاه New York Institute of Technology در سایر کشور ها:

Long Island, آمریکا

New York, آمریکا

Jonesboro, آمریکا

Abu Dhabi, امارات

Beijing, چین

Nanjing, چین