لتس گو یونی
school

the university of st. jerome's

دولتی
نوع موسسه
دولتی
1959
سال تاسیس
1959
10598
رتبه جهانی
10598
12,200 دلار
خوابگاه سالیانه
12,200 دلار

درباره دانشگاه

work-permit
اجازه کار در زمان تحصیل
اطلاعات بیشتر
دانشجویان این کشور اجازه کار در زمان تحصیل دارند
pgwp
اجازه کار پس از فارغ تحصیلی
اطلاعات بیشتر
دانشجویان این رشته اجازه کار پس از فارغ تحصیلی دارند

دانشگاه  St. Jerome's دانشجویان تمام وقت و نیمه وقت را در دانشکده هنر دانشگاه واترلو ثبت نام می کند. دانشجویان ضمن داشتن دسترسی به کلیه دوره ها ، امکانات و خدمات دانشگاه واترلو و کالج های دانشگاه وابسته به آن ، از مزایای یک جامعه دانشگاهی کوچک و پرتحرک برخوردار هستند.

این دانشگاه طیف گسترده ای از دوره ها را که از آخرین تحقیقات علمی پیروی می کند ، به دانشجویان خود ارائه می دهد و از تلاش های آموزشی آنها توسط مشاوره دانشگاهی ، بورس های تحصیلی ، و بورس ها ، خدمات اداری ، منابع کتابخانه ، فناوری اطلاعات و محل اقامت پشتیبانی می کند. این پردیس همچنین مرکزی برای یک جامعه پر جنب و جوش کاتولیک در منطقه است.

دانشگاه  St. Jerome's یک دانشگاه دولتی رومی کاتولیک است که وابسته به دانشگاه واترلو است و از لحاظ تاریخی با چشم انداز آموزشی حزب رستاخیز در ارتباط است.

همچنین در چشم اندازهای این دانشگاه آمد است: نظارت بر استعدادهای منحصر به فرد هر دانش آموز،پرورش توانایی هایشان در جهت اینکه بتوانند انتقادی بیاندیشند وتشویق دانشجویان به این که  به فراگیران مادام العمرتبدیل شوند که به دنبال دانش و حقیقت هستند ،و با شفقت رفتار کنند، و دفاع از کرامت انسانی برای همه.

همچنین دانشگاه  St. Jerome's دانشجویان را شهروندان آگاه و شجاعی آموزش می دهد،افرادی که با فروتنی و شجاعت برای منافع مشترک کار می کنند تا جامعه عادلانه تری بسازند.

در سال 1865 ، دو سال قبل از این که کانادا یک ملیت شود، کالج St. Jerome's توسط دکتر لوئیز فونکن ، از حزب رستاخیز

بنیانگذاری شد. در سال 1959 ، از طریق قانونی از قانونگذاری انتاریو ، به کالج St. Jerome'sمرتبه دانشگاه مستقل اعطا شد. نامش به کالج دانشگاه St. Jerome's برای منعکس کردن اختیارات جدید دانشگاه برای اعطای مدرک تغییر داده شد. کالج St. Jerome's با دانشگاع تازه تاسیس واترلو ادغام شد.

در نتیجه ی این ادغام؛فارغ التحصیلان این دانشگاه مدرک دانشگاه واترلو را دریافت می کنند زیرا که دانشگاه  St. Jerome'sدرامتیاز اعطای مدرک به جز مدارک الهیات از زیرمجموعه های آن است.در سال 1998 ، دانشگاه کالج St. Jerome'sبه طور رسمی و قانونی نام خود را به دانشگاه St. Jerome'sتغییر داد.

 

تمامی دانشجویان باید الزامات ثبت نام،ارتقاء و فارغ التحصیلی دانشگاه واترلو را انجام دهند.دانشجویان St. Jerome's می توانند از دوره های ارائه شده در دانشگاه واترلو و دسترسی به کلیه منابع دانشگاه به عنوان بخشی از تجربه تحصیلات خود لذت ببرند ، وهمچنین دانشجویان UWaterloo مرتبا دوره هایی را در دانشگاه St. Jerome's شرکت می کنند.

دانشجویان با ثبت نام در این دانشگاه از تمام مزایای حضور در یک جامعه کوچک و استقبال در قلب یک دانشگاه مشهور جهانی برخوردار هستند و دانشجویان با مدرک دانشگاه واترلو فارغ التحصیل خواهند شد.

 

برای تعیین سطح و مشاهده امتیاز خود، فرم ارزیابی را تکمیل کنید
ارزیابی آنلاین
کانادا ontario واترلو
مشاهده همه تصاویر

دانشکده ها

St. Jerome’s University/Campus
St. Jerome’s University/Campus
مشاهده رشته ها

رشته های تحصیلی

نمایش فیلترها
دانشکده
عنوان رشته تحصیلی
شهریه سالانه
رشته ای با توجه به فیلتر های بالا پیدا نشد

مشاهیر دانشگاه

David Morrell
David Morrell
رمان نویس آمریکایی-کانادایی
Tubby Schmalz
Tubby Schmalz
مربی هاکی روی یخ

سوالات متداول

شهریه دانشگاه ها در کانادا چقدر است؟
شهریه دانشگاه ها در کانادا بر اساس چندین عامل مشخص می شود: دولتی یا خصوصی بودن دانشگاه، رنک داخلی و جهانی، رشته های ارائه شده (رشته های پزشکی و آزمایشگاهی معمولا پرهزینه تر هستند)، شهر و لوکیشن دانشگاه و ... بنابراین رقم مشخصی قابل ارائه نیست. به طور کلی، هزینه تحصیل دانشجویان خارجی به مراتب بیشتر از هزینه دانشجویانی است که اقامت دائم یا پاسپورت کانادا را دارند. به صورت آماری، میانگین متوسط شهریه در مقطع لیسانس حدود 18000 دلار، و در مقطع ارشد حدود 17000 دلار هستند. متوسط شهریه سالانه برای رشته های مربوط به مدیریت و MBA حدود 18000 تا 20000 دلار است. طبعا دانشگاه هایی وجود دارند که هزینه تحصیلی بسیار کمتر یا بسیار بیشتری دارند که با توجه به فاکتورهای عنوان شده متغیر است.
شرایط گرفتن بورسیه تحصیلی چیست؟
به طور کلی چند نوع کمک مالی برای ادامه تحصیل در کانادا وجود دارد که شامل بورسیه تحصیلی کانادا (scholarships and bursaries)، جوایز تحصیلی (awards)، کمک‌های مالی (grants)، کمک هزینه تحصیلی (fellowships) و وام (loans) می‌شود. Scholarships که نوعی از بورسیه تحصیلی کانادا است، براساس داشتن صلاحیت و برتری علمی، پیشرفت تحصیلی چشمگیر فردی، مهارت‌های ورزشی، تجربه داوطلبانه و مشارکت‌های فوق برنامه و یکسری تحقیقات خاص، به دانشجویان و خصوصا فارغ‌التحصیلان ارائه می‌گردد. بورسیه تحصیلی (Bursaries) به دانشجویانی با نیاز مالی داده می‌شود، به همین خاطر معمولا یک فرم درخواست مورد نیاز است و ممکن است اطلاعات و فرم درخواستی شما جهت شناسایی وضعیت مالی‌تان مورد بررسی دقیق قرار بگیرد. لازم به ذکر است بورسیه تحصیلی کانادا در مقطع کارشناسی در اغلب اوقات مختص شهروندان کانادایی و دانشجویان بومی این کشور است. برای کسب اطلاعات بیشتر از مدارک و شرایط اخذ بورسیه به لینک زیر مراجعه کنید: https://nilgam.com/canada-scholarship-conditions/#f2

نظرات کاربران

امتیاز دهید
نظر خود را ثبت کنید