دانشگاه رویال رودز در کشور کانادا واقع شده. همراه لتس گو یونی درمورد رشته های دانشگاه رویال رودز و شرایط پذیرش دانشگاه رویال رودز بدانید. دانشگاه دولتی رویال رودز در منطقه کلوود در نزدیکی شهر ویکتوریا در استان بریتیش کلمبیا کانادا واقع شده است. محل ساخت پردیس اصلی این دانشگاه در سایت تاریخی ملی هتلی پارک Hatley Park واقع شده که مناظر طبیعی بسیار زیبایی را در بر گرفته است.

پردیس اصلی دانشگاه رویال رودز یک قلعه تاریخی است که در سال 1907 ساخته شد و بعدها در سال 1940 از آن به عنوان یک مرکز آموزشی برای ستوان‌های نیروی دریایی کشور کانادا مورد استفاده قرار گرفت و سالیان طولانی به همین منظور به فعالیت آموزشی نیروی دریایی ادامه داد. سرانجام در سال 1995 کالج نیروی دریایی رویال رودز به دانشگاه رویال رودز تغییر نام پیدا کرد و توسط دولت استانی بریتیش کلمبیا به دانشگاه رویال رودز مدرک دانشگاهی اعطا شد.

پردیس دانشگاه Royal Roads با مساحت بیش از 260 هکتار از پارک‌های سرسبز، مسیرهای پیاده روی و دوچرخه سواری، نمونه‌های باشکوه از گیاهان و جانوران ساحل غربی و مناظر زیبا تشکیل شده است و دانشجویان هنگامی که شروع به گشت و گذار در محوطه دانشگاه می‌کنند از دیدن مناظر زیبا خسته نمی‌شوید و زیبایی‌های محیط دانشگاه به فراگیری بهتر برنامه‌های آموزشی کمک می‌کند.

در دانشگاه رویال رودز بیش از 60 برنامه آموزشی در دوره‌های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا برای بیش از 10 هزار دانشجوی این دانشگاه ازائه می‌شود. همچنین دانشگاه Royal Roads بیش از 20،000 دانشجو در زمینه‌های مختلف همچون: رهبری، تجارت، محیط زیست، ارتباطات، گردشگری، هتلداری و عدالت اجتماعی را فارغ التحصیل کرده است که در بیش از 60 کشور جهان کار می‌کنند.

هدف اصلی دانشگاه رویال رودز کانادا ارائه برنامه‌های آموزشی در مقاطع مختلف و برای همه افراد جامعه فارغ از ملیت دانشجو، شغل و محل زندگی آن‌ها، است. در RRU از تحقیقات میان رشته‌ای پشتیبانی می‌شود تا مرزهای میان دانش‌ها برطرف شود و دانشجویان محصل در این دانشگاه بتوانند موانع پیش روی جوامع را برطرف کنند و برای مسائل مهم امروز راه حل پیدا کنند. 

رویال رودز یک دانشگاه پایدار با زیرساخت‌های پیشرفته و روش‌های آموزشی جدید و مدرن است که سیستم‌های آموزش آنلاین و از راه دور را پشتیبانی می‌کند. همچنین افرادی که از دانشگاه رویال رودز کانادا فارغ التحصیل می‌شوند به راحتی می‌توانند به کارهای مختلف موجود در استان بریتیش کلمبیا که مربوط به رشته تحصیلی آن‌هاست مشغول شوند.

لازم است بدانید لتس گو یونی نماینده رسمی دانشگاه Royal Roads کانادا در ایران است که خدمات فری اپلای و پذیرش تحصیلی رایگان را برای متقاضیان تحصیل در این دانشگاه ارائه می‌دهد. پس این فرصت را از دست ندهید و هرچه سریعتر از مشاوران لتس گو یونی وقت مشاوره بگیرید و برای این دانشگاه اقدام کنید.

شرایط پذیرش دانشگاه رویال رودز

مهاجرت تحصیلی به کشورهای دنیا یکی از دغدغه‌های بسیاری از ایرانی‌ها است و افرادی که علاقه مند به ورود به این مسیر هستند با مسائل و مشکلاتی روبرو هستند، که داشتن اطلاعات کافی در زمینه مهاجرت به آن‌ها کمک می‌کند که در ورود به این مسیر موفق باشند.

اگر انتخاب شما برای مهاجرت تحصیلی به کشور کانادا RRU است، می‌توانید از طریق خدمات فری اپلای و پذیرش تحصیلی رایگان لتس گو یونی برای پذیرش تحصیلی این دانشگاه اقدام کنید و با خیال راحت برای اخذ پذیرش تحصیلی از این دانشگاه اقدام کنید.

شرایط پذیرش تحصیلی دانشگاه رویال رودز کانادا بسیار منعطف است و فقط کافی است که مدارک زیر را برای مشاوران لتس گو یونی ارسال کنید تا برای شما خدمات پذیرش تحصیلی رایگان RRU انجام شود.

•    مدرک دیپلم دوره متوسطه

•    مدرک پیش دانشگاهی

•    ریز نمرات دوره تحصیلی دبیرستان 

•    ترجمه رسمی تمامی مدارک به زبان انگلیسی

•    مهارت در زبان انگلیسی

*اگر زبان مادری متقاضی پذیرش تحصیلی از RRU انگلیسی نباشد و یا تحصیلات خود را در کشورها و یا موسسات انگلیسی زبان نگذرانده باشد، باید یکی از مدارک معتبر را برای اثبات مهارت در زبان انگلیسی به دانشگاه ارائه دهد: 

مدرک TOEFL با حداقل نمره 88 به صورت کلی و حداقل نمره 20 در تمامی بخش‌ها/ مدرک IELTS با حداقل نمره 6.5 به طور کلی و در هیچ بخش نمره کمتر از 6 نباشد/ مدرک PTE با حداقل نمره 60 و در هیچ بخش نمره کمتر از 58 نباشد

رشته ‌های دانشگاه رویال رودز

دانشگاه رویال رودز کانادا بیش از 60 برنامه آموزشی و رشته تحصیلی برای علاقه مندان تحصیل در این دانشگاه ارائه می‌کند که در زمینه‌های مختلف تحصیلی هستند و دست متقاضیان تحصیل در این دانشگاه کاملا باز است و می‌توانند به علائق خود بپردازند و در آن تحصیل کنند. حوزه‌های آموزشی که در RRU تدریس می‌شود به شرح زیر است:

مدرسه تجارت: در زمینه تجارت برنامه های مختلف آموزشی در مقاطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی همچون: مدیریت بازرگانی، مدیریت جهانی و ... ارائه می‌شود.

مدرسه ارتباطات و فرهنگ: رشته های مختلف این دانشکده عبارت اند از: علوم اجتماعی، ارتباطات حرفه‌ای، مدیریت ارتباطات حرفه‌ای، مطالعات بین رشته‌ای و ... 

مدرسه آموزش و فناوری: برنامه‌های این حوزه آموزشی در ارتباط با آموزشی و ادغام آن با فناوری است که فقط در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا رشته تحصیلی ارائه می‌کند.

مدرسه محیط زیست و پایداری: رشته‌های تحصیلی این مدرسه در مقاطع مختلف ارائه می‌شوند و رشته‌ای همچون علوم محیط زیست و عمل زیست محیطی در این دانشگاه تدریس می‌شود.

مدرسه مطالعات بشردوستانه: برنامه های آموزشی این بخش مبتنی بر تجارت دنیای واقعی است و رشته هایی همچون: مطالعات عدالت، تجزیه و تحلیل و مدیریت تعارض، علوم اجتماعی، امنیت انسانی و سازندگی صلح و ... ارائه می‌شود.

مدرسه مطالعات رهبری: برنامه های آموزشی این مدرسه کمک موثری در یافتن ابزارها و پشتیبانی مورد نیاز برای دستیابی به اهداف شخصی و شغلی می‌کند و از طریق برنامه‌های رهبری و ابتکارات تحقیقاتی، تجربیات معتبر، چالش برانگیز و مشارکتی ارائه می‌شود. 

مدرسه گردشگری و هتلداری: رشته‌های تحصیلی این حوزه که علاقه مندان بسیاری در سراسر جهان دارد عبارت‌اند از: مدیریت گردشگری، مدیریت هتلداری بین المللی و ...

لازم است بدانید که RRU در زمینه گردشگری یکی از بهترین‌های کشور کانادا و دنیاست و اگر لیست دانشگاه های کانادا برای تحصیل در رشته گردشگری را مطالعه کنید، نام RRU در میان آن‌ها به چشم می‌خورد.

شهریه دانشگاه رویال رودز کانادا

به عنوان فردی که قصد مهاجرت تحصیلی به کشور کانادا دارد در نگاه اول مخارج و شهریه دانشگاه‌های کشور کانادا بسیار بالا است، ولی با کمی فکر کردن و مشورت در می‌یابیم که فرصت گرفتن اقامت دائم این کشور بعد از دوره تحصیلی موردی است که نمی‌توان از آن چشم پوشی کرد و همچنین برنامه‌های کار همزمان با آموزش نیز دغدغه مخارج دوران تحصیل را از بین می‌برد. 

پس اگر قصد مهاجرت تحصیلی و اخذ اقامت دائم کشور کانادا را دارید، گزینه پیشنهادی لتس گو یونی برای شما RRU است، چرا که برنامه‌های آموزشی این دانشگاه بسیار منعطف هستند و به راحتی می‌توانید همزمان با تحصیل کار کنید و هزینه‌های خود را تامین کنید.

شهریه سالیانه تحصیل در رشته‌های دوره کارشناسی RRU برای سال اول و دوم در حدود 21 هزار دلار کانادا تا 24 هزار دلار کانادا متغیر است. از طرف دیگر شهریه دوره‌های کارشناسی ارشد این دانشگاه در حدود 32 تا 36 هزار دلار کانادا متغیر است و بیشترین مبلغ آن مربوط به رشته مدیریت کسب و کار است که در حدود 51 هزار دلار می‌باشد. همچنین شهریه رشته‌های مقطع دکترای دانشگاه رویال رودز در حدود 87 هزار دلار کانادا می‌باشد.

رتبه دانشگاه رویال رودز کانادا 

براساس آخرین آمار وب سایت یونی‌رنک 4icu رنکینگ رویال رودز در جهان 1761 اعلام شده و در کشور کانادا رتبه 56 را کسب کرده است.

همچنین بر اساس رتبه‌بندی سایت وبومتریک، رتبه رویال رودز کانادا 2775 اعلام شده است.

بورسیه تحصیلی دانشگاه رویال رودز

بورسیه تحصیلی و جوائز متنوعی از سوی RRU برای کمک به شهریه دانشجویان در دسترس قرار گرفته است. بورسیه تحصیلی ورودی و جوائز ورودی قبل از شروع تحصیلات هر دانشجو و در قبال شرکت در مسابقات دانشگاه در دسترس هستند. 

هر سال چهار مسابقه با مهلت تعیین شده در روز اول فوریه، مه، آگوست و نوامبر برگزار می شود که جوائزی را برای دانشجویان درنظر می‌گیرند که بتوانند کمی از هزینه‌های تحصیل در این دانشگاه را جبران کنند. همچنین جوایز دیگری نیز در طول دوره تحصیل دانشجویان و در قبال پیشرفت‌های تحصیلی دانشجویان اعطا می‌شود. 

خوابگاه دانشجویی رویال رودز

متاسفانه دانشگاه Royal Roads کانادا برای اقامت بلند مدت دانشجویان غیر بومی خود خوابگاه‌های داخل پردیس دانشگاه ارائه نمی‌دهد و این خوابگاه‌های مخصوص دانشجویانی است که اقامت کوتاه مدت در دانشگاه دارند. دانشجویانی که در یک برنامه تمام وقت رویال رودز پذیرش تحصیلی گرفته‌اند باید به دنبال مسکن مورد نظر خود در خارج از پردیس دانشگاه باشند.

این حال، دانشجویان بین المللی که تازه وارد دانشگاه می‌شوند، می‌توانند برای مدت 2 هفته در محل اقامت موقت دانشگاه که شامل ساختمان‌های Millward و Nixon با 147 خوابگاه و 33 اتاق مجلل هستند، اقامت کنند. 

نتیجه‌گیری

اگر به این نتیجه رسیدید که برای اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه‌های کشور کانادا، RRU بهترین گزینه برای شماست پس بهتره هرچه سریع‌تر وقت مشاوره رزرو کنید تا با کارشناسان با تجربه لتس گو یونی شرایطتون رو بررسی کنید و بدون دغدغه از این دانشگاه پذیرش تحصیلی رایگان بگیرید.