لتس گو یونی
school

intercultural studies - global development

Bachelor's Degree
دوره
Bachelor's Degree
4 سال
طول دوره
4 سال
هنر
گرایش
هنر
work-permit
اجازه کار در زمان تحصیل
اطلاعات بیشتر
دانشجویان این کشور اجازه کار در زمان تحصیل دارند
pgwp
اجازه کار پس از فارغ تحصیلی
اطلاعات بیشتر
دانشجویان این رشته اجازه کار پس از فارغ تحصیلی دارند
پذیرش مشروط
امکان پذیرش مشروط
اطلاعات بیشتر
اگر دانشجو مدرک زبان نداشته باشد باشد یا نمره کسب شده در این آزمون ها کمتر از حد لازم باشد، امکان پذیرش در این رشته وجود دارد اما دانشجو قبل از شروع باید در کلاس های زبان شرکت کند. (دوره زبان بسته به سطح دانشجو ممکن است 4 تا 12 ماه طول بکشد)
این دانشگاه امکان پذیرش مشروط دارد

درباره رشته تحصیلی

برنامه مطالعات بین فرهنگی به بررسی غنای جنبه های مادی ، اجتماعی ، فلسفی و معنوی جوامع جهانی می پردازد. این برنامه به همان اندازه بر مشارکت در گفتگوهای معنادار و توسعه واکنش های مسیحیان به فرهنگ های جهانی متمرکز است.

دانشجویان رویکردهای بین رشته ای نسبت به موضوعات بین فرهنگی را تجربه می کنند. اصلی برای دانشجویان علاقمند به انواع مختلف کار فرهنگی یا وزارتخانه در آمریکای شمالی یا خارج از کشور ایده آل است.

مطالعات فرهنگی بین المللی به رهبری دانشکده پرشور و برنده جایزه ، سه جریان مطالعه را ارائه می دهد: مأموریت های مسیحی ، توسعه جهانی و زبانشناسی. یادگیری تجربی شامل یک تمرین متقابل فرهنگی است. علاوه بر این ، اخذ گواهینامه در آموزش زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم یا دیگر در جریان زبانشناسی برنامه امکان پذیر است.

آیا شما به مسائل عدالت جهانی مانند محیط زیست و محیط زیست ، یا غذا ، آموزش و توزیع ثروت ، یا پناهندگان و مهاجرت یا شرایط سکونت و کار بشر اشتیاق دارید؟ مطالعات مربوط به توسعه جهانی ممکن است متناسب با علایق شما باشد.

توسعه جهانی بر ایجاد ظرفیت در نیازمندترین جوامع جهان متمرکز است. دوره های مربوط به فرهنگ ، اقتصاد ، سیاست و مذهب امکان بررسی دقیق روند کار امدادی ، توسعه اقتصادی اقتصادی و چگونگی عملکرد مسیحیان و سایر سازمان های غیر دولتی را برای تأثیر تحولات مثبت اقتصادی و اجتماعی فراهم می آورد.

آینده شغلی

برای تعیین سطح و مشاهده امتیاز خود، فرم ارزیابی را تکمیل کنید

ثبت نام

شرایط پذیرش
حداقل مدرک تحصیلی
سال 12 (پیش دانشگاهی)
معدل
14
toefl
88
ielts
6.5
شروع ترم
ارسال مدارک
Sep 01, 2022
May 15, 2022
deadlines

رشته های تحصیلی مشابه در دانشگاه ترینیتی وسترن

نمایش فیلترها
گرایش
عنوان رشته تحصیلی
سطح
science
Bachelor's Degree
4 ساله
science
Bachelor's Degree
4 ساله
science
Bachelor's Degree
4 ساله
science
Bachelor's Degree
4 ساله
science
Bachelor's Degree
4 ساله
science
Bachelor's Degree
4 ساله