لتس گو یونی
مهسا رسولی
05 آذر 1400
0

هزینه ویزای آلمان

سلام. هزینه‌ی ویزای آلمان چقدر است؟ آیا نوع ویزا بر روی مبلغ آن تاثیر دارد؟


4 جواب ثبت شده است
مهسا رسولی
05 آذر 1400
0
سلام دقت داشته باشید که ساکنین تمام کشورها برای ورود به آلمان نیاز به ویزا ندارند و برخی از آن‌ها معاف از دریافت ویزا هستند اما ایرانیان برای ورود به آلمان باید ویزا دریافت کنند. بسته به نوع مهاجرت نوع ویزا و هزینه آن نیز متفاوت است: هزینه ویزای تجاری آلمان: 80 یورو هزینه ویزای تحصیلی آلمان: 75 یورو هزینه ویزای کاری آلمان: 80 یورو هزینه ویزای کارآموزی آلمان: 75 یورو هزینه ویزای دیدار با خویشاوندان آلمان: 75 یورو هزینه ویزا را می‌توان به ارز محلی با توجه به نرخ مبادلاتی که توسط سفارت تایید شده است پرداخت کرد. توجه داشته باشید که ممکن است هزینه ویزا در زمان‌های مختلف اندکی تغییر کند و در صورتی که درخواست شما رد شود این هزینه قابل برگشت نیست.
هزینه ویزادرمانی
- سیدعبدالله محمدی
9 مرداد 02
هزینه ویزادرمانی المان
- سیدعبدالله محمدی
9 مرداد 02
Murtiza Mirzaie
26 آذر 1400
0
I'm from Afghanistan and I live in Guirmany
Murtiza Mirzaie
26 آذر 1400
0
I want work in Guarmany
سعادت سعادت
28 شهریور 1402
0
سلام دوست عزیز ویزای آلمان هرینه چندانی ندارد.... شما باید برای هزینه های زندگی در آلمان برنامه ریزی کنید. شاید در این حوزه مشاوره با وکیل مهاجرت به آلمان موسسات معتبر کمک کنه... وکیل مهاجرت به آلمان در حوزه تحصیل نیز خدمات ارائه می‌دهد، تحصیل در کشور آلمان که اقتصاد قدرتمندی دارد و به عنوان کشوری مدرن و صنعتی در جهان شناخته شده است، چندان کار ساده ای نیست.
ارسال پاسخ
    برای اطلاعات درباره پذیرش تحصیلی رایگان روی گزینه زیر کلیک کنید و یا فرم ارزیابی را تکمیل کنید و امتیاز خود را مشاهده کنید.