دانشگاه کینگستون انگلستان یک دانشگاه فراگیر و پویا است که به عنوان مقصدی مناسب برای مهاجرت تحصیلی شناخته شده است. این مجموعه که در منطقه‌ای زیبا در کنار رودخانه در جنوب غربی لندن واقع شده است، تمام هیجان لندن مرکزی را در محیطی آرام و شهری ارائه می‌دهد. 

لندن محیطی عالی برای ایجاد شبکه تجاری جهانی شماست و در نتیجه، کینگستون یک دانشگاه جهانی و بین المللی است. از حدود ۱۹۰۰۰ دانشجوی آن، تقریباً ۴۰۰۰ نفر دانشجوی بین المللی هستند که از بیش از ۱۴۰ کشور آمده اند. اگر شما هم میخواهید مدارک خود را برای دانشگاه کینگستون بررسی کنید، از طریق رزرو وقت مشاوره مهاجرتی لتس گو یونی برای مهاجرت تحصیلی اقدام نمایید. 

دانشگاه کینگستون لندن

دانشگاه کینگستون لندن بر پایه آموزش مهارت محور بنیانگذاری شده است که بر اساس تحقیقات نوآورانه بنا شده است تا اطمینان حاصل شود فارغ التحصیلان، مهارت‌ها و دانش لازم برای موفقیت در مسیر شغلی انتخابی خود را داشته باشند. Kingston فضایی را برای شکوفایی خلاقیت و ایده‌های نوآورانه دانشجویان فراهم می‌کند و آن‌ها را به داشتن نگاهی مبتکرانه به دوران تحصیلشان تشویق می‌کند. 

دانشجویان هنگام تحصیل در انگلستان و این دانشگاه فرصت یادگیری از متخصصان و پژوهشگران برجسته در رشته تحصیلی خود را دارند و از تجربیات و دانش ارزشمند این افراد که سال‌ها در صنایع مختلف کسب کرده‌اند، بهره‌مند می‌شوند. علاوه بر این، اساتید این مجموعه با شور و اشتیاق فراوان به تدریس دروس خود می‌پردازند و دلسوزانه حامی موفقیت دانشجویانشان هستند. 

همچنین، برخی از رشته‌های این دانشگاه فرصت گذراندن دوره کارآموزی در شرکت‌های مرتبط با رشته تحصیلی را برای دانشجویان فراهم می‌کنند که به دانشجویان کمک می‌کنند تا قبل از فارغ‌التحصیلی، مسیر شغلی خود را ترسیم کنند و با کسب تجارب و ارتباطات ارزشمند، مسیر آینده خود را هموارتر سازند. 

Kingston با سرمایه‌گذاری ۱۱۸.۷ میلیون پوندی در چهار پردیس خود، محیطی آموزشی ایده‌آل را برای دانشجویان فراهم کرده است؛ که از جمله پروژه‌های اخیر این دانشگاه می‌توان به ساختمان مدرن تاون هاوس در پردیس پنرهین رود اشاره کرد. دانشگاه کینگستون، با ارائه دوره‌های آموزشی متنوع و باکیفیت در مقاطع مختلف تحصیلی، فرصتی ایده‌آل برای مهاجرت تحصیلی به انگلستان و ارتقای سطح علمی شما فراهم می‌کند.

رنکینگ دانشگاه کینگستون

دانشگاه کینگستون در زمینه‌های مختلف تحصیلی و بر اساس روش‌های رتبه‌بندی گوناگون، دستاوردهای درخشانی کسب کرده است. تعهد این مجموعه نیز به ارائه آموزش باکیفیت در سال ۲۰۲۳ با دریافت نشان طلای چارچوب تعالی تدریس (TEF) به رسمیت شناخته شد. در اینجا به برخی از این افتخارات اشاره می‌کنیم: 

  • رتبه ۵۸ در راهنمای دانشگاه گاردین ۲۰۲۴
  • دریافت نشان طلای چارچوب تعالی تدریس (TEF) در سال ۲۰۲۳
  • رتبه ۶۰۱-۶۱۰ در رتبه‌بندی جهانی دانشگاه‌های QS در سال ۲۰۲۴
  • قرار گرفتن در میان ۱۰ دانشگاه برتر لندن (راهنمای دانشگاه گاردین ۲۰۲۳) 
  • رتبه دوم در سراسر انگلستان برای رشته‌های مد و نساجی و پرستاری بهداشت روان (راهنمای دانشگاه گاردین ۲۰۲۳) 
  • رتبه پنجم در سراسر انگلستان برای رشته پرستاری کودکان (راهنمای دانشگاه گاردین ۲۰۲۳) 
  • رتبه اول در لندن برای رشته‌های مد و نساجی، پرستاری بهداشت روان، طراحی داخلی، پرستاری کودکان، طراحی گرافیک و مامایی (راهنمای دانشگاه گاردین ۲۰۲۳) 
  • رتبه دوم در لندن برای رشته‌های معماری، وکالت، پرستاری عمومی، مطالعات رسانه و فیلم (راهنمای دانشگاه گاردین ۲۰۲۳) 

رشته‌ های دانشگاه کینگستون

Kingston طیف گسترده‌ای از دوره‌های کارشناسی (حدود ۱۳۰ رشته) و کارشناسی ارشد (حدود ۲۰۰ رشته) را ارائه می‌دهد که چندین مورد از این دوره‌ها بر اساس راهنمای دانشگاه گاردین ۲۰۲۴، جزو بهترین‌های کشور شناخته شده‌اند. در بیشتر دوره‌های کارشناسی و ارشد و دکتری این مجموعه، فرصت گذراندن یک دوره کارآموزی ۱۲ ماهه یا تحصیل در خارج از کشور وجود دارد. 

هنگام تحصیل در انگلستان به عنوان دانشجوی این دانشگاه می‌توانید در کارگاه‌های رایگان آمادگی برای اشتغال و مسیر شغلی شرکت کنید و همچنین در طول سال در رویدادهای کاریابی و نمایشگاه‌های کارفرمایان حضور یابید. شایان به ذکر است که، Kingston یک مقصد تحصیلی جهانی معتبر در زمینه مد است. دوره تحصیلی مد این دانشگاه تنها یکی از دو دوره کلی انگلستان است که موفق به دریافت حداکثر نشان عالی («نشان‌های برتری») از وبسایت تاثیرگذار Business of Fashion شده است.

شرایط پذیرش دانشگاه کینگستون

برای واجد شرایط بودن جهت پذیرش، دانشجویان بین‌المللی باید مدرک آیلتس با حداقل نمره ۶.۵ به همراه سایر مدارک مانند توصیه‌نامه‌های تحصیلی (LOR)، انگیزه‌نامه (SOP)، جزئیات مربوط به مهاجرت و غیره ارائه دهند. درخواست پذیرش برای دوره‌های کارشناسی در هر دو ترم پاییز/پاییز و بهار/تابستان پذیرفته می‌شود. از طرف دیگر، درخواست‌های ارشد و دکتری در تمام طول سال بدون مهلت‌های سختگیرانه پذیرفته می‌شود. 

این مجموعه ممکن است، هنگام تحصیل در انگلستان از دانشجویان بین‌المللی برای شرکت در مصاحبه‌های تلفنی جهت ارزیابی دانش آن‌ها در مورد دوره‌ها و مهارت‌های ارتباطی آن‌ها به زبان انگلیسی دعوت کند. در برخی موارد، دانشگاه دانشجو را مستقیماً به محوطه دانشگاه دعوت می‌کند یا یک مصاحبه مجازی ترتیب می‌دهد.

تصمیمات پذیرش برای دوره‌های ارشد و دکتری بین ۴ تا ۶ هفته پس از ارسال درخواست و تصمیمات مربوط به درخواست‌های کارشناسی به صورت مستمر از طریق پورتال UCAS اعلام می‌شود. دانشجویانی که از Kingston پذیرش بدون قید و شرط دریافت می‌کنند، باید قبل از درخواست برای ویزای دانشجویی، درخواست نامه CAS را ارائه دهند. دانشجویان ارشد و دکتری باید پس از دریافت نامه CAS برای تضمین جایگاه خود، مبلغ غیر قابل استردادی را پرداخت کنند. 

نرخ پذیرش این مجموعه به طور کلی به دلیل داشتن سیاست پذیرش بسیار گزینشی، بین ۲۰ تا ۳۰ درصد است. اگرچه برآورده کردن شرایط پذیرش نسبتاً آسان است، اما تضمینی برای پذیرش همه افراد نیست. درخواست‌ها بر اساس چندین عامل از جمله عملکرد تحصیلی، مهارت‌ها و هرگونه تجربه مرتبط ارزیابی می‌شوند. همچنین، شرایط پذیرش برای همه دوره‌های کارشناسی یکسان است، در حالی که ممکن است برای برخی دوره‌های ارشد و دکتری متفاوت باشد. 

با توجه به سیاست پذیرش کاملاً رقابتی، توصیه می‌شود همه دانشجویان، به‌ویژه دانشجویان بین‌المللی، برای برجسته کردن درخواست و تسهیل مهاجرت تحصیلی خود، یک رزومه تحصیلی قوی داشته باشند. به جای تمرکز بر الزامات حداقلی، باید تلاش کنید تا به سطح رقابتی برسید. تیم لتس گو یونی می‌توانید در تکمیل مدارک شما را یاری دهد. 

شهریه دانشگاه کینگستون

شهریه دانشگاه کینگستون بسته به رشته تحصیلی انتخابی و اینکه واجد شرایط پرداخت شهریه دانشجویان داخلی یا دانشجویان خارج از اتحادیه اروپا باشید، متفاوت است. برای اطلاع از هزینه دقیق، لطفا به صفحه مربوط به رشته تحصیلی مورد نظر خود مراجعه کنید. دانشجویان بین‌المللی (غیر اتحادیه اروپا) باید حداقل ۵۰ درصد از شهریه را قبل از ثبت‌نام پرداخت کنند. ۵۰ درصد باقی‌مانده نیز باید قبل از تکمیل ثبت‌نام پرداخت شود، مگر اینکه قصد داشته باشید طبق برنامه پرداخت دانشگاه، به صورت اقساطی پرداخت کنید. در اینجا به شهریه‌های سال جاری Kingston اشاره مختصری می‌کنیم: 

دوره‌های کارشناسی: شهریه‌ها از حدود ۱۶.۰۰۰ پوند برای دوره‌های هنر و طراحی تا حدود ۱۸.۰۰۰ پوند برای رشته‌های داروسازی متغیر است. 

دوره‌های کارشناسی ارشد: شهریه‌ها از حدود ۱۷.۰۰۰ پوند شروع شده و می‌تواند تا ۲۲.۰۰۰ پوند افزایش یابد. 

دوره‌های دکتری پژوهشی: شهریه‌ها حدود ۱۶.۰۰۰ پوند است. 

بورسیه تحصیلی دانشگاه کینگستون

بورسیه‌های تحصیلی دانشگاه کینگستون برای سال جاری، بورسیه‌های تحصیلی با بودجه جزئی برای دانشجویان بین‌المللی هستند که برای دوره‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می‌شوند. یکی از آن‌ها بورسیه‌های تحصیلی بین‌المللی این مجموعه به ارزش ۵.۰۰۰ پوند می‌باشد. 

جوایز توسعه بین‌المللی نیز بورسیه‌های تحصیلی بین‌المللی برای سال اول تحصیل به متقاضیان بین‌المللی موفق اعطا می‌شود. بورسیه‌های بین‌المللی، بورسیه‌های تحصیلی جزئی هستند و این بدان معناست که شما باید مطمئن شوید که می‌توانید مبلغ باقی‌مانده برای شهریه و هزینه‌های زندگی را خودتان تأمین کنید. 

نحوه دریافت بورسیه: 

در صورتی که شهریه خود را به صورت اقساطی پرداخت می‌کنید، مبلغ ۵۰۰۰ پوند بورسیه از قسط آخر شما کسر خواهد شد. 

اگر کل شهریه خود را به صورت پیش‌پرداخت پرداخت می‌کنید، باید مبلغ ۵۰۰۰ پوند را از کل شهریه خود کم کنید (به عنوان مثال، اگر شهریه شما ۱۳.۵۰۰ پوند است و بورسیه تحصیلی ۵۰۰۰ پوندی دریافت می‌کنید، باید مبلغ ۸.۵۰۰ پوند پرداخت نمایید). 

شرایط لازم برای دریافت بورسیه‌های تحصیلی Kingston

برای واجد شرایط بودن جهت دریافت بورسیه‌های تحصیلی این مجموعه، متقاضی باید تمامی الزامات زیر را دارا باشد: 

زبان مورد نیاز: انگلیسی

کشورهای واجد شرایط: تمامی کشورهای دنیا

یک دانشجوی بین‌المللی هستید که ملزم به پرداخت «شهریه دانشجویان خارج از کشور» می‌باشید. 

پذیرش تحصیلی برای دوره کارشناسی یا کارشناسی ارشد در این مجموعه دریافت کرده‌اید. 

در حال حاضر در هیچ دوره کارشناسی یا دوره پیش‌دانشگاهی در این مجموعه ثبت‌نام نشده‌اید. 

خوابگاه و خدمات دانشجویی دانشگاه کینگستون

اقامت در خوابگاه‌های دانشجویی، راهی عالی برای آشنایی با دانشجویان دیگر از رشته‌ها و پیشینه‌های مختلف است. Kingston با بیش از ۲۳۰۰ اتاق در خوابگاه‌ها، گزینه‌های متنوعی را برای سلیقه‌ها و بودجه‌های مختلف ارائه می‌دهد. این مرکز اولویت اقامت در خوابگاه را به دانشجویان جدید کارشناسی که پذیرش خود را قطعی کرده‌اند، اختصاص می‌دهد. 

این مجموعه دارای شش خوابگاه دانشجویی است که همه آن‌ها در محوطه یا اطراف مرکز شهر قرار دارند. خوابگاه‌های متعلق به مرکز عمدتاً از اتاق‌های تک‌نفره با آشپزخانه‌ای مشترک بین ۲ تا ۹ دانشجو تشکیل شده‌اند و اکثر اتاق‌ها سرویس بهداشتی اختصاصی دارند. 

برخی از دانشجویان ترجیح می‌دهند به جای اقامت در خوابگاه، به صورت مستقل در مناطق اطراف مرکز زندگی کنند. تیم اختصاصی اسکان با ارائه مشاوره و راهنمایی به دانشجویان در یافتن اقامتگاه شخصی، از اتاق‌های تک‌نفره و خانه‌های اجاره‌ای گرفته تا اشتراک در خانه و آپارتمان، به آن‌ها کمک می‌کند. برای رفت و آمد بین پردیس‌های مختلف، خوابگاه‌ها و مرکز شهر نیز یک اتوبوس رایگان در نظر گرفته شده است. 

Kingston دارای یک تیم اختصاصی ویزا و تاییدیه پذیرش تحصیلی (CAS) است. پس از شروع تحصیل، مراکز اطلاعاتی مرکز خدمات پشتیبانی کلیدی در زمینه‌هایی مانند اسکان، مشاوره مالی، پشتیبانی معلولین، کمک‌های مالی دانشجویی، رفاه و موارد دیگر را به دانشجویان ارائه می‌دهند. 

دسترسی به این خدمات برای تمامی دانشجویان بعد از مهاجرت تحصیلی امکان‌پذیر است. همچنین، دانشگاه کینگستون سابقه‌ای درخشان در بهبود اشتغال فارغ‌التحصیلان خود دارد و به طور مرتب به عنوان برترین موسسه آموزش عالی انگلستان در زمینه راه‌اندازی شرکت‌های دانش‌بنیان توسط فارغ‌التحصیلان رتبه‌بندی شده است.