لتس گو یونی
شانس پذیرش مقطع لیسانس در کانادا با معدل بالای دیپلم بیشتر است یا مقطع ارشد با معدل پایین لیسانس؟
بیتا نجاتی
27 شهریور 1399
0

شانس پذیرش مقطع لیسانس در کانادا با معدل بالای دیپلم بیشتر است یا مقطع ارشد با معدل پایین لیسانس؟

من مدرک ارشد مدیریت دارم با معدل خوب،معدل بالای دیپلم و معدل پایین لیسانس .اولویتم اخذ پذیرش در رشته هنر،غیرمرتبط با تحصیلاتم است ولو در مقطع لیسانس اما بعد از مشاوره به من گفته شد بخاطر وقفه طولانی از فارغ التحصیلی تا امروز و قصد اخذ پذیرش در مقطع پایینتر از مدرک فعلی(پذیرش لیسانس) شانس کمی برای گرفتن ویزا دارم.لطفا راهنمایی کنید با شرایط من، کمترین ریسک برای اخذ پذیرش چیست؟ آیا در شاخه تحصیلات ارشدم باید ادامه تحصیل بدهم یا می توانم با معدل بالای دیپلم (یا حتی معدل پایین لیسانس)و سطح زبان خوب برای یک رشته غیرمرتبط یعنی رشته هنری پذیرش بگیرم؟


1 جواب ثبت شده است
اتابک مصلی
28 شهریور 1399
0
با سلام. همانطور که مشاورین در جلسه اشاره به ریسک های بالای ویزا برای شما کرده اند ، دو راه حل که وجود دارد این است که با رشته ای مناسب پذیرش بگیرید تا شانس ویزای بالا داشته باشید و بعد از وارد شدن به کانادا رشته خود را تغییر بدید روش دوم رفتن به کشور هایی که ویزای تحصیلی ساده تری دارند مثل ایتالیا و یا کشور هایی که ویزا نمیخواهند مثل ترکیه یا قبرس
ارسال پاسخ
    برای اطلاعات درباره پذیرش تحصیلی رایگان روی گزینه زیر کلیک کنید و یا فرم ارزیابی را تکمیل کنید و امتیاز خود را مشاهده کنید.