لتس گو یونی
هزینه ها وشرایط تحصیل در ترکیه
آزاده ویسی
07 اردیبهشت 1400
0

هزینه ها وشرایط تحصیل در ترکیه

سلام. من 20 سالمه مدرک کاردانی کامپیوتر گرفتم. میخوام بدونم شرایط تحصیل در ترکیه به چه صورت هست و صفر تا صد هزینه هاش چقدر میشه؟ و این که من مدرک زبان انگلیسی یا ترکی ندارم. داشتنش الزامیه؟ تو سایت خوندم که با فری اپلای احتیاج به ترجمه مدرک و بقیه چیزا نیست؟ درسته؟


2 جواب ثبت شده است
محمد خان بیگی
08 اردیبهشت 1400
-2
سلام برای تحصییل در مقطع کارشناسی رشته کامپیوتر شرایط مناسبی دارید که حدود هزینه های هر سال 3000 دلار خواهد بود. مدرک زبان ترکی برای کارشناسی خیلی از دانشگاه ها نیاز هست، اما میشه دانشگاه هایی پیدا کرد که به زبان انگلیسی تدریس میکنند و برای ورود به دانشگاه هم از شما آزمون تعیین سطح زبان میگیرند و نیازی به ارائه مدرک نخواهد بود. برای فری اپلای شما ترجمه مدارک و غیره رو نیاز دارید و صرفا شرکت برای اپلای شما هزینه ای دریافت نمی کنه
پاسخ صحیح
آزاده ویسی
08 اردیبهشت 1400
0
ممنون از توضیحات دقیقتون. اینطور که من فهمیدم مدرک زبان الزامیه. میتونید بهم بگید گام بعد از گرفتن مدرک زبان ترکی یا انگلیسی چیه؟ یعنی من مدرک زبانم رو گرفتم. برای شروع چقد باید هزینه کنم؟ با توجه به این که گفتید شرکت هزینه اپلای نمیگیره!
ارسال پاسخ
    برای اطلاعات درباره پذیرش تحصیلی رایگان روی گزینه زیر کلیک کنید و یا فرم ارزیابی را تکمیل کنید و امتیاز خود را مشاهده کنید.