لتس گو یونی
تفاوت بین دانشگاه های EMU و CIU قبرس
محمد سینا ابراهیمی
25 شهریور 1399
0

تفاوت بین دانشگاه های EMU و CIU قبرس

تفاوت بین دو دانشگاه از نظر اعتبار مدارک تحصیلی و هزینه دانشگاه. هر دو دانشگاه تخفیف دارند یا خیر و هرکدام چقدر می باشد؟


3 جواب ثبت شده است
اتابک مصلی
25 شهریور 1399
0
سلام دانشگاه EMU یک دانشگاه دولتی با رنک 800 در دنیا میباشد که دارای گستردگی رشته ای بالا میباشد و این ترم 50 درصد تخفیف شهریه رو میتونیم براتون انجام بدیم. دانشگاه CIU دانشگاه بین المللی قبرس هست که شامل خوابگاه و تخفیف حتی تا 70 درصد میباشد که اعتبار نسبتا بالایی دارد. در مجموع هر دو دانشگاه های بسیار خوبی هستند و میتوانند ضمینه ساز ادامه تحصیل شما در اروپا شوند. با تشکر
نعیم عیدخانی
17 خرداد 1400
0
سلام. توضیحات ذکر شده در قسمت رنکینگ دانشگاه CIU، در مورد QS و EECA رو جای دیگه ای ندیدم. توی هیچ سایت رتبه بندی معتبری هم اسمی ازش نیست. میشه بفرمایید چطور میشه فهمید اعتبار علمی این دانشگاه رو کجا میشه دید، و آیا مدرکش برای ادامه تحصیل یا کار در اروپا معتبر هست؟
کریم عابدینی
26 آبان 1402
0
سلام من هم بررسی کردم توی سایتهای معتبری که qsدانشگاخهای دنیا را اورده از قبرس فقط یک دانشگاه تو لیتش بود اونم دانشگاه نیکوزیا قبرس جنوبی بود هیچکدام از دانشگاههای قبرس شمالی تو لیست qs نبود ممنون میشیم منبع خودتون را اعلام بفرمایید
ارسال پاسخ
    برای اطلاعات درباره پذیرش تحصیلی رایگان روی گزینه زیر کلیک کنید و یا فرم ارزیابی را تکمیل کنید و امتیاز خود را مشاهده کنید.