لتس گو یونی
چطور میتونم از معافیت تحصیلی استفاده کنم ؟
محمد امین ایگدر
07 خرداد 01
0

چطور میتونم از معافیت تحصیلی استفاده کنم ؟

سلام خسته نباشید وقت بخیر . بنده ۲۳ ساله و ترم آخر دانشجوی رشته مهندسی معماری در دانشگاه دولتی چنران اهواز در مقطع لیسانس هستم ، و مدرک زبان آیلتس هم تا دی یا بهمن ماه آماده میشه چون تازه استارت به زبان خوندن کردم ، خواستم ببینم شرایط معافیت تحصیلی ام به چه صورت هست ؟ من پاسپورت دارم ولی تاریخ انقضاش تمام شده و باید تمدید کنم . خواستم ببینم که بهترین راه برای معافیت تحصیلی چیه ؟ پروژه ی پایان نامم را تحویل ندهم و خودم را بندازم که تا شهریور سال دیگه معافیت تحصیلی داشته باشم یا این که لیسانسم را تمام کنم و فوق لیسانس دانشگاهی ثبت نام کنم و از اون طریق معافیت تحصیلی داشته باشم ؟ از طرفی چون میخوام برای ارشد و مهاجرت تحصیلی برای کانادا اقدام کنم ، اگر اینجا ارسد ثبت نام کنم مشکلی برای گرفتن پذیرش در مقطع ارشد در کانادا پیش نمیاد ؟


1 جواب ثبت شده است
حامد جعفری
18 خرداد 01
0
با سلام شما بعد از فارغ التحصیلی لیسانس 1 سال معافیت تحصیلی دارین که با قید وثیغه میتوانید ار کشور خارج شوین یا اینکه برای تمدید معافیت تحصیلی حتما برای دانشگاهی در مقطع فوق لیسانس ثبت نام کنید با ثبت نام ارشد در اینجا برای اپلای به مشکلی برنم خورین پاسپورت خود را تمدید کنید و اقدام به گرفتن مدارکتون از دانشگاه نمایید
ارسال پاسخ
    برای اطلاعات درباره پذیرش تحصیلی رایگان روی گزینه زیر کلیک کنید و یا فرم ارزیابی را تکمیل کنید و امتیاز خود را مشاهده کنید.