لتس گو یونی
school

banking and finance

21,200 دلار
شهریه سالانه
21,200 دلار
2 سال
طول دوره
2 سال
بیزینس و اقتصاد
گرایش
بیزینس و اقتصاد
Master's Degree
دوره
Master's Degree
پذیرش تحصیلی رایگان
لتس گو یونی نمایندگی رسمی این موسسه است, به همین دلیل پذیرش در این دانشگاه بصورت رایگان (فری اپلای | Free Apply) انجام می شود. در صورتی که قصد تحصیل در این موسسه را دارید, شما می توانید از خدمات زیر بصورت رایگان استفاده کنید:
• امکان استفاده از خدمات مشاوره و ارزیابی تحصیلی
• پیگیری هدفمند و دقیق مراحل پذیرش تحصیلی
• رسیدگی سریعتر به درخواست پذیرش دانشجو
• بالا رفتن شانس موافقت با پذیرش دانشجو
• عدم نیاز به داشتن کردیت کارت
work-permit
اجازه کار در زمان تحصیل
اطلاعات بیشتر
دانشجویان این کشور اجازه کار در زمان تحصیل دارند
pgwp
اجازه کار پس از فارغ تحصیلی
اطلاعات بیشتر
دانشجویان این رشته اجازه کار پس از فارغ تحصیلی دارند
پذیرش مشروط
امکان پذیرش مشروط
اطلاعات بیشتر
اگر دانشجو مدرک زبان نداشته باشد باشد یا نمره کسب شده در این آزمون ها کمتر از حد لازم باشد، امکان پذیرش در این رشته وجود دارد اما دانشجو قبل از شروع باید در کلاس های زبان شرکت کند. (دوره زبان بسته به سطح دانشجو ممکن است 4 تا 12 ماه طول بکشد)
این دانشگاه امکان پذیرش مشروط دارد

درباره رشته تحصیلی

برنامه امور بانکی و دارایی به گونه ای طراحی شده است که دانشجویان فارغ التحصیل را به مهارت های تخصصی تحلیلی کاربردی در زمینه منافع حرفه ای خود در امور مالی شرکتها ، ارزیابی سرمایه گذاری / تحلیل هزینه و فایده ، امور مالی پروژه ، مدیریت ریسک مالی ، بانکداری تجاری و سرمایه گذاری مجهز کند. مدرک بانکداری و دارایی به دو روش: با پایان نامه یا گزینه غیر پایان نامه. گزینه پایان نامه ، دانشجویان چهار درس اصلی به همراه سه درس انتخابی و پایان نامه کارشناسی ارشد را می گذرانند. با استفاده از گزینه غیر پایان نامه ، دانشجویان پنج درس اصلی را به علاوه اتمام پنج درس دیگر انتخابی و یک مقاله ترمی می گذرانند. این برنامه علاوه بر مدرک کارشناسی ارشد ، همکاری های بین المللی قوی و مستقیمی دارد. دانشجویان فارغ التحصیل می توانند درس های انتخابی خود را بصورت آنلاین و از موسسه Canadian Securities Institute کانادا (CSI) گذرانده و از حرفه ای موسوم به "دانشیار انستیتوی بانکداران کانادا" (AICB) استفاده کنند. علاوه بر این ، با همکاری دانشگاه با CSI ، دانشجویان می توانند دوره  (CSC) کانادا را نیز بگیرند که به عنوان معیار صنعت شناخته می شود و تقاضای کارفرمایان آموزش را به خصوص برای نمایندگی های CSI ارائه می دهد. سرانجام ، دانش آموزان همچنین می توانند در دوره برنامه ریز مالی شخصی (CSI (PFP ، یک استاندارد صنعت پیشرو ، ثبت نام کنند و اطمینان حاصل کنند که فارغ التحصیلان دانش ، مهارت ها و ابزارهایی را برای ارزیابی و مدیریت فرم های مختلف ثروت به منظور بهینه سازی اوضاع مالی مشتریان خود بدست می آورند. تکمیل برنامه PFP شما را برای نوشتن آزمون برنامه ریز مالی معتبر (CFP) آماده می کند که توسط شورای استاندارد برنامه ریزان مالی (FPSC) کانادا ارائه شده است. از طریق دوره های انتخابی ، دانشجویان کارشناسی ارشد برنامه بانکی و مالی می توانند دوره های مورد نیاز را در EMU بصورت آنلاین بگذرانند و با تکمیل موفقیت آمیز دوره های کانادا (CSC) ، برنامه ریزی مالی I و II ، خود را برای نوشتن آزمون CFP آماده کنند. علاوه بر این ، وزارت امور بانکی و دارایی با برنامه های اجرایی بین المللی جان دویچ دانشگاه کوئین (کانادا) موافقت کرده است که دانشجویان فارغ التحصیل را قادر می سازد ضمن تحصیل در EMU ، گواهی دانشگاه کوئین را در ارزیابی سرمایه گذاری و تحلیل ریسک کسب کنند. این یک گواهینامه حرفه ای مشهور در زمینه ارزیابی سرمایه گذاری است که دانشجویان فارغ التحصیل می توانند هنگام تحصیل در دانشگاه مدیترانه شرقی به دست آورند. با گذراندن سه دوره از رشته ارزیابی سرمایه گذاری در EMU ، دانشجویان واجد شرایط دریافت آزمون جامع دانشگاه کوئین در این زمینه در EMU می شوند و در صورت موفقیت ، موفق به دریافت این گواهینامه حرفه ای می شوند.

در حال حاضر این دانشگاه تخفیف های 25% و 50% برای دانشجویان بین المللی در نظر گرفته است. 

آینده شغلی

برنامه ریز مالی
تحلیلگر مالی
تحلیلگر بودجه
حسابدار
تحلیلگر اعتبار
برای تعیین سطح و مشاهده امتیاز خود، فرم ارزیابی را تکمیل کنید

ثبت نام

شرایط پذیرش
حداقل مدرک تحصیلی
کارشناسی
معدل
14
toefl
79
ielts
6.5
شروع ترم
ارسال مدارک
Feb 15, 2021
Feb 05, 2021
Sep 21, 2021
Sep 15, 2021
Feb 15, 2022
Feb 05, 2022
deadlines

رشته های تحصیلی مشابه در دانشگاه مدیترانه شرقی

نمایش فیلترها
گرایش
عنوان رشته تحصیلی
سطح
شهریه سالانه
engineering
Bachelor's Degree
4 ساله
شهریه 10,500 دلار در سال
science
Bachelor's Degree
4 ساله
شهریه 8,600 دلار در سال
business
Bachelor's Degree
4 ساله
شهریه 8,600 دلار در سال
business
Bachelor's Degree
4 ساله
شهریه 8,600 دلار در سال
science
Bachelor's Degree
4 ساله
شهریه 8,600 دلار در سال
engineering
Bachelor's Degree
4 ساله
شهریه 10,500 دلار در سال