لتس گو یونی
school

linguistics (non-thesis)

Master's Degree
دوره
Master's Degree
2 سال
طول دوره
2 سال
هنر
گرایش
هنر
work-permit
اجازه کار در زمان تحصیل
اطلاعات بیشتر
دانشجویان این کشور اجازه کار در زمان تحصیل دارند
pgwp
اجازه کار پس از فارغ تحصیلی
اطلاعات بیشتر
دانشجویان این رشته اجازه کار پس از فارغ تحصیلی دارند
پذیرش مشروط
امکان پذیرش مشروط
اطلاعات بیشتر
اگر دانشجو مدرک زبان نداشته باشد باشد یا نمره کسب شده در این آزمون ها کمتر از حد لازم باشد، امکان پذیرش در این رشته وجود دارد اما دانشجو قبل از شروع باید در کلاس های زبان شرکت کند. (دوره زبان بسته به سطح دانشجو ممکن است 4 تا 12 ماه طول بکشد)
این دانشگاه امکان پذیرش مشروط دارد

درباره رشته تحصیلی

این برنامه آکادمیک دو ساله (36 ساعته تحصیلات تکمیلی) به شدت به سمت کار رشته زبانی گرایش دارد. این دانشجویان را برای ادغام بورس تحصیلی با خدمات به جوامع زبانی در سراسر جهان ، تجزیه و تحلیل و توصیف ساختارهای زبانی زبانها و قرار دادن زبانهای قبلاً نانوشته آماده می کند. فارغ التحصیلان همچنین آماده هستند تا یافته های تحقیقاتی را در ژورنال های دانشگاهی منتشر کنند ، پیشرفت های حرفه ای را در پیش بگیرند ، وارد برنامه های دکترا شوند و ایمان خود را با کار خود ادغام کنند. در حالی که اکثر برنامه های زبانشناسی فارغ التحصیل بر نظریه تأکید دارند ، این برنامه بر تحلیل زبانشناختی عملی در تدوین برنامه های زبان در نقش هایی مانند احیای زبان ، توسعه ارتوگرافی ، تدوین برنامه سواد آموزی و ترجمه تأکید دارد.

پشتیبانی و مشارکت مؤسسه زبان شناسی کانادا این برنامه را ارتقا می بخشد ، یکی از بهترین برنامه های حوزه محور را در آمریکای شمالی و دانشکده ای غنی از تجربه و تخصص میدانی ارائه می دهد.

این برنامه دارای دو گزینه است: پایان نامه و غیر پایان نامه. دانشجویانی که گزینه پایان نامه را دنبال می کنند باید 30 نیم دوره را طی کنند. ساعت رشته های زبانشناسی که در سطح 500 یا 600 گرفته شده است ، پایان نامه (6 ساعته) بنویسید و با موفقیت از آن دفاع کنید. دانشجویانی که گزینه غیر پایان نامه را دنبال می کنند باید 36 نیم دوره را طی کنند. ساعت رشته های زبانشناسی که در سطح 500 یا 600 گرفته شده و در امتحانات جامع کتبی ، نمره P (Pass) دریافت کنند.

 

آینده شغلی

احیای زبان
توسعه ارتوگرافی
تدوین برنامه سواد آموزی
ترجمه
برای تعیین سطح و مشاهده امتیاز خود، فرم ارزیابی را تکمیل کنید

ثبت نام

شرایط پذیرش
حداقل مدرک تحصیلی
کارشناسی
معدل
15
toefl
100
ielts
7
شروع ترم
ارسال مدارک
Jul 15, 2022
Aug 01, 2022
deadlines

رشته های تحصیلی مشابه در دانشگاه ترینیتی وسترن

نمایش فیلترها
گرایش
عنوان رشته تحصیلی
سطح
science
Bachelor's Degree
4 ساله
science
Bachelor's Degree
4 ساله
science
Bachelor's Degree
4 ساله
science
Bachelor's Degree
4 ساله
science
Bachelor's Degree
4 ساله
science
Bachelor's Degree
4 ساله