لتس گو یونی
school

information systems security management (missm)

Master's Degree
دوره
Master's Degree
2 سال
طول دوره
2 سال
مدیریت
گرایش
مدیریت
work-permit
اجازه کار در زمان تحصیل
اطلاعات بیشتر
دانشجویان این کشور اجازه کار در زمان تحصیل دارند
pgwp
اجازه کار پس از فارغ تحصیلی
اطلاعات بیشتر
دانشجویان این رشته اجازه کار پس از فارغ تحصیلی دارند
پذیرش مشروط
امکان پذیرش مشروط
اطلاعات بیشتر
اگر دانشجو مدرک زبان نداشته باشد باشد یا نمره کسب شده در این آزمون ها کمتر از حد لازم باشد، امکان پذیرش در این رشته وجود دارد اما دانشجو قبل از شروع باید در کلاس های زبان شرکت کند. (دوره زبان بسته به سطح دانشجو ممکن است 4 تا 12 ماه طول بکشد)
این دانشگاه امکان پذیرش مشروط دارد

درباره رشته تحصیلی

نیاز به سیستم های اطلاعاتی و متخصصان امنیتی در کنار افزایش اعتماد به نفس مشاغل و دولت ها به فناوری در حال افزایش است. تقاضا برای متخصصان امنیت و اطمینان سیستمهای اطلاعاتی هیچ نقطه پایانی ندارد. برنامه های ما تمرکز دقیقی روی نیاز کارفرمایان و تغییر در صنعت دارند. امنیت اطلاعات و اطمینان را در انتخاب خود قرار داده و به زمینه ای در حال رشد بپیوندید. نیمی از دوره های برنامه کارشناسی ارشد Information Systems Assurance Management (MISAM) از برنامه مدیریت امنیت کارشناسی ارشد سیستم های اطلاعاتی (7 دوره مورد نیاز و یک دوره اختیاری) می باشد. برنامه بر جنبه های تجاری فناوری اطلاعات متمرکز شده است و انتظار می رود که نامزدهای آینده زمینه ای در فناوری و حسابداری / مالی داشته باشند. اگر تمام دوره های مقدماتی MISAM را نگذرانده اید ، می توانید به عنوان دانشجوی مشروط در دوره های اضافی شرکت کنید. 

 در کلیه بخش های اقتصاد تقاضای فزاینده ای برای متخصصان ماهر با تخصص در زمینه امنیت اطلاعات ، اطمینان ، حسابرسی و حكومت وجود دارد. کارشناسی ارشد (Information Systems Assurance Management (MISAM) با ارائه آموزش های عمیق در ممیزی ، اطمینان و مدیریت سیستم های اطلاعاتی ، این نیازها را برآورده می کند. دانشجویان هم تئوری و هم عملکرد حسابرسی و اطمینان سیستمهای اطلاعاتی و نقشی را که در مدیریت شرکت و فناوری اطلاعات ایفا می کند ، می آموزند. دانش آموزان آمادگی لازم را دارند که بلافاصله پس از فارغ التحصیلی وارد نقش های تضمین ، حسابرسی و حاکمیت سیستم های اطلاعاتی شوند و همچنین دو امتحان صدور گواهینامه مبتنی بر صنعت جهانی را در این زمینه ها بنویسند. برنامه MISAM در قالب یادگیری مداوم ، متشکل از سیزده دوره و یک پروژه تحقیقاتی بزرگ که در پایان سه دوره متمرکز بر تحقیق انجام می شود ، ارائه می شود. این برنامه به طور معمول در طی پنج ترم انجام می شود.

 ترم جدید این دوره در پاییز 2021 خواهد بود و زمان پذیرش رشته ها در پاییز 2020 اعلام خواهد شد.

آینده شغلی

1- حسابرسی داخلی
2- بخشهای مشاوره و سیستمهای تضمین سیستمهای اطلاعاتی در سطوح مختلف دولتی
3- مدیریت ریسک
4- تحلیلگر سیستم ها (سطح غیر مدیریتی)
برای تعیین سطح و مشاهده امتیاز خود، فرم ارزیابی را تکمیل کنید

ثبت نام

شرایط پذیرش
حداقل مدرک تحصیلی
کارشناسی
معدل
15
toefl
80
ielts
6
شروع ترم
ارسال مدارک
Sep 01, 2022
Apr 01, 2022
deadlines

رشته های تحصیلی مشابه در دانشگاه کنکوردیای ادمونتون

نمایش فیلترها
گرایش
عنوان رشته تحصیلی
سطح
language
Bachelor's Degree
4 ساله
art
Bachelor's Degree
3 ساله
language
Bachelor's Degree
3 ساله
general
Bachelor's Degree
4 ساله
history
Bachelor's Degree
3 ساله
art
Bachelor's Degree
4 ساله