لتس گو یونی
هزینه‌های ارسال مدارک و دریافت ویزای آلمان
مهسا رسولی
05 آذر 00
0

هزینه‌های ارسال مدارک و دریافت ویزای آلمان

سلام. من تصمیم به تکمیل فرم تقاضا و دریافت ویزای کار آلمان را دارم. می‌دانم هزینه ویزا که باید به سفارت پرداخت شود 75 تا 80 یورو است. آیا این تنها هزینه‌ای است که برای دریافت ویزا و ارسال مدارک باید پرداخت کنم؟


2 جواب ثبت شده است
مهسا رسولی
05 آذر 00
0
خیر هزینه‌ی ویزا تنها بخشی از مبلغی است که شما باید برای آماده سازی و ارسال مدارک خود به آلمان هزینه کنید. فرد متقاضی از زمانی که مدارک خود را آماده و ترجمه کرده تا زمانی که ویزا را دریافت کند باید مبالغ مختلفی را بپردازد که مهم ترین آن ها عبارتند از: • هزینه ترجمه مدارک شناسایی، تحصیلی و سابقه کاری: این مبلغ بستگی به حجم و نوع مدارک ترجمه شده دارد اما به طور میانگین می‌تواند از 3 تا 7 میلیون تومان باشد. • هزینه تاییدیه زاب: این تاییدیه نشان دهنده اعتبار مدارک تحصیلی است و برای دریافت آن باید 200 یورو به حساب ZAB واریز شود. دقت داشته باشید که این تنها هزینه بررسی بوده و شامل هزینه ارسال و پست مدارک نمی شود. • هزینه تاییدیه دادگستری و وزارت امور خارجه: مبلغ متغیری از 200 تا 800 هزار تومان است. • هزینه تایید مدارک شناسایی در سفارت آلمان: 25 یورو • هزینه تایید مدرک تحصیلی در آلمان: 45 یورو
مرضیه مقدم
23 آذر 00
0
سلام.من دیپلم تجربی ۱۹ ساله با معدل ۱۹/۹۸ تصمیم دارم برای تحصیل رایگان و بورسیه در رشته پزشکی و یا دندان پزشکی و یا درو سازی در کشور آلمان اقدام کنم.آیا حتما باید زبان آلمانی رو بلد باشم یا خیر.وداشتن همین دوپارامتر برای اقدام کافی است یا خیر؟ممنون .
ارسال پاسخ
    برای اطلاعات درباره پذیرش تحصیلی رایگان روی گزینه زیر کلیک کنید و یا فرم ارزیابی را تکمیل کنید و امتیاز خود را مشاهده کنید.