دانشگاه کینگ یک دانشگاه مسیحی کانادایی است که در ادمونتون آلبرتا واقع شده است. این دانشگاه به دانشجویان و جوامع سراسر آلبرتا، غرب کانادا و بین المللی خدمت می کند.

دانشگاه کینگ مکانی است که اساتید و کارمندان معتقدند جهان می تواند به بهترین وجه مورد مطالعه قرار گیرد وقتی تصدیق کنیم که توسط خدا خلق شده و متعلق به اوست. به محوطه دانشگاه بیایید و چهره های دوستانه را ببینید. ما تمام تلاش خود را می کنیم تا عشق و لطف عیسی مسیح را به همه دانشجویان منعکس کنیم.

رشته های هنرهای آزاد لیبرال دانشجویان را در معرض ایده های جدید و رشته های بهم پیوسته قرار می دهد. این رشته ها توسط اساتید معتبر کلاس جهانی و ملی تدریس می شود و دانشجویان را به خوبی برای مشاغل آینده و برنامه های تحصیلات تکمیلی آماده می کند. دانشگاه کینگ به 94٪ نرخ اشتغال پس از فارغ التحصیلی دانش آموزان افتخار می کند!

این دانشگاه برای تعامل دانشجویی-دانشکده ، بعنوان یک دانشگاه حامی و با کیفیت تدریس، رتبه های بالا در سطح ملی را کسب کرده است. کلیه رشته های لیسانس، دیپلم و گواهینامه دانشگاه در سطح ملی توسط دولت آلبرتا، دانشگاه های کانادا، و بسیاری از سازمان ها، موسسات و سازمان های حرفه ای به رسمیت شناخته شده و معتبر است.

دانشگاه کینگ اذعان می کند که این واحد در قلمرو پیمان ششم، خانه سنتی بسیاری از افراد بومی، واقع شده است.