موسسه فناوری نیویورک در شهر ونکوور واقع شده. با لتس گو یونی درباره پذیرش از دانشگاه nyit، رشته‌ های تحصیلی NYIT و رتبه دانشگاه NYIT بیشتر بدانید. موسسه فناوری نیویورک یک موسسه خصوصی در شهر ونکوور استان بریتیش کلمبیا و در کشور کانادا است. این موسسه یکی از شعب موسسه فناوری شهر نیویورک است که شعبه اصلی NYIT در سال 1955 در شهر نیویورک تاسیس شد و فعالیت‌های آموزشی را در کشور آمریکا آغاز کرد که با گذشت بیش از 65 سال، اکنون شعبی در لانگ آیلند، امارات، چین و ونکوور کانادا دارد.

مرکز NYIT-Vancouver در سال 1995 و در قلب شهر ونکوور و در نزدیکی بسیاری از مراکز مهم شهری تاسیس شد که بیش از 50 رشته آموزشی در دوره‌های مختلف را برای علاقه مندان تحصیل در ونکوور و کشور کانادا ارائه می‌کند.

دانشجویان تمام وقت موسسه فناوری نیویورک در تمامی شعب 9،559 نفر است که از این تعداد 4764 دانشجو در مقطع کارشناسی این موسسه و بقیه در مقاطع دیگر تحصیل می‌کنند. همچنین لازم به ذکر است که NYIT پذیرای دانشجویان بین المللی از بیش از 90 کشور دنیا است.

در موسسه فناوری نیویورک شعبه ونکوور اندازه کلاس‌ها کوچک است و این اندازه کلاس باعث می‌شود ارتباط دانشجو و اساتید بسیار نزدیکتر باشد. همچنین در این موسسه فرصت‌های زیادی برای کارآموزی، دوره‌های آموزشی و برنامه‌های مشاوره در موسسات تجاری و مالی پیشرو در منطقه وجود دارد و در اختیار دانشجویان قرار می‌گیرد. 

موقعیت مکانی عالی موسسه NYIT این فرصت را در اختیار دانشجویان قرار می‌دهد تا از مناظر طبیعی و زیبای شهر ونکوور و سواحل آفتابی آن استفاده کنند و اوقات فراغت خود را در محیط پر جنب و جوش شهر بگذرانند. شهر ونکوور یکی از محبوب ترین مقاصد سفر در جهان است و آب و هوای آن معتدل است و به طور مداوم در میان سه شهر برتر جهان برای زندگی قرار دارد.

این موسسه آموزشی که تمامی مدارک و مجوزهای آموزشی معتبر کشور آمریکا را دارد موفق به اخذ مجوز وزارت آموزش پیشرفته استان بریتیش کلمبیا و کشور کانادا نیز شده است و در زمره موسسات تحصیلات تکمیلی تعیین شده توسط EQA بریتیش کلمبیاست. 

در انستیتوی فناوری نیویورک، اعضای هیئت علمی و اساتید برجسته یک تجربه دانشجویی متفاوت را به دانشجویان خود ارائه می‌دهند که در آن تفکر خلاقانه و انتقادی را در میان دیگر برنامه‌های آموزشی حرفه‌ای مملو از فناوری جای داده‌اند که این سبک آموزشی فارغ التحصیلان NYIT را قادر می‌سازد تا جهان را تغییر دهند و با چالش‌های قرن 21 روبرو شوند و بتوانند آن‌ها را حل کنند و آینده را بسازنند.

دانشجویان فناوری نیویورک از زمان شروع دوره آموزشی خود در این موسسه و تا زمان فارغ التحصیلی در مقاطع مختلف، به درک منسجمی از دانش، مهارت‌ها و ارزش‌های هر رشته تحصیلی می‌رسند و آن‌ها را کسب می‌کنند و در داخل پردیس دانشگاه از آزمایشگاه‌های کامپیوتر، سالن‌های دانشجویی و یک مرکز آموزش از راه دور برخوردار هستند.

پذیرش از دانشگاه nyit

شرایط اخذ پذیرش تحصیلی و سپس موفقیت در اخذ ویزای تحصیلی برای هر دانشگاه متفاوت است، پس اولین قدم برای اقدام به مهاجرت تحصیلی انتخاب دانشگاه و پس از آن انتخاب رشته تحصیلی مورد نظر است. دانشجویان بین المللی در صورت کسب امتیاز B مجاز به اخذ پذیرش تحصیلی در موسسه فناوری نیویورک کانادا هستند. شرایط عمومی مورد نیاز برای اخذ پذیرش تحصیلی از NYIT برای دانشجویان بین المللی به شرح زیر است:

•    مدرک پیش دانشگاهی با حداقل نمره 15

•    مدرک دیپلم دوره متوسطه

•    ترجمه رسمی مدارک به زبان انگلیسی

•    مهارت در زبان انگلیسی

*اگر زبان مادری متقاضی پذیرش تحصیلی از NYIT انگلیسی نباشد و یا تحصیلات خود را در کشورها و یا موسسات انگلیسی زبان نگذرانده باشد، باید با ارائه نتایج تافل، آیلتس یا PTE مهارت انگلیسی را نشان دهند:

مدرک TOEFL با حداقل نمره 79/ مدرک IELTS با حداقل نمره 6.5 به طور کلی/ مدرک PTE با حداقل نمره 53

رشته‌ های تحصیلی NYIT

NYIT یک موسسه جهانی است و برنامه‌های مختلفی را در پردیس‌های بین المللی خود در شهرهای نیویورک، لانگ آیلند، ونکوور، ابوظبی و ... ارائه می‌کند. NYIT برنامه‌های آموزشی را از طریق پنج مدرسه و دو دانشکده که در پردیس‌های جهانی آن پخش شده‌اند، ارائه می‌دهد که عبارت‌اند از: مدرسه معماری و طراحی، مدرسه آموزش، مدرسه علوم مهندسی و محاسبات، مدرسه بهداشت، مدرسه مدیریت، دانشکده هنر و علوم و کالج پزشکی

هنگامی که دانشجوی محصل در هریک از پردیس‌های  NYITیک مدرک تحصیلی دریافت می‌کنید، این مدرک جزئی از مدارک دانشگاه جهانی NYIT خواهد شد. همچنین یکی دیگر از مزایای تحصیل در NYIT این است که دانشجو می‌تواند برنامه خود را در ونکوور شروع کرده و در نیویورک یا سایر پردیس‌های جهانی این موسسه ادامه دهد و یا آن را به پایان برساند. موسسه فناوری نیویورک شعبه ونکوور برنامه‌های زیر را ارائه می‌دهد:

کارشناسی ارشد مدیریت انرژی، کارشناسی ارشد امنیت، شبکه و امنیت رایانه، کارشناسی ارشد فناوری آموزشی، کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی M.B.A و کارشناسی ارشد تمرکز مالی

هزینه تحصیل در دانشگاه NYIT

شهریه دوره‌های آموزشی NYIT در پردیس ونکوور به صورت سالیانه محاسبه می‌شود و دانشجو در ابتدای هر سال تحصیلی، مبلغ سالیانه شهریه را پرداخت می‌کند. 

شهریه رشته‌های قابل ارائه در پردیس ونکوور در حدود 29 هزار دلار آمریکا در سال است که مبالغ اجباری دیگری همچون: هزینه بیمه، ملزومات تحصیل، هزینه کالج، هزینه‌های زندگی و ... نیز به آن اضافه می‌شود که این مبلغ تا حدود 36 هزار دلار در سال افزایش پیدا می‌کند.

همچنین گزینه‌های متفاوتی برای پرداخت سپرده، شهریه و هزینه ها از طریق Flywire یا TransferMate برای دانشجویان بین المللی در این دانشگاه وجود دارد که روشی مقرون به صرفه و سریع برای انجام پرداخت‌های دانشجویان است.

اگر قصد مهاجرت تحصیلی به کشور کانادا را دارید، آیا اطلاع دارید که هزینه زندگی دانشجویی در کانادا چگونه است؟ لتس گو یونی در این مسیر همراه شماست و اطلاعات دقیق را در اختیار شما می‌گذارد.

رتبه دانشگاه NYIT

رتبه و رنکینگ موسسه فناوری نیویورک شعبه ونکوور NYIT براساس آخرین آمار وب سایت webometrics در جهان 1613 و در کانادا 350 در سال 2022 اعلام شده است.

خوابگاه دانشجویی

دانشجویان بین المللی NYIT در هنگام تحصیل این موسسه چندین گزینه برای اقامت دانشجویی در ترم اول از سوی دانشگاه دارند. اقامتگاه دانشجویان NYIT-Vancouver در Viva Tower، واقع در مرکز شهر و در نزدیکی دانشگاه است که این خوابگاه‌ها شامل آپارتمان‌های کاملاً مبله است که امکانات یک زندگی دانشجویی را دارند. 

همچنین دانشجویان پس از پایان ترم اول خود می‌توانند با کمک دانشگاه خانه‌های دانشجویی مقرون به صرفه‌ای را در شهر ونکوور پیدا کنند و در آن‌ها اقامت کنند.

نتیجه‌گیری

اگر به این نتیجه رسیدید که برای اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه‌های کشور کانادا، موسسه فناوری نیویورک شعبه ونکوور NYIT بهترین گزینه برای شماست پس بهتره هرچه سریع‌تر وقت مشاوره رزرو کنید تا با کارشناسان با تجربه لتس گو یونی شرایطتون رو بررسی کنید و بدون دغدغه از این دانشگاه پذیرش تحصیلی بگیرید.